wtorek, 13 marca 2012

Animowana historia Polski

       

3 komentarze:

  1. Aż się łezka w oku kręci jak na to się patrzy tak POLACY to nasza historia a jest z czego być dumnym najbardziej mnie wkurz dzisiejsza Polska spolegliwość służalczość konsekwentne odbieranie nam godności przez różnej maści pseudo polaków brak dążenia naszych byłych i obecnych rządzących do tego aby Polska znowu była silna słaba armia pazerność pracodawców bieda narodu o to dzisiejsza POLSKA zapomnieli że tylko z silnym Świat się liczy ile będziemy znosić jeszcze drwin świata z nas narodu i POLSKI ile? mamy mądrych inżynierów,naukowców ale nie potrafimy ich wykorzystać do umocnienia naszego Kraju ale jak tak patrzę na naszych polityków to oni dbają tylko o swoje interesy i kieszeń żadnej ambicji w nich nie widzę tylko konsumpcionizm ryje nie nażarte

    OdpowiedzUsuń
  2. piepszysz jak potłuczony.Z czego być dumnym????Że szlachta doprowadziła do rozbiorów????Że dzisiejsza szlachta polityczna robi to samo??????Za 20 lat tego kraju nie będzie i tak już powinno zostać.

    OdpowiedzUsuń
  3. Rok 2004-........... Zabrakło pokazania Polaków na zmywakach w Niemczech, Francji i Wielkiej Brytanii oraz zdrajców sprzedaży majątku wypracowanego przez LUD Polski opływających w luksusy. Rok 966 - data rozpoczęcia niewoli polskich Słowian. Polscy Słowianie obudźcie się wreszcie z umysłowej niewoli.

    OdpowiedzUsuń