poniedziałek, 23 stycznia 2012

"Jak działa ACTA"

Na razie to tylko żart. Ale ...
PS. A tutaj najciekawsze. Jak głosowali polscy europosłowie w tej sprawiehttp://wyborcza.pl/1,75248,11017884,ACTA__Lista_hanby_i_chwaly.html
                                        

10 komentarzy:

 1. No cóż. "Arytmetyka sejmowa" pozwala im przegłosować nawet to że Ziemia jest płaska.
  Dzięki za komentarz! Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Z tego wychodzi że tylko SLD broniło internautów i UP a ja głupi głosowałem na PiS a w 2007 r. na PO. Ostatni raz mnie nabrali!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jest jedna i ta sama banda pokomunistycznych kolesi !!! Tylko bojkot polityki i polityków w tym chorym kraju może cokolwiek zmienić !!!
   Pozdrawiam myślących logicznie !!!

   Usuń
 3. Nie popieram ACTA głównie dlatego że tak nieprecyzyjne zapisy dają możliwość dowolnej interpretacji organowi kontrolującemu ale zastanawia mnie to że tylko u nas jest taki opór społeczny - jesteśmy tacy mądrzy że inne narody za nami nie nadąrzają, tak wyczuleni w temacie wolności czy jedziemy na piratach na masową skalę?

  OdpowiedzUsuń
 4. Do komentarza z 25 Stycznia: My tak pamiętamy niewolę i cenzurę, Amerykanie z pewnością nie pamiętają, a inni już się temu poddali, bo tam korporacje już zaczęły wcześniej mydlić oczy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Do komentarza z 26 Jan- Przeczytałeś? bo ja tak, nasze prawo już obowiązujące jest bardziej restrykcyjne niż ACTA, przeczytałeś że wg. ACTA twórca sam w toku procesu cywilnego musi udowodnić że to jego i egzekwować swoje prawa bo ty naruszyłeś.............itd Probusie dziwi mnie że wpisałeś się w ten spor nie zabierając głosu i umieszczając nieobiektywne filmiki- obiektywizm uległ partyjniactwu- dobrze się czujesz z tym że lobbujesz na rzecz SLD kosztem zakłamania?

  OdpowiedzUsuń
 6. Zawsze pisze to co czuję i jak oceniam fakty. Staram się pisać tylko prawdę i podaję źródła informacji. Nie bronię "piratów" ale uważam że wprowadzenie ACTA ograniczy swobody obywatelskie. Co do SLD: nie jest moją winą że tylko europosłowie SLD i UP zachowali się przyzwoicie. Dlaczego mam tego nie pokazać?
  Dzięki za komentarz! Miłego dnia!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zamiast pokazywać pozorną troskę "członków" SLD,warto byłoby zapoznać się z naszą historią powojenną (dopóki jest jeszcze dostęp do internetu i niezależnych źródeł) i wyciągnąć z tej nauki wnioski !!!
   Ta sama banda złodziei rozkrada Polskę od ponad 30 lat !!!
   Pozdrawiam !!!

   Usuń
 7. Do autora komentarza (odpowiedzi z 31.01.11. godz 19.36. (07.36 PM).

  Po są fakty a nie żadna pozorna troska. Swojej znajomości historii nie muszę się wstydzić. Co do "pokazywania": przecież może Pan(i) czynić to w swoim blogu, oczywiście pisząc tylko prawdę. Tak będzie najlepiej. Ja piszę. A "rozkrada Polskę" właśnie nie ta sama banda. Chyba pamiętamy czyją partię nazwano aferałami i "prywatyzacje". Telegraf, Ekspress Wieczorny, Srebrna i spółki, biurowce w Warszawie, konszachty z Art-B (był wyrok), oczyszczalnia białostocka, itd.itp. etc. - to sprawki SLD? Dodam że SLD oczyścił się z nieuczciwych ludzi a sprawcy afer (nielicznych zresztą a Rywin nie był nigdy w SLD) zostali zamknięci właśnie podczas rządów SLD. Życzę tego wszystkim partiom. I jeszcze jedno: proponuję aby pisać komentarze tylko na temat. Odpowiadam przez szacunek i grzeczność ale, mimo wszystko, blog nie jest forum internetowym.
  Dzięki za komentarz! Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń