czwartek, 28 czerwca 2018

Negatywne opinie o PiS to atak szatana?


Takich geniuszy ci u nas dostatek.
"Kabareciarze stracą pracę!" - http://probus.blogspot.com/2016/09/kabareciarze-straca-prace_6.html
Publicysta "Frondy" żąda kary chłosty za seks pozamałżeński, nie wyklucza i kary śmierci: http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/miroslaw-salwowski-publicysta-frondy-zada-kar-za-seks-pozamalzenski/l3l81zq 

21 komentarzy:

 1. Towarzyszu. Ten co zamienił sweterek na marynarkę już Was uświadomił?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Towarzyszy radzę szukać w PiS. Jest ich tam niemało.

   Usuń
  2. Pozdrawiam.
   A co może mieć lewicowiec przeciwko towarzyszem? Nie ośmieszać się.
   Tak samo jak z osłoną socjalną dla najuboższych. To tak jakby żaba wyrzekala się błota :))

   Usuń
  3. Szanowny Autorze komentarza z godz. 11:21! Proponuję zapoznać się jeszcze raz z faktami które wyżej przedstawiłem i zastanowić się: kto tu się ośmiesza.

   Usuń
 2. Tak, tak. Zmieniają Polskę na Ciemnogród.

  OdpowiedzUsuń
 3. To nasza wina, że mądrzejszy głupiemu ustępuje.

  OdpowiedzUsuń
 4. Fanatycy katopisu pragną z Polski zrobić coś na wzór Iranu i Korei Północnej. Ciekawe jest to, że komuniści świetnie się dogadują z katolami, ale jesli się głębiej zastanowić, to komunizm i chrześcijaństwo mają przecież wspólny mianownik.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba niewiele gorszych rzeczy jest od fanatyzmu. Rozsądek przegrywa. Pozdrawiam!

   Usuń
 5. No i tak to jest że mną, ale to nic nowego :)
  Zagalopowalam, sorry.

  OdpowiedzUsuń
 6. TY co zrobiles i jak to zrobiles ?ze cie tak pojebalo, To od mamusi z mlekiem?A moze zbyt wiele sie onanizujesz przed computerem i sperma odbija sie od ekranu i wali ci w leb.Zmien ekran i szanuj zdrowie albo zapytaj kaczynskiego jak on to robi

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zaskowyczał pisopata trafiony w nabiał. Hahaha!

   Usuń
  2. O co zapytac kaczego smierdzacego gnoma? jak sie onanizowac? on nie wie misiewicze i blaszczaki to za niego robia!

   Usuń
  3. Szkoda mi was. Nie potraficie niczego wymyślić i tluczecie w kółeczko o gnomie i to w taki prostacki sposób. A mówi się nam, że wśród was są sami wykształceni ludzie. Jak wam nie wstyd.
   Pozdrawiam Probuska.

   Usuń
  4. Szanowna Osobo z komentarza 05.07. godz. 00:09! Pięknie dziękuję za pozdrowienia i odwzajemniam je!Zgadzam się z Twoją uwagą dotyczącą "śmierdzącego gnoma', itd. Szkoda tylko, że nie odniosłeś/aś się też do komentarza z 04.07 godz. 05:06. Te niemiłe wypowiedzi tam zaczęły się. Osobiście wolałem mu nie odpowiadać, ale chamstwo jest widoczne. Dobrej nocki życzę!

   Usuń
 7. Probus , podziwiam twoja odporność. Jeszcze bardziej jednak Podziwiam to co robisz dla innych , prowadząc tego bloga. Pozdrawiam cie serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Jestem katolikiem jak wielu Polaków. Paweł Łukasz Kociński proszę nie pisz bzdur. Fundamentem wiary katolickiej jest miłość, a pisząc takie bzdury że prawica jest partią wybraną przez Boga, odpychasz ludzi od Boga i wiary. Kłamiesz bo Bóg nie jest partyjny i nie wybiera partii ale co Ty o tym możesz wiedzieć, jak twój wpis jest grzechem przeciw Bogu. Nie bluźnij i nie grzesz więcej, bo tacy jak Ty niszczą wiarę innych.

  OdpowiedzUsuń
 9. Rydzyk przewozi dwa tiry kawy bez cła.Celnikom tłumaczy, że na cele "kultowo-apostolskie". Kawa? Dziwi się celnik.Będziemy robić różańce. Ale to kawa zmielona. A, to na środę popielcową!

  OdpowiedzUsuń
 10. Nierudolnosc zwalaja na szatana.

  OdpowiedzUsuń
 11. Szatan jest tylko synkiem Ojca. Ojciec zaś jako wszech(mocny, wiedzący itp) zna ten "film", w takim świecie nie ma miejsca na wolność, wszystko jest zdeterminowane przez "dobrego" ojca i "złego" syna.

  OdpowiedzUsuń
 12. Proponuję zakupić berecik o numer większy, żeby nie uciskał, i z antenką :)

  OdpowiedzUsuń