wtorek, 26 czerwca 2018

Puszcza Białowieska zagrożona! Podpisz petycję

Zdjęcie użytkownika Kinga Rusin.
Kinga Rusin
12 godz.
UWAGA!!! Lasy Państwowe w zeszłym roku nielegalnie wycinały Puszczę Białowieską, a od 1. lipca chcą wylewać asfalt w jej sercu💔!!!Zginą dzikie zwierzęta! Znów zostaną wycięte bezcenne drzewa, żeby zrobić miejsce na drogę! Powstrzymajmy ten kolejny zamach na nasze przyrodnicze dziedzictwo! Podpiszmy petycję:
(mamy przykłady że to działa!). Udostępnijcie proszę ten link znajomym. Znów potrzebujemy mocnego głosu! A czasu jest bardzo mało! Tylko do czwartku!!!!
Ta asfaltowa, prowadząca przez środek Puszczy droga może oznaczać katastrofę ekologiczną, zagładę dla całego delikatnego ekosystemu Puszczy! Ruch samochodowy, zanieczyszczenie, hałas, zwiększona wycinka a przede wszystkim wzrost śmiertelności dzikich zwierząt wpłynęłyby na stabilności całych lokalnych populacji takich zagrożonych gatunków jak ryś, wilk czy żubr. Na domiar złego pieniądze na asfaltowanie lasu pochodzą z Funduszu Leśnego czyli wycinki takich bezcennych przyrodniczo miejsc jak m.in. Puszcza Białowieska, Bukowa czy Karpacka!!! Zagłada jednych bezcennych drzew ma wspomóc zagładę kolejnych! To chore!
Już kilka razy w ostatnim czasie pokazaliście że sprawy ochrony naszej polskiej przyrody nie są Wam obojętne. Nie pozwólmy pazernym uzurpatorom z LP zniszczyć czegoś co należy do nas wszystkich! Mamy skarb! I on nie jest własnością żadnej instytucji ani do żadnego urzędnika! Należy do Wszystkich Polaków.

4 komentarze:

  1. Brak słów, co te dranie robią z Polski!

    OdpowiedzUsuń
  2. To się nie mieści w głowie, co to "dobra zmiana" robi. Petycja wysłana. * Dziękuję za informację o materacu i pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
  3. dość mam tej dzikiej hordy zwanej "rządem'

    OdpowiedzUsuń