piątek, 24 stycznia 2014

Zaproszenie dla Al - Kaidy. Kolejne!

      No proszę! Jak to niektórzy uwierzyli w rewelacje ludzi podejrzanych o terroryzm  oraz pismaków szukających zwiększenia poczytności swoich gazet ("Zaproszenie dla Al - Kaidy" - http://tiny.pl/hpwx4  oraz ciąg dalszy - http://tiny.pl/hp815 )! Temat "tajnego więzienia" w Polsce pojawiał się w mediach wiele razy. Dowodów nikt nie przedstawił. To nie przeszkadza politykom, by spróbować upiec swoją "pieczeń". Zwłaszcza tym którym opada. W sondażach. Robią rozgłos wokół artykułu z "Washington Post". http://wiadomosci.onet.pl/prasa/wiezienie-w-polsce-kosztowalo-cia-15-milionow-dolarow/eh50k
      Wypowiedziom "geniuszy" mówiących o więzieniu i torturowaniu, narażających Polskę na atak terrorystyczny, towarzyszy jazgot w internecie. Przywoływana jest nawet postać śp. Andrzeja Leppera mówiącego w Sejmie (29.11.2001 r.) o talibach w Klewkach i wągliku. Raczą nie zauważać faktów, że coś tu nie gra z datami. A to dlatego, że według "Washington Post" agenci CIA, pojawili się w siedzibie polskiego wywiadu ponad rok później. Pan senator Pinior tego nie zauważył? Pan poseł Palikot nie zwrócił uwagi? Dla  internetowych "geniuszy" nie ma to znaczenia? Może miałoby, gdyby zastanowili się jakie skutki może to przynieść.
      Ludzie! Nie narażajcie Polski! Zrozumcie, że śp. Andrzej Lepper mówił te słowa zanim jakikolwiek samolot "z więźniami talibskimi" tam wylądował. A jeśli uważacie, że macie dowody na to co twierdzicie, idźcie z nimi do organów ścigania a nie zachowujcie się jak organy! 
      Polska miała stać się obiektem ataku: http://wiadomosci.wp.pl/kat,8771,title,Gen-Pruszynski-Polska-miala-byc-celem-ataku-terrorystycznego,wid,17108027,wiadomosc.html?ticaid=11431a
      I jeszcze jedno: wolałbym nie przywoływać tragicznie zmarłego pana Andrzeja Leppera. Ale robią to inni bez najmniejszych skrupułów. A tutaj, wywiad z nim, krótko po tym co powiedział w Sejmie: 

   
PS. Szanowni krzykacze! Oskarżcie jeszcze L. Millera o spowodowanie śmierci Hanki      Mostowiak. To mogą być właśnie te kartony!                                                                                                                                                  

6 komentarzy:

 1. Adam Goldberg trafił w dziesiątkę. Atak na Millera rozpętany. Daty są bez znaczenia. Dziś TVN 24 pokazała kartony. W dwóch kartonach 15 milionów dolarów, to się sprzedaje. Nikt nie zadaje sobie pytania czy tyle zielonych można zmieścić w dwóch kartonach. W "Czarno na Białym" Tomasz Marzec pokazał nawet zdjęcia z tortur. Ciemny lud już to kupił.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 15 milionów może nie zmieści się. Ale Hanka Mostowiak mogła przez nie zginąć. Tak samo wiarygodne jak ich twierdzenia.

   Usuń
 2. Poseł Janowski też sam zwariował jak chciał STOEN ratować ?? Śp.Lepper jak wyciągał na jaw brudy na mownicy sejmowej. Wtedy nikt go nie słuchał bo mówił przenośniami, ci co wiedzieli o czym on mowi sie obawiali, reszta myslała ze kolejny wariat.
  Wlasnie zrobienie z kogos wariata, to jeden ze sposobów na usunięcie delikwenta, bo kto go tam bedzie słuchał, metkę sie przykleii i po problemie. Pan Lepper wycofał sie na antenie z tego wszyskiego bo nie chciał zeby z niego zrobili wariata.
  Dziwnym zbiegiem okoliczności Klewki i Kiejkuty są oddalone od siebie o niecałe 50km.
  Moze Daily telegraf mowił o Klewkach, ale mainstreamowe media wykasowały to info, bo by sie okazało ze "wariat" Lepper mowił wiedział ze coś jest na rzeczy.
  WyYoutubujcie sobie przemowienia Leppera w sejmie, zapytajcie się dlaczego tak mówił ??? co wymyślał sobie zdania na poczekaniu ??? i wybierał osoby do ataku ???, nie zauważacie że musiał mieć niezłego informatora ???

  Po tym okresie czasu zaczynam miec wątpliwości nt. seks afery i Łyżwińskiego.
  Albo Łyzwiński był niewygodnym delikwentem albo był na pokaz dla Leppera. Lepper sie wybronił, Łyżwiński po wyjsciu z wiezienia był wrakiem człowieka, nie dziwi Was to troche ???
  Oczywiści teraz pojawią sie kolejne wpisy typu Hanka Mostowiak, ale drugi przykład to poseł Piesiewicz.
  Czy nie uważacie że za dużo "seks" afer w tym kraju. Ten akurat sie wybronił.
  A czy wiecie tez że w zeszłym roku jak newsy w TV przez 2 tygodnie opanowała "Matka Madzi z Sosnowca" , to nasz do rany przytul prezydent podpisał ustawę o GMO, o którym nawet nie wspomniano w nocy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Myślę, że piszą, później myślą, chociaż może jestem optymistą:). Ale masz rację, to zaproszenie. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. w Polsce jest wiecej morderstw politycznych jak w Rosji,kto nie wygodny dla wladzy musi zginac mam nadzieje ze sprawa Leppera wroci i ktos za to morderstwo odpowie a wiadomo Komu na tym zalezalo zeby nie wyszlo na swiatlo kto wziol kase od amerykanow

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zamiast bełkotać, naucz się czytać ze zrozumienie.
   Wujcio Dobra Rada

   Usuń