środa, 3 kwietnia 2019

Oni pójdą na wybory! A Ty?A tu pan Du*a Jasio, jak się przedstawił. 
                                                  

To tylko kilka przykładów tego co dzieje się niemal na naszych oczach. Niestety, to nie wszystko. Grozę budzą zachowania tzw. narodowców, bo to "przerabiali" już nasi zachodni sąsiedzi. Hej kto Polak! Na wybory! 

8 komentarzy:

 1. Witam.
  Tym razem pisałeś nieco za daleko. Uważasz że takim mógłbyś zabrać prawo głosu, czy może nie do końca przemyslales swój głos w tej sprawie?
  Dzisiejsza elita to prawdziwa patologia, bo walczyć id niby o jakąś równość, jednak o demokracji nie macie najmniejszego pojęcia. Bycie na szczytach czyni z człowieka zakładanego i zbyt pewnego siebie, bo byli scie nietykalni, więc w waszym pojęciu dzisiejsza władza to coś strasznego i w dodatku odsłania ona wszystkie grzeszki poprzedników. Czas to zrozumieć.
  Nie spodziewałam się, że możesz takie coś pisać. Wstyd mi za Ciebie.
  Jednak rozumiem wściekłość, której to jest efektem.
  Pozdrawia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież nie twierdzę, ze kogokolwiek należy pozbawiać prawa głosu. To nie ja nie przemyślałem głosu w tej sprawie. Nie wiem dlaczego piszesz: "byliście nietykalni", bo najwyraźniej mylisz adres. Co do dzisiejszej władzy, odsłaniającej "grzeszki poprzedników": Zgodnie z ich obietnicami miało być lepiej i uczciwie. Jak jest? Proszę zerknąć do "Prawi i sprawiedliwi? Kompetentni?", w pasku z prawej strony. Czy cokolwiek nie jest prawdą? Nie mam czego wstydzić się i nie trzeba za mnie. Powody do wstydu cały czas dają rządzący obecnie Polską. Zachowania osób na filmach, uważasz za właściwe? Nie mają powodu do wstydu? Wstydziłbym się takich popierać. A widząc takie zachowania, powinno nam wszystkim zależeć by do wyborów poszli nie tylko oni, bo zafundują Polsce kolejne haniebne rządy PiS.
   Dziękuję za komentarz i również pozdrawiam!

   Usuń
 2. Już tu więcej nie zajrzę. Bo i po co, skoro widzisz we mnie jedynie lumpa, któremu nie masz nic do powiedzenia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba jakieś nieporozumienie. Nikogo nie nazywam lumpem, choć nieraz niektóeym należy się. A do powiedzenia mam sporo, każdemu kto zechce rozmawiać przy pomocy argumentów.

   Usuń
 3. A gdzie ten z WSI, który z dziennikarką tvp się szarpal i jej ublizal?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z WSI? Przecież WSI już dawno rozwiązano. Poza tym, nie znam sprawy, bo TVP nie oglądam. Nie są wiarygodni. Służę przykładami.

   Usuń
 4. Nie oglądasz TVP, to też niewiele wiesz. Jednak na forach z tematyką polityczną bywasz, więc może coś niecoś dociera. Prawo glosu w wyborach powszechnych maja wszyscy, więc spokojna głowa. Ja niestety często słyszę od zwykłych prostych ludzi, takich jak tutaj w Twoich filmikach, lub podobni, ze nie chca rego PIS, bo oni są. .....i wymieniaja dokladnie tak jak Ty tutaj. Bo w TVN24 mówią. ....a nie wiedzą ile tam klamstw płynie.
  Ty zaś Probusie pisałeś to wszystko zanim przystąpili do działania, czyli z pierwszym dniem po wygranych przez nich wyborach.
  Dobrej nocy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież napisałem z jakiego powodu nie oglądam TVP. Napisałem, że mogę podać przyklady na to. Zaproponowałem, by przeczytać: Prawi i sprawiedliwi? Kompetentni?" U góry, w pasku, po prawej stronie. Jest tam wiele faktow wraz ze źrodłami informacji. Nie napisałem niczego co byłoby nieprawdą, bo nie mam zwyczaju kłamać jak np. politycy PiS. Na co również mogę podać niemało przykładów. Zreszą widać ich łgarstwa coraz częściej. Wystarczy przeczytać i zrozumieć. A chciałbym, żeby były powody do chwalenia ich. Niestety, nie dają takiej szansy. Szkodzą Polsce!
   Dobranoc!

   Usuń