piątek, 11 stycznia 2019

Kto szkodzi WOŚP? Polacy? Cd.

Obraz może zawierać: 1 osoba, stoi, kwiat i tekst     Ponoć PiS ma poprzeć WOŚP. Niestety, fakty przeczą temu. Oto przykłady: 
Owsiak skojarzony z gwiazdą Dawida. Antysemicka animacja TVP.Info o zbiórce WOŚP: 
https://oko.press/owsiak-skojarzony-z-gwiazda-dawida-antysemicka-animacja-tvp-info-o-zbiorce-wosp/?fbclid=IwAR0ufgJYXw-vEGc8oEvnEtC2ZGCDTegenEpJvwAjLo_kxm2UPjac0uusAEE
     
     Pan poseł Pięta nadal straszy służby mundurowe zwolnieniem z pracy za pomoc WOŚP: 
https://nto.pl/przez-posla-stanislawa-piete-wielka-orkiestra-swiatecznej-pomocy-zagra-bez-mundurow/ar/9216327 

     Posłanka Pawłowicz: Katolicy nie powinni dawać na WOŚP. Wolontariusze Owsiaka to antykatolicka gwardia - https://natemat.pl/88281,poslanka-pawlowicz-katolicy-nie-powinni-dawac-na-wosp-wolontariusze-owsiaka-to-antykatolicka-gwardia

     Kopał uczestników koncertu WOŚP. Został głównym specjalistą policji ds. imprez masowych - https://www.newsweek.pl/polska/kopal-uczestnikow-koncertu-wosp-zostal-glownym-specjalista-policji-ds-imprez-masowych/fyc0vyk?fbclid=IwAR3CPA53jZU13XGrXJsxANHsa3l4QCjbr4DZAm7wQdpluqvAf_5ZScbPEJU
  

      Dzięki ludziom Dzięki ludziom dobrej woli, skupionych przy WOŚP oraz milionów Polaków wspierających tę wspaniałą Fundację przyczyniono się do uratowania wielu istnień ludzkich, zwłaszcza tych najmłodszych. To przykre, że WOŚP jest tak bezpardonowo  atakowana i pomawiana o różne bezeceństwa, wyklute w główkach jej przeciwników.  
    

     WOŚP była wielokrotnie kontrolowana i nie doszukano się żadnych nieprawidłowości, zwłaszcza finansowych. Rozliczenia WOŚP dostępne są w internecie, także tutaj: https://www.wosp.org.pl/fundacja/wazne/rozliczenia  Wystarczy przeczytać ze zrozumieniem. 

Siostra Chmielewska: w dobrych dziełach nie ma konkurencji, tylko współpraca:
https://kielce.onet.pl/siostra-chmielewska-o-wosp/th083nh

Obraz może zawierać: 1 osoba, tekst

        Skąd więc bierze się ta nienawiść do WOŚP? Dlaczego szkodzi się fundacji służącej Polakom? Zwłaszcza przy wielkich problemach służby zdrowia. Kto więc jej szkodzi? Polacy? Zastanawiać się można: czy to nie jakiś przerost prostoty, albo gruczołu jadowego? Ludzie! Ocknijcie się! Przecież to może  służyć Wam i Waszym bliskim!  Obyście z dyskomfortem, czy odrazą, nie musieli patrzeć na ten sprzęt, jeśli dotknie Was taka potrzeba. 

     Mamy już ciąg dalszy: Przewozy Regionalne nie pojadą na festiwal Owsiaka. Co on na to? "To jest Wasz obowiązek" - https://niezalezna.pl/forum/273944-przewozy-regionalne-nie-pojada-na-festiwal-owsiaka-co-on-na-to-to-jest-wasz-obowiazek  Nie przewiozą młodzieży na tak wielką imprezę. Przewożeni są kibice namecze, a ich zachowania bywają różne.

PS. Akcja wywołała reakcję. Tylko dwa memy spośród wielu.


Obraz może zawierać: tekst

9 komentarzy:

 1. Próbuję zrozumieć przeciwników WOŚP i jakoś nie mogę. Rydzyk to pewno zazdrości pieniędzy i rozgłosu na świat. A reszta czyżby się dała jemu omamić. Dla mnie to jest wspaniała akcja i zawsze z nią będę. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko dziwić można się ludziom, którzy psioczą na fundację ratującą zdrowie i życie najmłodszych Polek i Polaków, także starszych. Jak można podcinać gałąź na której się siedzi? Pozdrawiam!

   Usuń
 2. nie rozumiem tych, co negują WOŚP :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A co trzeba mieć w głowie, żeby na takich głosować! Szkodzą polskim dzieciom! To są Polacy, czy tylko PiSiacy?

   Usuń
 3. Czy ma mnie dziwić taki fakt, iż są wśród nas osobniki o różnych poglądach i myślący po swojemu, a przyzwyczajeni jesteśmy żeby tolerować odmienność. Czego tu nie rozumiecie? Jedni dają, ale to nie znaczy że Ci, którzy nie chcą wspierać takiego typu działania muszą być POtępieni. Tolerujmy się I szanujemy nawzajem, może wówczas nie będzie o co się spierać. Pomagajmy sobie nie tylko od święta I nie tylko w jeden sposób. Są przecież różne możliwości i wiele innych potrzeb. Uśmiecham się tylko, gdy słyszę takie zarzuty. Pozdrawiam serdecznie i tych co dają i tych drugich również.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co innego, nie pomagać. A co innego, przeszkadzać i nawet grozić zwolnieniem z pracy, tych którzy chcą pomóc. Dziękuje za komentarz i pozdrawiam!

   Usuń
 4. Probusie, wspaniałe materiały. Gratuluję

  OdpowiedzUsuń
 5. Probusie, wspaniałe materiały. Gratuluję

  OdpowiedzUsuń