sobota, 21 lipca 2012

Defilada Tysiąclecia w 1966 r.


10 komentarzy:

 1. W żaden sposób nie mogę znaleźć materiału ku czci rocznicy Obrzezania Polski. Może dlatego, że uczestnicy tego wiekopomnego czynu są jeszcze aktywni w życiu politycznym.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeba by spytać tych z Partii Obrzezanych.

   Usuń
  2. Jeszcze sie doczekasz. Szalom! Niech zyje Israel!

   Usuń
 2. Spadaj na drzewo liście pompować, i oglądaj się za siebie czy prędzej ty się nie doczekasz tego na co zasługujesz. A cóż to za hasełko, od kiedy ten israel żyje i na czyj koszt żyje?

  OdpowiedzUsuń
 3. Coś pięknego, łza się w oku kręci. Wszystko mieliśmy, chłopcy jak malowani, wszystko zapięte na ostatni guzik, ludzie uśmiechnięci - pełni życia. I niech jakiś gad jeszcze powie, że tak było źle to jak się odwinę.... I komu to przeszkadzało? Chyba tylko wrogom Polski! A teraz co mamy oprócz badziewia i rozpirzu w każdej dziedzinie gospodarki i życia? Noo.. sorki - tylko pasożytniczej mafii żyje się dobrze kosztem Polaka!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jedź do Rosji jak Ci się nie podoba. Teraz przynajmniej wykształcenie i chęć do pracy coś znaczy. Jak nie chce Ci się pracować, nie zarabiasz i disco żyjesz, jak chcesz, życie Cię wynagrodzi

   Usuń
  2. Kretynie! "Finis Poloniae" w toku, a ty tu zadowolenie z pełnego koryta demonstrujesz? A zryj padlinę z Biedronki do zasranej śmierci,jak syna na zmywak posłałeś, i z komuszej emerytury ci styka. Podziwiam godny czworacznego kmiota pokaz ciąglości genetycznej bezmózgów. Mnóżta się izaludniajcie zmywaki i obsługe nocników nowoczesnej Europy, lumpenproletariacie...

   Usuń
 4. Były nakłady to i parada była duża. Ciekawe ile miesięcy ludzie z mniejszych miast po niej mięsa nie widzieli.
  Ale filmik fajny.

  OdpowiedzUsuń
 5. W tym czasie było mięso w sklepach.

  OdpowiedzUsuń
 6. Pamiętam, na swoje urodziny trafiłem do szpitala. Obejrzałem transmisję tv w szpital. świetlicy, oczywiście w czarno-białych barwach.

  OdpowiedzUsuń