niedziela, 19 lutego 2012

100 dni pana premiera

                                     

8 komentarzy:

 1. To samo mozesz puszczac dla kazdego premiera i rzadu zwlaszcza dotyczy to pana prezesa tylko musisz jeszcze znalezc jeszcze jakis fragment z oblakaniem i oszolomstwem

  OdpowiedzUsuń
 2. Niezłe niezłe, i rzeczywiście jak zauważył przedmówca pasuje do kazdego premiera po 89 roku

  OdpowiedzUsuń
 3. Proszę dać przykład łapówki za czasów PiS-u która nie została ukarana,najlepszy przykład minister sportu który dostał prawie 4 lata a zobaczycie ile dostanie była posłanka PO. Za rządów PiS-u przez dwa lata dostałem większą podwyżkę renty niż przez cztery lata PO. A obłąkany toty jesteś Mar 8 i pamiętam jak za komuny wszystkich co byli przeciw wyzywano od oszołomów. Więc goń się pajacu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Proszę dać przykład łapówki za czasów PiS-u która nie została ukarana,najlepszy przykład minister sportu który dostał prawie 4 lata a zobaczycie ile dostanie była posłanka PO. Za rządów PiS-u przez dwa lata dostałem większą podwyżkę renty niż przez cztery lata PO. A obłąkany toty jesteś Mar 8 i pamiętam jak za komuny wszystkich co byli przeciw wyzywano od oszołomów. Więc goń się pajacu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cała Polska widziała w TV jak pan poseł Lipiński oraz pan poseł Mojzesowicz próbowali skorumpować swoją ówczesną koalicjantkę panią poseł Beger. Były różne obietnice, w tym obietnice umorzenia długów. To nie łapówka? W dodatku nie swoimi pieniędzmi a publicznymi! Zostali Ukarani? Szanująca się partia pozbyłaby się ich. Pan Lipiński został wiceprezesem PiS. W nagrodę? Sprawę pana Lipca usiłowano zatuszować przynajmniej do wyborów. Proszę sobie przypomnieć słowa pani Janickiej o "puknięciu". Proszę też nie kłamać o emeryturach podwyższanych przez PiS. W 2006 r. była podwyżka ale budżet na ten rok był przygotowany przez SLD. W 2007 r. emeryci i renciści nie otrzymali nawet grosza podwyżki świadczeń. Tylko nieliczni otrzymali jednorazowe ochłapy ale wysokość podstawy wymiaru pozostała niezmieniona. Czyli mniejsze podwyżki na następne lata! W dodatku okradziono ich. Z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS) zabrano im 40 mln zł z przeznaczeniem na budowę Św.O.B. oraz 20 mln zł dla "biednego" IPN. Wystarczy "geniuszu"?

   Usuń
 5. Probus jestes wyjatkowym oszczercą. Rozmowa posłow Lipińskiego i Mojzesowicza jest skandalem, ponieważ była to prowokacja w którą obok posła innej partii czynnie zaangazowała się stacja telewizyjna TVN. Tego nie wolno robić. oczywiście jak wyglądają rozmowy koalicyjne PO i PSL nie mamy nagrane ponieważ żadna prawicowa czyli uczciwa stacja radiowa nie wyrazi zgody na działanie niezgodne z etyką dziennikarską. Pokazywanie ich zr4esztą byłoby zabronione z uwagi na ilośc słow na k Ch i p. Nazywanie rozmów koalicyjnych korupcją jest skandalem i oszczerstwem. Ty nie rozumiesz o czym piszesz ponieważ nie potrafisz odróżnić komisarzy politycznych i politruków wspierająych partie polityczną czyli propagandystów od urzędu panstwowego powołanego w celu zwalczania korupcji, który nagrywa rozmowę dwóch łajdaków na cmentarzu. A co do emerytów to oczywiście rząd PO i PSL poprawił ich sytuację w stopniu zdecydowanie doskonalszym niż rządy PiSu (kwoty wydane przez Pis w milionach to0 przy budżecie ZUS wynąszącym kilkanascie milardów złotych są po prostu podobne do dorsza wykrytego prze ta nauczycielke polskiego, która zamiast dalej pracowac w schroniku młodzieżowym udawał prawnika) Wydłużenie wieku emerytalnego, obliczona wysokośc emerytury dla 67 latka wynosząca 750 zł czyli niecałe 200 euro przy cenach porównywalnych lub wyższych niż w Niemczech.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy ktoś zmuszał tych panów do próby skorumpowania pani poseł Beger? Na siłę ich tam zaciągnięto? Robili to z własnej nieprzymuszonej woli. Chyba że z polecenia swojego szefa ale to nie zmienia faktów. To była ordynarna korupcja polityczna. Ci ludzie i ich szef partii mają jeszcze czelność dalej trwać w polityce zamiast ze wstydu schować się. Tacy "prawi i sprawiedliwi"? Bóg? Ojczyzna? Honorarium! PO i PSL także krytykuję gdy jest za co. Nietrudno sprawdzić. "Geniuszu"!

   Usuń
  2. Zamiar zapłacenia długów SO pieniędzmi podatnika to rozmowa koalicyjna? Chyba cię koleś dokładnie pogięło! Wszyscy widzieli że to zwykły szwindel ale dla PiSożytów wszystko jest OK. Tfu!
   PS. Oddał twój prezes te wyłudzone 300 zł?

   Usuń