poniedziałek, 22 sierpnia 2011

Panie premierze, niech pan się nie boi

    Mój komentarz jest tutaj zbędny. Warto posłuchać co mają do powiedzenia przedstawiciele SLD.  Jeśli lider Platformy Obywatelskiej nie stchórzy  to może być  bardzo ciekawa debata.
    Stchórzy? Czy nie stchórzy?
  
PS. Życie pokazało że stchórzył. Ale zrobił to tak aby wyglądało że inni zwiali przed  nim. http://wiadomosci.onet.pl/wideo/czy-grzegorz-napieralski-jest-w-wystarczajacym-stopniu-fighterem-aby-byc-liderem,10369907,1,klip.html#                                 

2 komentarze:

  1. Panie Kalisz nie tak dawno o mało co pana szef Napierdek usunął by pana na boczny tor a teraz pan podskakuje - wasze rządy są w dużej mierze nam znane - naobiecuje tyle samo co inni a może i więcej /wasz szef powiedział na konwencji o b i e c u j e m y/ tylko obiecujecie, bo żeby te pobożne wasze życzenia spełnić to trzeba też wiedzieć skąd wziąć na to pieniądze, a wasz fircyk nie bardzo wie skąd.

    OdpowiedzUsuń
  2. To nie SLD obiecywał m.in. 3-4 miliony mieszkań w nierealnym czasie. To nie SLD obiecywał "cuda". Co do pieniędzy: wolę zaufać tym dwukrotnie wyprowadzali Polskę z ciężkiego kryzysu po nieudacznych rządach "prawicy" niż tym którzy zostawili po sobie spartolone reformy, wzrost bezrobocia, gigantyczną dziurę budżetową i teraz znów Polskę zadłużają na sumy znacznie większe niż podczas dekady Gierka.
    PS. Nie wiem kto to jest Napierdek.

    OdpowiedzUsuń