środa, 8 lutego 2012

Zza oceanu. List otwarty do pana premiera

 Proszę potraktować tę wypowiedź jako list otwarty do Pana Premiera Tuska (pisownia oryginalna).
Szanowny Panie Premierze,
z zaciekawieniem oglądam ostatnie wiadomości z Polski. Mogę sobie pozwolić na zaciekawienie, ponieważ jestem od Pana i Pańskiego Rządu wystarczająco daleko, aby traktować to wszystko jako... hmmmm, ciekawostkę. Ta cała historia nie jest za moje podatki, więc mam spokój.
Chciałbym jednak Pana zapytać: Co musi się stać, jaki kataklizm, wydarzenie czy coś innego aby Pan i Pańscy ministrowie zaprzestali tej arogancji, tego traktowania polskiego społeczeństwa jak stada baranów. Od niespełna miesiąca niemalże codziennie jak nie Pan, to któryś z Pańskich podwładnych popisuje się fontannami głupoty. Przypomnę Panu, aby wiedział o czym mowa:
1. Premier stwierdza że paliwo w PL jest jednym z najtańszych w Europie. Podtrzymuje Pan to nadal?
2. NiedoRzecznik Graś stwierdza że, nie było ataku na strony rządowe, to tylko "wzmożone zainteresowanie pracami Rządu". Osioł nawet się nie zająknął, Pan też.
3. Pański Sikorski na Twitterze w bezsensowny sposób podgrzewał atmosferę, naśmiewając się z sytuacji. Po co? Jaki był tego cel? Chore ego Radusia? No to za chwilę miał "tango down". Potrzebne to było?
4. Cymbał Zdrojewski nie proszony wyjeżdża z listą "konsultantów" ACTA. Gdyby ten IDIOT ją chociaż przeczytał, to siedziałby jak mysz pod miotłą, a samą listę podarł i spłukał w kiblu. Mam rację?
5. Cyfrowy Boni pieprzy głupoty o prawach autorskich w internecie i zupełnie nie rozumie o co w tym wszystkim chodzi, Przypiął się jak rzep psiego ogona do internetu i gwarzy sobie nie wiedząc nawet że, ACTA to przede wszystkim zamienniki leków, tańsze atestowane części zamienne... ale co to "cyfrowego" Boniego obchodzi. Efekt: zhackowany komputer zastępcy "cyfrowej wysokości". Było paplać ozorem?
6.ZKoziejdupy generał. To akurat nie Pański podwładny, ale mógł Pan Bronkowi powiedzieć aby temu palantowi założył kaganiec. Przypomnę: szef BBN stwierdza że, UCZY SIĘ INTERNETU, że nie można odgradzać się HASŁAMI i LOGINAMI od społeczeństwa, że w KANCELARII PREMIERA NIE MA KULOODPORNYCH SZYB,,, itd, itd w tym klimacie. Jeżeli TAKI FACIO jest szefem BBN (Biuro Bezpieczeństwa Narodowego) to WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, ja pokaże mu osobiście gdzie są drzwi bez klamek, dam zeszycik, ołówek, kredki i niech DEBIL UCZY SIĘ W SZPITALNYM ZACISZU!!!
7. Pańska Kancelaria zaprasza na spotkanie w sprawie ACTA... Jeden z wymienionych, pierwszy z brzegu: Igor Janke z Salonu 24 nic o tym nie wiedział. Mówi Pan zawieszeniu ratyfikacji... niech Pan nie pieprzy głupot. Trzeba było byc odważnym i NIE PODPISYWAĆ, teraz chce Pan rozmawiać? O czym?
8. Znowu Donald Tusk: Protesty tylko w Polsce... hmmm, tu już na poważnie zastanawiam się:
a) jest Pan tak pewny swego że, łże w żywe oczy i olewa wszystko i wszystkich, bo i tak mogą go w dooope pocałować
b) doradcy robią Pana w bambuko i stąd ten smród
c) jest Pan zwyczajnym aroganckim, głupim dupkiem który, nawet nie wie że, istnieje Google?
Reasumując pytam się, jeżeli nie Premier, to może ktoś inny jest władny aby wziąć to towarzystwo "za ryj" usadzić i zacząć robić porządek, czyli znaleźć wyjście z tego "gooowna" w które wdepnęliście?
Jeżeli nadal chce Pan w to brnąć, Panski wybór. Jednak za cztery lata ludkowie z dzisiejszej ulicy dostaną prawo wyborcze i oni pokażą gdzie jest wasze miejsce. Ja już pokazuję: w amerykańskim kiblu, zamiast papieru toaletowego. Przecież to lubi Pan i polscy politycy najbardziej: lizać doopy (tym razem jankesom).
Pozdrawiam i słupków życzę, Panie Premierze.
Proszę wybrać właściwą odpowiedź.
odpowiedz
buk-humor-dziczyzna.

9 komentarzy:

 1. BRAWO JESTEM PEŁNY UZNANIA TO JEST CAŁA PRAWDA O RZĄDZIE DONALDA A MIN gRAŚ DZIŚIAJ POWIEDZIAŁ PREMIER I RZĄD PODEJMUJE MĄDRE DECYZJE SŁUSZNE I PRZEMYŚLANE,NIE UGNIE SIĘ PRZED PROTESTUJĄCYMI. WEDŁUG MNIE NARÓD POLSKI UWAŻA BARANÓW. LIKWIDUJE SZKOŁY W WOJ PODKARPACKIM DLA DZIECI PRZEWLEKŁO CHORYCH I NIEPEŁNO SPRAWNYCH TO METODA NEOFASZYSTÓW NIE WSPOMINAJĄC JUŻ O SŁUŻBIE ZDROWIA TO TRAGEDIA

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Staruchy po 40-stce /bez OBRAZY !/ nie mają szerszego pojęcia o możliwościach internetu ! Boni się aż ślini z niewiedzy....

   Usuń
 2. W 100% popieram. Tusk i reszta tych idiotów pogrążyli nasz kraj, może w końcu naród polski przejży na oczy!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Polska się budzi,zwyciężymy W jedności siła..... P.rotestujmy razem

  OdpowiedzUsuń
 4. cała nocna zmiana pod mur

  OdpowiedzUsuń
 5. Polska się budzi,zwyciężymy W jedności siła..... P.rotestujmy razem

  OdpowiedzUsuń
 6. Toosk to najbardziej upodlona moralnie swinia ludzkia. Zero z zasad moralnych, zero z zasad etycznych, zero dla żyzczliwości ludzkiej.
  Większego zabagnionego życiorysu i zachowań kogokolwiek w swoim zyciu nie pamiętam.
  Hitler przynajmniej miał swoje idee i przeciwników.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Proszę o nieużywanie inwektyw nawet wobec osób zasługujących na nie. Pokazujmy prawdę i zachęcajmy znajomych do udziału w wyborach aby wyeliminować nieodpowiednich ludzi i wybrać wreszcie właściwych.

   Usuń
 7. Minęło już trochę czasu,a tusk dostarcza nowych argumentów (upadki wykonawców generalnych na EURO, koncesja dla Trwam, fiasko założeń budżetowych Rostowskiego...) - tracę złudną nadzieję, że to zwykła indolencja jednocześnie nabieram przekonania,że to cyniczna i bezwzględna gra! Dla kogo oni pracują?!

  OdpowiedzUsuń