piątek, 24 listopada 2017

Wiarygodne sondaże?

     Według niektórych znanych "sondażowni", PiS cieszy się wysokim poparciem społecznym i w wyborach mógłby uzyskać około 40% poparcia, a nieraz i znacznie więcej. Co mogłoby dać mu nawet możliwość zmiany Konstytucji, bez manipulacji jakich dopuszczają się.  Także z Krajową Radą Sądownictwa oraz ordynacją wyborczą. 
     Jeśli sondaże są wiarygodne, nic prostszego jak rozwiązanie tego paplamentu i ogłoszenie nowych wyborów. Dlaczego tego nie czynią? Otóż nie wszystkie sondaże są tak pomyślne jak te którymi chwalą się. Nie wydaje się, by Polacy byli narodem masochistów i ulegli zbiorowej amnezji po tym co PiS wyprawia. Oto przykład: 
Listopadowa sonda RadioZET.pl: Na którą partię zagłosowałbyś w wyborach? 
http://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Listopadowa-sonda-RadioZETpl-Na-ktora-partie-zaglosowalbys-w-wyborach 


PS. Sonda RadioZET.pl:

14 komentarzy:

 1. Podoba mi się ten plakat. Gdy widzę ich, jak się pchają i bronią swych przywilejów, to żałuję, że nie bronią tak zaciekle ludzi przed majestatem prawa, tylko pozwalają by te ich orzeczenia chroniły tylko bogatych i na ewno nie niewinnych.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgadzam się w pełni z treścią Twojego postu, który potwierdzają załaczone doń ilustracje. Oczywiste jest to, że domiemane sądaże są wyssane z palca i wielce kłamliwe, w które nie wierzy większość rozumnych Polek i Polaków. Dlatego też znając ten fakt, obecnie rządzący skłaniają się ku temu by na siłę zmienić Konstytucję (wbrew Narodowi) na którą obecny prezydent składał przysięgę! I jak to możliwe, że wtedy (kiedy składał Przysięgę) była ona drobra i zgodna z obowiązującym prawem, a raptem trzeba ją zmienić? Skandal! A zatem nic dziwnego, że Polski Naród protestuje - bo ma do tego stanu rzeczy słuszne Prawo! Nie popieram żadnej partii, tak jak niegdyś tak i teraz bo uważam - że naszą Ojczyzna powinni zarządzać ludzie uczciwi i prawi, którzy nie są związani z żadną partią ani też z jakąkolwiek religią. Powinni też być to ludzie, którzy są stabilni psychicznie i emocjonalnie a szczególnie mający na uwadze dobro naszej Ojczyzny i Polskiego Narodu. Ponieważ to co dzieje się obecnie, to zakrawa o zbiorową paranoję - która, niesie naszej Ojczyźnie i Polskiemu Narodowi wstyd i hańbę! Nigdy przedtem nie myślałam, że w naszej Ojczyźnie do tego rodzaju haniebnego skandalu - dojdzie, jest to ogromnie przykre ale niestety prawdziwe :( Okropność...

  Moc serdeczności Probusie
  Dobrze, że Jesteś...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skandalem jest, że konstytucyjne prawa i obowiązki nie są przestrzeganie. Podam tylko jeden przykład, opieka zdrowotna i wiele innych. Ta konstytucja dawno powinna być zmieniona. Konstytucja ta chroni tylko tych z nadania, a nie szarego obywatela. Na nasze szczęście, Kaczyński będzie mógł to zmienić i bądźmy mądrze chociaż PO szkodzie.   Bardzo dobrze że jesteś, Probusku

   Usuń
 3. Nie zmienia to faktu, że skręciliśmy ostro w prawo. A która z tych partii ma więcej, to w zasadzie niewiele zmienia. Grozi nam cały czas ...to samo.

  OdpowiedzUsuń
 4. ty debilu znowu bełkoczesz ? Masz zdrowie to może i emerytura ci nie potrzebna bo jak się ma taki łeb jak twój bez żadnej zawartości to możesz przetrwać w każdych warunkach jak jedno komórkowcxe którym ty nie jesteś w stanie sprostać inteligencją .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pisowska "kultura" dała głos.

   Usuń
  2. Za to ty jesteś mądry jak stu głupich.

   Usuń
 5. Patologia chcialaby wczesniejszych wyborow. Marzy im sie scenariusz z 2007 roku. Problem w tym, ze teraz Kaczynski nie ma na glowie Giertycha i Leppera i nic nie musi. PiS rzadzi samodzielnie, pokazalo, ze sie da i dostanie znowu silny mandat poparcia od wyborcow kiedy ta kadencja dobiegnie konca. Amen.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ludzie broniący praw człowieka to patologia? Tylko w pisowskim czerepie takie wnioski mogą się wykluwać.

   Usuń
  2. Nikt nie neguje prawa PiS do rządzenia. Problemem jest jakość rządzenia. Haniebna jakość! Niekompetentni ludzie zajmujący ważne stanowiska. TKM! Osłabianie pozycji Polski na arenie międzynarodowej, wręcz ośmieszanie. Niszczenie wojska! Skłócanie Polaków z Polakami i Polski z wieloma krajami. Służę przykładami na wszystko co napisałem i nikogo nie nazywam patologią.

   Usuń
 6. Pieprzenie kotka za pomoca mlotka. Typowy belkot poplecznika patologii. To, ze tobie nie podoba sie styl rzadzenia PiS nie oznacza ze rzadza zle. Ludzi o twoich pogladach jest w Polsce jakies 30% i dziela sie na trzy grupy. Pierwsza, to ci co kradli/robili walki i mieli z patologii wymierne korzysci. Druga, to rodziny tych co kradli/robili walki. Trzecia najmniejsza, z tego nic nie miala, ale to klub skonczonych idiotow. I nie pieprz mi, ze PiS sklocil Polakow. Zawsze bylismy podzieleni. Zawsze bylo te okolo 30% ktorzy mieli uklady i ta cala pogardzana reszta, ktora sie mogla pozabijac i nikogo by to nie obchodzilo. Kiedys Polska byla "pilnym uczniem" jak ja nazywala niemiecka prasa. No jasne skoro robila co Niemcy kazali. Zamykala stocznie, cukrownie, kupowala wszystko co niemieckie za kupe kasy, a wyprzedawala za bezcen wlasny majatek. Teraz do Polski pomyka na negocjacje niemiecka kanclerz, prezydent Niemiec i szef Bundestagu, ale co tam, nie? O armii, to nawet nie wspominaj. Bylo juz tego mniej jak 100,000 i mialo byc jeszcze mniej albo w ogole. To co bylo stalo przy zachodniej granicy - PATOLOGIA! Teraz PiS wciagnal pod bron tysiace mlodych chlopakow. Patologio i jej poplecznicy, wpelznijcie pod kamien, gdzie wasze miejsce.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bełkot? Oto fakty, wraz ze źródłami informacji: "Prawi i sprawiedliwi? Kompetentni?"- http://probus.blogspot.com/2015/12/prawi-i-sprawiedliwi-kompetentni.html Jest to też w pasku z prawej strony. Proszę przeczytać ze zrozumieniem/ Czy cokolwiek nie jest prawdą? To pytanie zadaję od dawna. Niestety, dla fanów PiS to "ciepły deszcz".

   Usuń
  2. Zabełkotała pisowska patologia.

   Usuń