poniedziałek, 24 lipca 2017

PiS Polakom - Polacy PiS-owi

                                                           "Dorożki rządowe" dla społeczeństwa:        
                          

                                                       "Limuzyny" od społeczeństwa:
PS.  "Bezcenne. Odnaleziono nagranie sprzed lat, na którym Piotrowicz... jest zachwycony działalnością Sądu Najwyższego": http://natemat.pl/213257,bezcenne-odnaleziono-nagranie-sprzed-lat-na-ktorym-piotrowicz-jest-zachwycony-dzialalnoscia-sadu-najwyzszego

23 komentarze:

 1. Witaj:) Pojazdy adekwatne do pasażerów. Najlepiej jak ci, zamówią sobie kursy w jedną stronę, wyjeżdżając z Wiejskiej.... Pogodnego dnia w nastroju i na zewnątrz, bo u mnie, czarne chmury. Jedyne pocieszenie, jak oglądam MOTANIE się zmiany po wczorajszych decyzjach:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! Pozdrawiam!

   Usuń
  2. No bez jaj... tyle "suk" to ja nie widziałem nawet przed meczem Polska - Związek Radziecki we Wrocławiu... a byłem na nim! Tylko marka się zmieniła - i długość kawalkady! ;-)))

   Usuń
  3. Przepraszam, błąd!! To nie był mecz międzynarodowy. To bodaj Śląsk Wrocław grał z Dynamem Moskwa na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu... (dla nas to było bez znaczenia: RUSCY!!!) - trybuny były pełne... okolice roku 1982. Nie mogę znaleźć teraz... ojjjj... co tam się działo.... BREŻNIEW CHUJ!-BREŻNIEW CHUJ! Można se było w końcu pokrzyczeć... :))

   Usuń
  4. Tyle twojego, przegrana POpłuczyno, polskojęzycznej ekspozytury obcych interesów na Polskę, ile sobie poszczekasz na swoim zafajdanym blogu. :-)

   Usuń
  5. Zgadzam się. Pasażerowie to posłowie Po którzy zamówili sobie kurs w jedna stronę tam gzie ich miejsce czyli do więzienia na Białołęce

   Usuń
 2. I co? I nic....

  OdpowiedzUsuń
 3. Widzisz jak Cię łatwo zadowolić. A gdyby jeszcze kolejna kraksa została wyreżyserowan a,to dopiero miałbyś radochę. Miłego wieczorku mimo wszystko:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Żadna kraksa nie sprawia mi radości. Martwi mnie fakt, że antypolskie rządy PiS prowadzą do "kraksy narodowej". Pozdrawiam i dobrej nocki życzę!

   Usuń
  2. Przepraszam Cię, jednak o tej kraj się pisałam do kogoś innego, ale równie dobrze możesz się w jego imieniu wypowiadać. Mówisz że to jest antypolski rząd, według Ciebie, bo według mnie jest całkiem odwrotnie. Mówi się dzisiaj również W opozycji, że należy przeprowadzać reformę sadowniczą, to teraz dopiero wiedzą? Byli przy sferach i mogli to robić, ale to nie są prawdziwe słowa. Oni twierdzą że wiedzą jak to zrobić, to teraz już nie oni mają prawo głosu, bo przespali 8 lat. To teraz zaczynamy odrabiać straty i to bez dodatkowego zadłużania kraju. To teraz są wspierany rodziny z dziećmi i teraz zaczynamy odbudowywać to co zostało zdewastowane przez poprzednie, nieodpowiedzialne rządy. Trudno rozmawiać z kimś, kto nie widzi nic pozytywnego, nic co by nas łączyło. A sama sprawa uchodźców, czy jak kto woli imigrantów, to również nie można powiedzieć że tak ochocza zgoda na przyjęciu tylu osobników na nasze utrzymanie i z ogromnym zagrożeniem było właściwe i odpowiedzialne. Ktoś powie że to nic takiego, ale meczety i ich własne i odrębne tradycje są W naszym kraju nie do zaakceptowania. Powiesz że to brak tolerancji, może brak, jednak oni również nie chcą naszej religii, naszych zwyczajów przyjmować. W jakim więc celu mamy przyjmować, skoro nas nie stać i

   Usuń
  3. Dziękuję i również życzę dobrej nocy.

   Usuń
  4. Kto ci Kakakapitolisto naopowiadał takich głupot, że zadłużenie kraju zmalało natychmiast po objęciu rządów przez prezesa Kaczyńskiego? No warto pamietać co oznacz słowo reforma. W definicji tego słowa nie dyspozycji przecięcia sądów przez PiS. Warto sobie uświadomić, że obecna prezes TK, to sędzina która z ledwością kiedyś zdała egzamin sędziowski. I ma w swoich papierach raczej nie laurki pochwalne.

   Usuń
  5. Kakakapitalista.Masz ciągoty do tego co robiono w ZSRR kiedy im zarzucali,że nie ma u nich demokracji,odpowiadali:"a u was murzynów biją"-PO krzyczy a nic nie robiło!!Owszem,ale jedyne co jest warte w obecne "reformie" to ostatnie propozycję na przykład czytanie uzasadnienia wyroku itp.Reszta to jest przejęcie władzy.Sądy będą robiły to co im Kaczyński każe.

   Usuń
 4. Premier w trakcie objazdu kraju odwiedza przedszkole:
  - Ile wynosi dzienna stawka żywieniowa?- pyta
  -15 zł
  - Za dużo obniżyć do 7 zł
  Następnie odwiedza więzienie:
  Ile wynosi stawka żywieniowa?
  - 40 zł
  -Za mało, proszę podwyższyć do 80
  Minister nie wytrzymuje i pyta:
  - Słuchaj, jaka w tym logika, że zabierasz dzieciom, a dajesz więźniom?
  - A Ty myślisz, że jak nas zdejmą to do przedszkola poślą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Premier Tusk ?......stąd takie poparcie w więzieniach...no proszę, proszę

   Usuń
 5. Nasz Probusek literówki zalicza? To coś nowego....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chodzi o "drożki"? Nie jestem autorem tego filmiku. Skopiowałem go tylko.

   Usuń
 6. :) rozumiem. Tak mi to nie pasowało. Ale literówka to jeszcze nie błąd.
  Dzięki

  OdpowiedzUsuń
 7. Brrr .. Filmik wygląda na szykowanie się do wojny . Czy teraz po dobrej zmianie będzie nasza kolej na uchodźców , tylko się zastanawiam.

  OdpowiedzUsuń
 8. Mam nadzieję że ich nie-rządy , nie będą wieczne
  Było by to ze zdrowym rozsądkiem sprzeczne.
  Czy Polskie Społeczeństwo? Takie jest moje pytanie!
  A może jest inna przyczyna? Proszę o szczere zdanie,

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polacy okłamywani są przez telewizję bubliczną i podobne jej media. Stąd poparcie dla haniebnych rządów PiS. Oby nie powtórzyły się.

   Usuń