środa, 2 marca 2016

Wiosenna promocja


31 komentarzy:

 1. Powyższa ilustracja, mówi o dzisiejszej rzeczywistości w naszym kraju. Po prostu zgroza, moim zdaniem. Mądrze i dobrze postępujesz, pokazując to co jest rzeczywiste i daje mocno do myślenia. Pozdrawiam Cię Probusie

  OdpowiedzUsuń
 2. Zajrzałem z ciekawości i muszę przyznać, że ważne sprawy publikujesz. W powyższej kwestii, podzielam wypowiedź Liliany. Szacun Probusie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! Pozdrawiam!

   Usuń
  2. Probusie! Trudno się, nie zgodzić, z powyższymi komentatorami. To co dzieje się obecnie, zakrawa o totalną paranoję. Szacun!

   Usuń
 3. Zgadzam się, z przedmówcami. Strach się bać, co może każdego z nas spotkać. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Strach się bać, to prawda. Nie myślałem, że takiego czasu dożyję. Odważny Jesteś! Szacun Probusie!

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgadzam się z opiniami wszystkich wypowiadających, rzeczywiście strach się bać. Zastanawiam się chwilami, gdy oglądam wiadomości, do czego to jeszcze w naszym kraju i na świecie dojdzie... oj! Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie Probusie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Smutne to wszystko. Pozdrawiam Cię Jarzębinko!

   Usuń
 6. Ja bym tej sprawy aż tak bardzo nie wyśmiewał i nie demonizował. Wszystkie dzisiejsze hucpy są możliwe tylko dlatego, że w odpowiednim czasie nie przecięło się całej sprawy. Argumentowane to było tym, oczywiście nie bez podstaw, że po prostu wywnętrzanie wszystkich szaf odbyłoby się ze szkodą dla wielu porządnych ludzi. Pytanie tylko, czy obecny stan nie jest jeszcze gorszy, a ciągnąca się latami patologia bardziej szkodliwa, jeśli nie dla jednostek, to na pewno dla ogółu. Jeśli przetrzepią wszystkie szafy teraz, w czasie wielkiego uniesienia szafo-trzepania, za tydzień ten temat już będzie przeszłością. Może będziemy wiedzieli coś więcej, a na pewno zmniejszą się rozmiary przestrzeni do spekulacji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Było na to ćwierć wieku. "Rekiny" już dawno mogły wyczyścić swoje dokumenty i nawet spreparować nowe na adwersarzy politycznych. Zachowały się stare druki i pieczęcie. Także tusze. Mogą ucierpieć "płoteczki". Wielu "bohaterów" z tamtych lat już nie żyje, a niesława spadnie na rodziny, które nic nie zawiniły.Teraz bardziej sensowną byłaby lustracja gospodarcza oraz ustawa poprawiająca jakość rządzenia na wszystkich szczeblach władzy. Oto mój prywatny projekt. Tylko, kto to uchwali? - "Dekretynizację czas zacząć!" - http://tiny.pl/qs2js Przepraszam za nieaktywny link, ale tu inaczej nie da się. Pozdrawiam!

   Usuń
  2. Hucpy hucpami ale szczerze mówiąc jakie to ma znaczenie dziś, jutro czy pojutrze? W mojej ocenie nie ma sensu robić takich szopek jak się to robi u nas. Ale jak już ktoś zdecydował, że czas szopkę zrobić to róbmy to w sposób cywilizowany tzn. umożliwiający osobie na którą wydobyto teczki skądś tam by miała prawo do obrony. A u nas od razu robi się lincz i totalne gnojenie. W tym miejscu można byłoby postawić pytanie - ilu z tych, którzy tak chętnie i dziarsko linczują zachowałoby się zgoła inaczej od tych, którzy z różnych względów dali się złamać ubekom/esbekom? Śmiem twierdzić, że 99% z nich już po pierwszym wypowiedzianym zdaniu przez ubeka czy esbeka miałoby w gaciach niezaprzeczalny dowód ich strachu i przerażenia.W naszym kraju, o którym tak chętnie prawimy że jesteśmy ostoją katolicyzmu, zapomniano już o słowach Jezusa Chrystusa "Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni!". To tytułem podsumowania.

   Usuń
 7. Powiem ci Chuju jedno - zapierdolic cie to bylaby dla mnie przyjemnosc ! I nie jestem pisowcem!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najwyraźniej nie stać cię na inne przyjemności. Współczuję! Litościwie doradzam dobrą książkę, także inne formy odchamiania.

   Usuń
  2. Powinieneś się marny człowieczku pilnie leczyć w psychiatryku! Ponieważ, zagrażasz ludzkiemu życiu co ewidentnie widać po twoim złowrogim wpisie. Pisowcem, zapewne nie jesteś ale chorym psychicznie katolikiem na pewno! Zdradza cię twoja głupota i nienawiść, do inaczej i jasno myślących.
   ---
   Pozdrawiam Probusie!

   Usuń
  3. Dzięki! Także pozdrawiam! Myślę przy okazji, że trzeba będzie odróżniać katolików od kaczolików. Katolicy żyjący według Dekalogu i szanujący bliźniego, są dobrymi ludźmi. Ci drudzy, widać jacy są.

   Usuń
  4. Skowyt pisopaty (co udaje, że nim nie jest) trafionego w nabiał. Miód na moje skołatane serducho.
   Podlasiak

   Usuń
  5. Brak argumentów, nadrabiasz chamstwem? Nie zabłysnąłeś, wyszedłeś na ,,kutasa", zapewne nim jesteś..... Probus, dlaczego takiemu indywiduum pozwalasz wisieć na blogu?

   Usuń
  6. Jesteś przynajmniej mentalnym pisowcem, bo na takie chamstwo tyko pisior może sobie pozwolić. Nikt inny. A teraz módl się matole o zdrowie dla Probusa. Bo jakby cię podał do prokuratury za te groźby to siedzisz w pudle. Albo jakby mu się coś stało to jesteś pierwszy podejrzany, razem z tymi co takie świństwa już wcześniej wypisywali. A dowody są. Nie myśl, że jesteście całkiem anonimowi z tymi groźbami i wyzwiskami.

   Usuń
 8. Zgadzam się w pełni ze wszystkimi mądrymi i przyzwoitymi wypowiedziami powyższych komentatorów, natomiast ci którzy nie potrafią się zachowywać jak przystało na prawego Człowieka i nauczyli się w swoim marnym życiu tylko ubliżać i znieważać, tych którzy są prawi żyjąc w prawdzie, to bardzo współczuję ale ludźmi ich nazwać pod żadnym względem nie mogę, bo prawy i normalny Człowiek tak się wobec drugiego Człowieka, nie zachowuje. Przykre to ale prawdziwe, niestety. Bardzo dobrze Probusie że publikujesz Prawdę - Którą źli ludzie, za cenę życia ludzi prawych usiłują ukryć w celu manipulowania ludźmi o słabszej psychice. Bardzo sobie cenie Twoje wpisy bo mówią to, co rządzący światem usiłują z premedytacją ukryć przed narodem i całą ludzkością, a to jest podłe i bardzo nikczemne. Uważaj na Siebie proszę! Bo skoro są tacy psychopaci w internecie, to jest dowód na to że jest ich coraz więcej w realu i to właśnie daje bardzo do myślenia i dlatego, mniej siebie najbardziej na uwadze. Pozdrawiam Ciebie bardzo serdecznie i życzę Ci spokojnego, bezpiecznego i dobrego dnia...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niedawno "obiecano" mi, że przerobią mnie na mydło. To ich "argumenty". Mniejsza o to. Ważniejsze dla mnie, że zdecydowana większość komentarzy jest dla mnie życzliwa. Serdecznie pozdrawiam i miłego dzionka życzę!

   Usuń
  2. Probusie, popieram to co publikujesz na swoim blogu i raz jeszcze powtórzę, że zgadzam się z moimi przedmówcami, z wyjątkiem tych bluzgających i grożących. Powiem krótko a mianowicie, nie pozwól sobie na ten stan rzeczy, od tego jest prawo by takimi się zajęli. Szacun!

   Usuń
 9. Witaj. Działają bezprawnie. Ale cóż, IM wolno. Przepraszam, że mało zaglądam, ale ,,dorabiam", czasami brak czasu, zmęczenie:) Idą wakacje....:):) Pozdrawiam Autora, jak i wszystkich normalnych komentatorów:)

  OdpowiedzUsuń
 10. No cóż, od lat bezprawie i niesprawiedliwość zajmuje czołowe miejsce, wbrew woli narodu. Mam nadzieję, że nastanie taki czas w którym wszechobecna dyktatura odpowie. Tymczasem, radziłbym zachować wszelką ostrożność. Tak, dla własnego bezpieczeństwa. Zaś groźby, zgłosić gdzie trzeba. Nie może być tak, by bezprawnie zagrażać czyjemuś życiu. Każdy z nas, ma prawo do wypowiadania się w każdej kwestii życia. W politycznej, również. Szacun Probusie!

  OdpowiedzUsuń
 11. A ja kupuję pomysł bo kuszący!Tylko nie wiem czy uwierzą że daleko od Warszawy zakopali

  OdpowiedzUsuń
 12. Przekopywanie nic nie da. Proponuję wykopać PO, PiS oraz IPN!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Była okazja w wyborach, żeby chociaż PiS. Będą następne, a Polacy mądrzejsi o doświadczeni. Oby byli!

   Usuń