wtorek, 20 stycznia 2015

Buraczane ataki na panią dr Ogórek

     Z chwilą ogłoszenia jej kandydatury na Prezydenta RP, można było spodziewać się ataków na  nią. Zaczęło się pilne szukanie "dziadka z Wehrmachtu" przez hieny dziennikarskie i niektóre
media. Atakowana jest  także jej rodzina. Skąd to znamy? Tak bywało już w poprzednich wyborach. Zniżali się do tego ci którym brakowało argumentów i pomysłów na rozwój Polski. Zostały im ataki personalne na kandydatów, nie oszczędzając przy tym ich rodzin. Zapewne nie koniec na tym. Obym się mylił! Na forach internetowych, "głównym 
argumentem" niektórych jest fakt, że pani Magdalena jest blondynką. Nie brakuje też wulgaryzmów. No cóż, mają takie argumenty na jakie ich stać. 
     Nie wytrzymał presji Włodzimierz Cimoszewicz - najlepszy wówczas kandydat. Nie powstrzymano się przed oszczerstwami wobec śp. Józefa Oleksego, choć nie kandydował.. Teraz sam pan prezydent Lech Wałęsa przyznaje, że śp. Józef Oleksy szpiegiem nie był. Tylko "nie zdążył go przeprosić". A oszczercy nadal bezkarni i w w pełnym komforcie psychicznym. To tylko niektóre przykłady. Byłoby ich więcej. 
     Pani dr Magdalena Ogórek - mądra i wykształcona osoba, widocznie stanowi zagrożenie dla kontrkandydatów. Pomijając, że nie pisze "bul" ani "obiat", przedstawiła dobry program dla swojego przyszłego działania. Oczywiście jeśli wygra wybory. Program przyjazny dla zwykłych ludzi w Polsce. Zapewne będzie o nim mówić na konferencjach prasowych. Miła i spokojna osoba, jako Prezydent RP ma zamiar zgłaszać inicjatywy ustawodawcze, zwłaszcza dla poprawienia i uproszczenia prawa w Polsce, obniżenia podatków, poprawy bytu najsłabszych, itd.  Przyczyniłaby się też do zakończenia "wojny polsko-polskiej".
*****************************************************************************************
PS. 
"Brawo blondynki!" - http://tiny.pl/qwrqz 
Kontakt z panią Magdaleną Ogórek: https://www.facebook.com/2MagdalenaOgorek 

26 komentarzy:

 1. Aleś qwa wymyślił: buraki atakują ogórka. Dobre.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście! Otwórz szerzej oczy, no, chyba, że jesteś płatnym trollem, to nic poza "rozpiską" nie dostrzegasz, bo kasa by uciekła!

   Usuń
 2. A urody u niej nie doceniasz?

  OdpowiedzUsuń
 3. Pani dr Magdalena Ogórek jeszcze nie zaczęła kampanii wyborczej. Jej dwukrotne pojawienie się na scenie politycznej wyzwoliło falę wściekłych ataków, żurnaliści sfałszowali jej wypowiedzi. Czekam na prawdziwą debatę i jestem spokojny.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja dziwnie też jestem spokojny, nie spodziewam się wypowiedzi i zachowań typu "Komorowski", po dr Ogórek! Babka ma nie tylko urodę i klasę, ale również inteligencję i wykształcenie!

   Usuń
 4. Duda już się wyłożył głupią gadką o wojnie z Rosją i na szaleńca z PiS nikt normalny nie zagłosuje. To chyba znów skupią ataki na tej ślicznej i mądrej dziewczynie. Żeby tylko była odporniejsza od Cimoszewicza. Rodzinę już jej obrabiają.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będzie tak, jak piszesz, bo boją się jej jak przysłowiowy diabeł, święconej wody! Musimy jej pomóc, jak umiemy i jesteśmy w stanie!

   Usuń
 5. Znakomity tytuł! Miałaby dziewczyna szanse, gdyby posiadała odpowiednie "korzenie" lub Żyda za męża.Ferajna Szechtera będzie ją podgryzać bezlitośnie. Polacy kochają być rządzeni przez "braci starszych" i ich sługusów. Życzę Pani Magdzie, żeby pokonała starozakonnych i nowozakonnych. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za tego Szechtera to masz u mnie "fierdol sie capie" a pania Magdalene Malosolna powazam

   Usuń
 6. Tylko trzymać za nią kciuki! Życzę jej wygranej z całego serca!

  OdpowiedzUsuń
 7. W POLSCE WYBIERANIEM PREZYDENTA ZAJMIJA SIE SLUZBY SPECJALNE; CIMOSZEWICZA ROZEGRALI FACHOWCY Z WATYKANU - MOIM ZDANIEM JARUCKA I RESZTA, SWIADOMIE LUB NIE TO LUDZIE OPUS DEI; NAJPIERW WYMANEWROWANO CIMOSZEWICZA, A POTEM PRZED DRUGA TURA BYLY O ILE PAMIETASZ ,,ATRAPY BOMB ZNALEZIONE W WARSZAWIE" I PREZYDENTEM ZOSTAJE MAMROT Z PIS

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ogarnij się człowieku i nie matol! Bredzisz z tym Watykanem, właściwi "lalkarze" działają z całkiem innego kierunku! Zresztą widać w czyim interesie działają "nasze władze"............. Nie jest to interes Narodu Polskiego!

   Usuń
 8. Przeciw Magdalenie - buraki i jelenie.

  OdpowiedzUsuń
 9. Najpiękniejszy ogórek świata! Ma mój głos!

  OdpowiedzUsuń
 10. Drogi Probusie, na pytanie dziennikarza Onetu: Co w takim razie robi teraz dr M. Ogórek? Rzecznik sztabu kandydatki odpowieda: [...Nasza kandydatka obecnie zbiera opinie wyborców za pośrednictwem mediów społecznościowych,...]. I tak to Drodzy Forumowiecze mamy szanse na naszego czlowieka w Palacu Prezydenckim. Pani Ogorek siedzi od tygodni za kompem na mediach spolecznosciowych, fejsbukuje. Jest tym tak pochlonieta, ze nie ma czasu na pokazanie sie ewentualnym wyborcom i wyjasnienie swojego wyjatkowego fantazyjno-onirycznego programu. Pal szesc program, jak ktos siedzi od 9 stycznia za kompem zasluguje na poparcie inernautow. Pozdrowienia, Uma
  http://notatnik-emigranta.blog.onet.pl/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W Post Scriptum podałem linka z kontaktem na FB do pani M. Ogórek. Dzięki za komentarz! Pozdrawiam!

   Usuń
 11. Mądra,przyjazna Narodowi Kobieta.
  Zasługuje na pełny szacunek Polaków.
  Potrzebne tylko wsparcie.Wg mnie jest najlepszym kandydatem,bo zna swoją przyszła role.Tak trzymać Pani Magdaleno!

  OdpowiedzUsuń
 12. Mądra dziewczyna z tej Ogórek! Nie podoba się mediom jej wychodzenie do ludzi, bo w kontakcie bezpośrednim dużo zyskuje i zachęca ludzi do uczestniczenia w wyborach. A masowe uczestnictwo w wyborach zmniejsza szanse Komorowskiego. Więc jest "zamówienie" na ośmieszanie i marginalizowanie jej osoby.

  OdpowiedzUsuń
 13. Jak przyczyniła do zakończenia wojny, skoro sama jej kandydatura ją wznieca. To, ze kandyduje nie znaczy, jakiś immunitet jej przysługuje - tak to jest z wyborami na całym świecie. Najpierw się urywała a tow. z Żyrardowa opowiadał jak jest świetna a gdy coś już bąknęła okazało się, że jest dość miałka - powtarza frazesy nie odpowiadając merytorycznie na pytania. Skąd to znamy? Aaaa - ich weiss nicht!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie "przyczyniła się", a "przyczyniłaby". Tak napisałem. Dodam, że każdy inny kontrkandydat też wzbudzałby wściekłość "zainteresowanych". Ponadto, nie dorastają jej do podeszwy.

   Usuń
  2. Marna podeszwa toteż nikt nawet nie myśli próbować dorastać. Ta pani będzie dość egzotycznym planktonem.

   Usuń
 14. Za chuda.Proszę popatrzeć na panią prezydentową. To jest prawdziwa kobieta.

  OdpowiedzUsuń
 15. przed chwilą czytałem pseudo-analizę pani Środy: http://wiadomosci.onet.pl/od-zelaznej-mamy-po-piekna-pania-ogorek/qzncxp/ ludzie w komentarzach do tego artykułu mówią otwarcie co myślą o próbach dyskredytacji kandydatki. Nie rozumiem, skąd tyle złości i zawiści wśród lewicy i w samym SLD. Wiem, że jest to część walki z Millerem, ale dlaczego tak ostentacyjnie? Brak klasy. Pani Magdalenie Ogórek życzę zwycięstwa i też będę na nią głosował.

  OdpowiedzUsuń