czwartek, 8 maja 2014

Coraz dłuższe nosy "polityków".

    Kandydat Twojego Ruchu do Parlamentu Europejskiego, pan Maciej Kowalski twierdzi, że "Jezus leczył konopiami". http://wiadomosci.onet.pl/trojmiasto/gandziobus-w-trasie-po-polsce-nawet-jezus-leczyl-konopiami/62dcs  Konopiami a nie słowem? Jakoś nigdzie nie zostało to odnotowane. A może sprowadzał konopie z Indii? Bo tylko tam rosły, a potrzebują dużo wody. Podczas objazdu po Polsce, zamierza promować legalizację marihuany. Ciekawe, czy "politycy" z Twojego Ruchu daliby marihuanę swoim dzieciom.
    Nowy "kwiatek": pan minister Sikorski wysługuje się funkcjonariuszami BOR. Dostarczyli mu zamówioną pizzę do jego posiadłości w Chobielinie niedaleko Bydgoszczy.
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/internauci-komentuja-sprawe-pizzy-radoslawa-sikorskiego/c3vjd  Według słów rzecznika MSW, pana Wojciechowskiego: pan minister intensywnie pracował. Biedaczek! Jaki zapracowany w niedzielę i nie ma kto mu zrobić obiadku! Tymczasem pani Kidawa Błońska stwierdziła, że pizza nie była dla pana ministra, a dla funkcjonariuszy BOR? Kto łże?

    To tylko przykłady z ostatnich dni. Długonosych nie brak w polskiej polityce. Dalej będą obiecywać obniżenie podatków, miliony mieszkań w nierealnym czasie i jeszcze niejedne "cuda". Tylko dlaczego wierzymy im, oraz popieramy takich w wyborach? Przecież nie jesteśmy narodem głupców i masochistów! A może są tacy wśród nas skoro popierają kłamczuszków w wyborach? Przy frekwencji o koło 40% to im wystarcza by rządzić dalej. Byle jak, ale jednak rządzić i dalej pogrążać Rzeczpospolitą. Naprawdę, czas odesłać ich na szczaw. We wszystkich wyborach!

6 komentarzy:

 1. Nawet nie wyobrażasz sobie,jak bardzo tego sobie życzę:) Bardzo mało jest tych, którym nosy się nie wydłużają... . Pozdrawiam i przepraszam, że nie piszę tutaj, ale zaglądam.:) Brak czasu i zmęczenie niech mnie usprawiedliwią.

  OdpowiedzUsuń
 2. Probusie Ty też masz coraz dłuższy nos.... lansujesz SLD nie wspominając ;o jakby na to nie patrząc o ikonie... czyli o Aleksandrze Kwaśniewskim bo wsparł konkurencję o Kaliszu nie wspomnę a sprawa ukraińska gdzie?- jeśli nie masz zdania jaj SLD to przynajmiej to napisz bo nie wyobrażam sobie że osoba która, kiedyś pretendowała do nominacji ze swoim Blogiem tak rozmieniła się na drobne; pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "To tylko przykłady z ostatnich dni. Długonosych nie brak w polskiej polityce". Tak napisałem, bo odniosłem się tylko do zdarzeń z ostatnich dni. Opisanie "prawdomówności" polityków przez ostatnie lata musiałoby mieć format grubej książki. Nie jest tak jak mi zarzucasz, że nie odniosłem się do A. Kwaśniewskiego czy R. Kalisza. Wielokrotnie krytykowałem ich na forach. Pisałem też w Dziennikarstwie Obywatelskim. Niestety, już nie istnieje. Ale w blogu "uchowało się": "List otwarty do A. Kwaśniewskiego. Panie Prezydencie! Nie idź tą drogą!" - http://tiny.pl/h266n oraz Parytety. Ważniejsze to co w głowie, czy w innym miejscu? http://tiny.pl/hjsp4 . O sprawie ukraińskiej też pisałem, co nietrudno sprawdzić. Rozumiem, że moje wyjaśnienia niekoniecznie muszą być satysfakcjonujące dla osób które mnie krytykują. Nic na to nie poradzę. Dziękuję za komentarz! Pozdrawiam!

   Usuń
 3. nikt nie mówi o dawaniu dzieciom marihuany.Alkohol tobie nie przeszkadza?a pijane dzieci to ostatnio norma....

  ps.pale od 15 lat i mam się doskonale - z alkoholu tylko sporadycznie piwo i wino

  OdpowiedzUsuń