wtorek, 12 listopada 2013

Stolico! Ucz się od prowincji świętować Dzień Niepodległości!


13 komentarzy:

 1. Aha! Zagadał Probus z Żagania.

  OdpowiedzUsuń
 2. Duma! Duma! Narodowa Duma!- tak krzyczeli narodowcy, Neonaziści- dlaczego oddaliśmy takie hasła naazistom i kibolom- przecież to powinno być zarezerwowane dla ludzi którzy walczyli o Polskę- oni mogą krzyczeć Narodowa Duma a nie jakieś zamaskowany kibol który niczego nie zrobił dla swojego kraju poza zaatakowaniem niewinnego drzewka ..

  OdpowiedzUsuń
 3. Tęcza jest symbolem zgody i pojednania między ludźmi i Bogiem. Ci durnie przy okazji pokazali swoją "katolicką miłość". Boże co za wstyd!

  OdpowiedzUsuń
 4. Przydałby się na obecne czasy dziadek Piłsudski. oj przydał! W jednakowym stopniu potępiam debili z pochodu, jak i naczalstwo służb porządkowych. Takie zachowanie tych manifestantów-kretynów było do przewidzenia, właśnie podczas przemarszu obok ambasady Federacji Rosyjskiej. Panie Premierze Tusk, nie każdy, nawet najbardziej zaufany koleś, nadaje się (w szczególności) na Ministra Spraw Wewnętrznych. Podobnie jest z Pana przyjacielem, JK Bieleckim. Cały wasz styropianowy miot historia kiedyś należycie osądzi, a może i sprawiedliwość zdąży dosięgnąć. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Matus moja matuś, ale tu technika!:((

  OdpowiedzUsuń
 6. I jeszcze cosik mnie będzie zatwierdzać!!:(

  OdpowiedzUsuń
 7. Cześć Essoxv, kaligula1 się kłania. Ty, co to znaczy "adres URL". Nie bardzo mam ochotę za anomima biegać! Gdzie ja niby ten adres mam, bo pewnie mam!?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj! Nie bardzo wiem, w jakim kontekście o to pytasz, prawdopodobnie chodzi Ci o komentarze na tym blogu. Jeśli nie masz własnej strony, np blogu, to obawiam się, ze takiego adresu nie posiadasz. Blogi blogspotu ma ją taką specyfikę, że uwidoczniają tylko "swoich ludzi". Prawdopodobnie (99% pewności), dodatkowo należy być użytkownikiem poczty Gmail. Ja te warunki spełniam i zapewne dlatego nie muszę "biegać za anonima". Ale to są tylko moje przypuszczenia. Aż tak tęgim "fachowcem" nie jestem, żeby udzielić wiążącej odpowiedzi. Proponuję wpisać na Google "adres URL", tam znajdziesz dokładne wyjaśnienie. Pozdrawiam!

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  3. Uzupełnienie. Adres URL jest adresem strony internetowej , indywidualny użytkownik internetu takiego adresu nie posiada. Moje przypuszczenia okazały się prawdziwe

   Usuń
 8. Stary Testament, Rdz 9,13
  8 Potem Bóg tak rzekł do Noego i do jego synów:
  9 «Ja, Ja zawieram przymierze z wami i z waszym potomstwem, które po was będzie;
  10 z wszelką istotą żywą, która jest z wami: z ptactwem, ze zwierzętami domowymi i polnymi, jakie są przy was, ze wszystkimi, które wyszły z arki, z wszelkim zwierzęciem na ziemi.
  11 Zawieram z wami przymierze, tak iż nigdy już nie zostanie zgładzona wodami potopu żadna istota żywa i już nigdy nie będzie potopu niszczącego ziemię».
  12 Po czym Bóg dodał: «A to jest znak przymierza, które ja zawieram z wami i każdą istotą żywą, jaka jest z wami, na wieczne czasy:
  13 Łuk mój kładę na obłoki, aby był znakiem przymierza między Mną a ziemią.
  14 A gdy rozciągnę obłoki nad ziemią i gdy ukaże się ten łuk na obłokach,
  15 wtedy wspomnę na moje przymierze, które zawarłem z wami i z wszelką istotą żywą, z każdym człowiekiem; i nie będzie już nigdy wód potopu na zniszczenie żadnego jestestwa.
  16 Gdy zatem będzie ten łuk na obłokach, patrząc na niego, wspomnę na przymierze wieczne między mną a wszelką istotą żyjącą w każdym ciele, które jest na ziemi».
  17 Rzekł Bóg do Noego: «To jest znak przymierza, które zawarłem między Mną a wszystkimi istotami, jakie są na ziemi>>.

  OdpowiedzUsuń
 9. Mój dziadek mawiał, że Polak potrafi uszanować drugiego, jak nad nimi stoi ktoś z batem. Inaczej sami wśród swoich szukają sobie wrogów, zdrajców etc.etc. Mówił mi to jakieś 35 lat temu. I tyle zamiast komentarza:) POZDRAWIAM.

  OdpowiedzUsuń