piątek, 22 lutego 2013

List otwarty do A. Kwaśniewskiego: - Panie Prezydencie! Nie idź tą drogą!

Szanowny Panie Prezydencie!

1. Czy popiera Pan program partii pana Palikota, nieprzyjazny dla Polski i Polaków Zawierający podwyżki cen i dalsze pogorszenie stanu obronności Polski! 
http://probus.blogspot.com/2011/08/j-palikot-kon-trojanski-prawicy.html
2. Czy jest Pan za legalizacją marihuany, jak partia pana Palikota i dałby ja Pan swoim bliskim? 

3. Czy popiera Pan podwyższenie wieku emerytalnego do 67 lat i jest Pan przeciwny referendum w tej sprawie, jak PO, PSL i partia pana Palikota

4. Czy popiera Pan przystąpienie do frakcji liberałów i niemieckich Zielonych w PE, z do socjaldemokratów? Pan Palikot twierdzi: że TAK: 
 http://www.dw.de/pomys%C5%82-palikota-z-libera%C5%82ami-i-zielonymi-do-federacji-europejskiej/a-16571356   
http://europarlament.pap.pl/palio/html.run?_Instance=cms_ep.pap.pl&_PageID=1&_CheckSum=33470039&_menuId=17&_nrDep=29298

4 Taki z Pana lewicowiec?  

6 Nie żal Panu marnować swojej opinii? 

7. Jakby Pan nazwał człowieka który "ubiera koszulkę drużyny przeciwnej" i  gra przeciw swojej, której wiele zawdzięcza?PS. Dalsze pytania chyba zbędne. Życzę dobrego samopoczucia przed lustrem!  

17 komentarzy:

 1. Trzeba jeszcze zapytać, czy podobnie jak Palikot, chce żyć w "kraju europejskim", bez flagi i hymnu:))

  OdpowiedzUsuń
 2. Szanowny to on był. To już przeszłość.

  OdpowiedzUsuń
 3. A tak go broniłeś Probusie. I co teraz? Łyso?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bronił czlowieka, który miał mózg na swoim miejscu. Niestety, ludzie się zmieniają, Ciebie też to czeka.

   Usuń
  2. Broniłem, bo zasługiwał na to. Krytykuję, bo na to zasłużył.

   Usuń
 4. Heniu, na zakończenie listu powinieneś zacytować jego własne słowa i dopisać "Aleksandrze Kwaśniewski - nie idź tą drogą!"
  Liczyłam, że Kwaśniewski zechce zewrzeć szeregi z nieco rozsądniejszymi politykami i utworzyć partię centrolewicową z prawdziwego zdarzenia. Ale jeśli kuma się z Palikotem to niestety - nie widzę szans powodzenia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj Haniu! Skorzystałem z Twojej uwagi. Dziękuję i serdecznie pozdrawiam!

   Usuń
 5. Żydowskiej natury nie zmienisz. Żadna to tajemnica, że Stolzman i Palikot są "ziomalami". Obydwaj już od dłuższego czasu ryją pod SLD. A kto na tym korzysta? Wiadomo, pejsaci z PO. Jednak Polacy kochają być rządzonymi przez Żydów. Cenię Millera za to, że stroni od zapachu czosnku, tylko niepotrzebnie czasami lubi wdychać zapach kadzidła..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spróbuj napisać to na forum, to Cię żywcem zjedzą z kopytami. Lewicowi też.

   Usuń
 6. Głosowałam na niego.Wiele wybaczyłam prezydentowi Kwaśniewskiemu, ale to co robi jest niewybaczalne.

  Magda

  OdpowiedzUsuń
 7. Probus mnie pozytywnie zaskoczył. To może zmienić moją optykę. Obiektywna ocena określonego wydarzenia a nie trzymanie się raz wyrobionego zdania jak pijany płotu, co charakteryzuje ten podzielony przez Tuska naród.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie też zaskoczył. Ma klasę. Szacun Panie Probus!

   Usuń
  2. Podzielonego przez Tuska. To czytam po raz pierwszy. I to prawda. Oczywista oczywistość. ...

   Usuń
 8. Wolę już Kwacha po kielichu niż trzeźwego. Takich głupstw nawet po kielichu nie robił.

  OdpowiedzUsuń
 9. Dostałem imienne podziękowanie za udział w kampanii wyborczej w pierwszych wyborach prezydenckich Aleksandra Kwaśniewskiego, po tym co teraz zrobił z Palikotem i Siwcem zastanawiam się , czy tego podziękowania nie odesłać. A SLD i tak ma mój głos. peksiu.

  OdpowiedzUsuń
 10. Skopiowane z forum.
  mirowska do polskoorwellowskireal: SLD , jedyna lewica wcale nie jest byle jaka. właśnie ona nie zmienia chorągiewki !! Bardzo wielu polityków zaistniało dzięki lewicy a potem obróciło się plecami i poszli tam gdzie są pieniądze a nie ideały. Bo ostatecznie te można znowu za cenę miejsca na listach wyborczych zmienić. Dla przykładu podam : Danuta Hubner ( europoseł z ramienia SLD), Pan Jerzy Hausner. Pan Belka, Pan Kołodko, Pan Arłukowicz. Ten ostatni za stanowisko ministra od " wykluczonych" przeszedł z przytupem do PO. Celowa zagrywka. Przed samymi wyborami Pan Kwaśniewski ze swoją małżonką publicznie się wypowiedzieli, ze cytuję: " my nie lubimy Grzegorza Napieralskiego". Dlaczego ??? Bo ten młody przewodniczący postawił na młode twarze i nie pozwolił sobie mieszać na listach. Nie spodobało się to starym wyjadaczom !!Do przyjażni politycznych można mieć sporo zastrzeżeń. Jeszcze nie tak dawno po stronach przeciwnych , kłócących się zajadle a dzisiaj sprzymierzeńcy. Nie twierdzę, że politycy przeciwnych stron mają "pluć " jadem ale różnić ma ich program a nie wzajemne obrzucanie się błotem. SLD jest partią wciąż szkalowaną za naszą powojenną historię. Żaden z tych polityków nie miał nic wspólnego z tamtymi czasami ani najmniejszego wpływu. Liczy się program. A jeszcze jedno dorzucę. Należeć do partii SLD trzeba mieć i wiedzę aby odpierać nieuzasadnione ataki jak i odwagę. zwiń

  OdpowiedzUsuń
 11. ZYdki take som jak powiedział nasz wybitny znafca gospodarki!!!!!

  OdpowiedzUsuń