wtorek, 8 listopada 2011

Święci o kobietach

      PS. Nie skomentuję tego co święci twierdzili. Nie wypada..                

17 komentarzy:

 1. Probusie a to czyje?-"jeżeli koło partii kręcą się osoby, kobiety nieatrakcyjne, to jest coś anachronicznego, coś co odstręcza wyborców". Zapewne wiesz!?

  OdpowiedzUsuń
 2. To jest dyskryminacja KOBIET !! Protestuję !A tak na serio, to mam gdzieś ,tych wszystkich świętych ! :-)) Pozdrawiam Probusie

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki! Również pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Witaj Probusie! mam żal za brak komentarza do wpisu z 09.11.2011.-nie jest fair że nie odnosisz się do "niewygodnych" pytań- masz takie prawo tylko tym samym upodabiasz się do p. J. Kaczyńskiego! odpowiadam na pytania na które chcę!- niewygodnych nie słyszę!- Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Blog i komentarze do niego to nie jest forum internetowe. Jakie partie są, każdy widzi. Jakie panie są, też każdy widzi. Nie wiem kto jest autorem słów o nieatrakcyjnych kobietach. Ja szanuję wszystkie. Te młode i te starsze. W polityce, zwłaszcza w Sejmie, chciałby widzieć przede wszystkim mądre.
  Dziękuję za komentarz i pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. po prostu jesteś pospolitym tchórzem panie Probus...

  OdpowiedzUsuń
 7. Odezwał się anonimowy "bohater"! Widywałem już takich jak zwiewali.

  OdpowiedzUsuń
 8. Probusie ad wpisu z 09.11.11- to słowa Leszka Millera w tegoroczenej kampanii komentowane np. przez p. Kwaśniewską i p. Senyszyn- trudno uwierzyć że umknęło to Twojej uwagi?! pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 9. Dzięki! Również pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 10. Probusie to wszystko?- nie stać Cię żeby przyznać że tak było?- nie odpisuj nie bedę tu wchodzić! nie ma sensu!Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 11. Dlaczego mam przyznawać? Powiedział jakieś zdanie na które tylko nieliczni zwrócili uwagę. Ja wolę przyglądać się co który polityk dobrego dla Polski zrobił i co może jeszcze zrobić. Plotki mnie nie interesują.

  OdpowiedzUsuń
 12. Czy Twoim zdaniem komentarz Pierwszej Damy żony Prezydenta dwóch kadencji z SLD można potraktować za nielicznych? obawiam się że tym komentarzem prześcignąłeś p. Kurskiego- bo mimo że wyszedł z PiS ale powiedział że o prezesie albo dobrze albo wcale- Ty właśnie wyzerowałeś Pierszą Damę-widać w SLD walka o stanowiska wre nawet bardziej niż w rozbitym PiS

  OdpowiedzUsuń
 13. Nie wiem o co Tobie chodzi. Czy masz coś sensownego do powiedzenia na temat? Nie wiesz jaki jest? To przeczytaj jeszcze raz, lub wiele razy aż zrozumiesz.

  OdpowiedzUsuń
 14. DO "BOHATERA" Z 18.58 - 11.11.2011R.
  Pewnie ci chodzi o to że napisał iż nie skomentuje. Bo to jest ironia z jego strony. Słyszałeś kiedyś co to jest ironia? No to się dowiedz i ludzi nie obrażaj.
  Antymatoł.

  OdpowiedzUsuń
 15. Proszę - niby Bóg nie istnieje, a zatem i szatan a tu dwa skrzyżowane patyki wywołują taką oto słowną agresję! Ale i tak dobrze - inni wierzący inaczej chwytają za siekiery, podpalają, zarzynają itp. bo tak nakazuje im ten, w którego także nie wierzą - szatan.

  OdpowiedzUsuń
 16. Ciekawe dlaczego Ci ktorzy teraz Matki tzn. kobiety stawiaja na piedestal oficjalnie przed wszystkimi nie odetna sie od tych tzw. ojcow i doktorow kosiciola. Podziwiam cierpliwosc w wyszukiwaniu takich malo znanych ciekawostek. Pozdrawiam Probus. Piotr

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! Także pozdrawiam i dobrej nocki życzę!

   Usuń