środa, 27 marca 2013

WAŻNE DLA DZIAŁKOWCÓW!

5 komentarzy:

 1. Koniec działkownictwa w Polsce nastąpi pod rządami prawicy. PiS namieszał a dokończy PO.

  działkowiczka

  OdpowiedzUsuń
 2. Nasz ogród powstał na nieużytkach. Marna ziemia, nierówny i podmokły teren, pełno chaszczy, które trzeba było karczować. Przez 30 lat powstało piękne miejsce. Oczywiście kosztem ciężkiej pracy i niemało pieniędzy. Co dalej? Czarno to widzę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tylko dlaczego chcesz to oddac w lapy prawnikow z KR PZD ?
   projekt PO po wprowadzeniu ustawowej gwarancji wlasnosci dla dzialkowca uwlaszcza dzialkowcow na rezultatach ich wlasnej pracy i wlasnosci
   oraz czyni ta wlasnosc nienaruszalna

   Usuń
 3. towarzysz pronus
  jak zwykle w obronie czerwonego matecznika bolszewii


  tylko początek końca większości ogrodów w Polsce, ale również łamie podstawowe standardy państwa prawa - prawo do ochrony własności i praw majątkowych, poszanowania praw nabytych, wolności zrzeszania się.
  Zespół prawników KR PZD

  pytam sie kto rozsadny wierzy bandzie prawnikow ?
  chachacha
  i to bandzie ktora dziala bezkarnie latami lamiac konstytucje wlasnie w zakresie ochrony wlasnosci indywidualnych dzialkowcow
  o koszac niezla kase od milionow naiwniakow

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przytoczyłem skopiowane teksty: z Onet oraz z PZD. Prawda w oczy kole? Nie moja wina. I jeszcze jedno: działkowcy do tej pory nie narzekali na wysokość opłat. W tym i poprzednim roku, 19 gr. za metr kw. działki. Wcześniej było jeszcze mniej. Oczywiście ogrody mogą same dobrowolnie podwyższać sobie opłaty, np. na zakup urządzeń, ogrodzenia, itp. Opłaty są pobierane także w innych związkach, np. myśliwskim czy wędkarskim. Ale nikt ich nie atakuje, bo nie ma im co odebrać. Proszę nikogo nie nazywać bandą. Ta nazwa bardziej pasuje własnie do tych którzy chcą pozbawić działkowców tego co mają. Dla wielu to jedyna i ostatnia radość w życiu. Towarzyszy proponuję poszukać w swoim otoczeniu. Zapewne niejeden się znajdzie.

   Usuń