Pomóżmy uratować małego Patryka. Przed chwilą uczyniłem to, choć sam niewiele mogę. Razem jest nas wielu. Pomóżmy i udostępniajmy, by mogło to jak najwięcej osób przeczytać. Pozdrawiam wszystkich Ludzi Dobrej Woli!
Pomóżmy uratować małego Patryka. Przed chwilą uczyniłem to, choć sam niewiele mogę. Razem jest nas wielu. Pomóżmy i udostępniajmy, by mogło to jak najwięcej osób przeczytać. Pozdrawiam wszystkich Ludzi Dobrej Woli!
Mówiła o tym w w Radiu Maryja kurator oświaty, pani Barbara Nowak. Także i to: Młodym daje się blokery do powstrzymania rozwoju płciowego, żeby mieli czas zastanowić się, kim chcą być. By jak najdłużej nie wiedzieli, kim są. Ważne, żeby wybrać oryginalnie, bo bycie heteroseksualnym to już przeżytek.
Ta wypowieź znalazła się w mediach. Oto kilka przykładów: Barbara Nowak: Podczas Strajku Kobiet dzieci były częstowane alkoholem i narkotykami
Są to poważne oskarżenia. Nie są jednak poparte dowodami. Art. 212 Kodeksu Karnego przewiduje karę więzienia za pomówienia. A kilka miesięcy wcześniej pan Rzecznik Praw Dziecka mówił o tabletkach zmieniających płeć dziecka. Prawda? Czy kolejne PiS-sum dyrdum? Obstawiam to drugie.
PS. Ambasada Szwecji reaguje na słowa małopolskiej kurator oświaty o "pokojach do masturbacji"
https://www.portalsamorzadowy.pl/edukacja/ambasada-szwecji-reaguje-na-slowa-malopolskiej-kurator-oswiaty-o-pokojach-do-masturbacji,505331.html
Znaleźli sie następni prawdomówni inaczej: Przedszkole w Niemczech oferuje dzieciom pokój do masturbacji – zaalarmowano Jugendamt https://dojczland.info/przedszkole-w-niemczech-oferuje-dzieciom-pokoj-do-masturbacji-zaalarmowano-jugendamt/?fbclid=IwAR3ZbrOkXIr8XDUJMhdqmppXtZ9vMnFyf7dnvCn9Mv9dANmMHATv8tboesI Dojczland.info - szuka głupszych od siebie, którzy w to uwierzą.
Radna PiS o "konwencie satanistów". Miasto reaguje - https://wiadomosci.wp.pl/radna-pis-o-konwencie-satanistow-w-ice-krakow-miasto-reaguje-7277572208122208a
Wygłup z "atakiem cybernetycznym na Polskę" ujawnił okropną sprawę. Oto co donoszą media: wPunkt POLSKA "Rząd chciał wysłać wojsko na strajkujące kobiety? Grodzki: „Wstrząsające” - https://wpunkt.online/polska/rzad-chcial-wyslac-wojsko-na-strajkujace-kobiety-grodzki-wstrzasajace/?fbclid=IwAR1rwAuJXE4qnawstD_DUzXatIbMd3Gla8fhi1w62qIFV80hq6s83Opjwz4
Wierzyć się nie chce, a jednak: "Polska policja się zbroi. Obawia się tego,co będzie jesienią?" - https://dziennik-polityczny.com/2021/06/16/polska-policja-sie-zbroi-obawia-sie-tegoco-bedzie-jesienia/?fbclid=IwAR2my5ZzMVl2lEcqU-Y0nNZwOy6SCOMPHTiSQeWN7O0Vbp8aCQtkcoI-Tzo
QUO VADIS POLONIAE!
PS. Czyżby? "Polityk PiS: Jarosław Kaczyński odejdzie z rządu. Misja skończona" - https://wiadomosci.onet.pl/kraj/jaroslaw-kaczynski-ma-odejsc-z-rzadu/m594pvc Wicepremier ds. bezpieczeństwa!
I jeszcze to. Skopiowane z FB:
Decyzja Lewicy o głosowaniu za Funduszem Odbudowy wywołała wściekłość wśród polityków KO i PSL. Także falę hejtu w internecie.
Niżej mój post skopiowany z FB. Znaleźli się nawet tacy którzy na FB zgłosili jako "naruszenie". Tak bywa gdy argumentow brak a prawda niemiła!
Koalicjo Obywatelska i PSL! Uderzcie się we własne piersi, nie w cudze!Pokrzykujecie o okazji do odsunięcia PiS od władzy. a mogliście sami już dawno to spowodować.
Można było postawić liderów PiS przed Trybunałem Stanu już w 2011 r. Można było pójść do wyborów w 2019 r. we wspólnym antypisowskim bloku. Niestety liderzy PO i PSL nie chcieli razem z Lewicą. Można było wspólnie mieć o 2,5 mln głosów więcej od PiS.
A tu przysięga wyborcom: https://www.facebook.com/watch/?ref=saved&v=553643795876260
Został politykiem. Co gorsza: spisurwił się. TFU! W sam środek ryja! Między wąchanie a patrzenie!
Zdrowych i Radosnych Świąt Wielkiej Nocy!
Smacznego jajeczka i do niego coś smakowitego niech nie zabraknie na polskich stołach!
Miłości, radości, szczęścia i zgody między wszystkimi Polakami!Tylko raz w roku jest Dzień Kobiet, a przecież są takie milutkie i fajne, że należy się to im codziennie. To one ciężko nieraz pracują i dbają o nas i nasze dzieci. Powinniśmy im za to codziennie wykazywać naszą wdzięczność oraz nieustającą czułość, szczególnie w Tym Dniu!
Życzmy więc Wszystkim Paniom, wszystkiego co najlepsze, w Dniu Kobiet i we wszystkie pozostałe! Codziennie zasługują na miłość, szacunek i k wiaty od nas.
Wszystkiego Najlepszego Miłe Panie!
Duuuuużooooo ... duuuużooo zdrówka, radości i miłości, a także spełnienia wszystkich marzeń!
PS.Nie jest to "komunistyczne święto" jak wydawało się pani premier Suchockiej i jej rządowi, gdy w 1993 roku znieśli uroczyste obchody Dnia Kobiet. Obchodzono takie dni już w starożytności i później: http://probus.blogspot.com/2011/03/dzien-kobiet-komunistyczne-swieto.html
Jeszcze kilka miesięcy temu prowadziłem spokojne, uporządkowane i przewidywalne życie. Pracowałem, spędzałem czas z bliskimi i bardzo lubiłem swoją zwyczajną codzienność. Niestety, dzisiaj pozostaje już ona jedynie wspomnieniem. W bardzo krótkim czasie zmieniło się tak wiele... Dzisiaj jestem na skraju i walczę rozpaczliwie o przetrwanie. Co gorsza, sam sobie z tym nie poradzę. Stąd ta zbiórka i moja prośba o pomoc...
Pomóżmy mu w nieszczęściu. Przed chwilą uczyniłem to, choć sam niewiele mogę. Razem jest nas wielu! Pomóżmy, choćby niewielką sumą na jaką nas stać. Także udostępniajm, żeby inni mogli przeczytaći przyłączyć się. Pozdrawiam wszystkich Ludzi Dobrej Woli!
PS. Oto link z opisem sprawy: