czwartek, 29 kwietnia 2021

KO i PSL są przeciw praworządności w Polsce, jak partia pana Ziobry? I pieniądzom z UE dla Polski?

 Decyzja Lewicy o głosowaniu za Funduszem Odbudowy wywołała wściekłość wśród polityków KO i PSL. Także falę hejtu w internecie. 

Niżej mój post skopiowany z FB. Znaleźli się nawet tacy którzy na FB zgłosili jako "naruszenie". Tak bywa gdy argumentow brak a prawda niemiła! 

 Koalicjo Obywatelska i PSL! Uderzcie się we własne piersi, nie w cudze!

Pokrzykujecie o okazji do odsunięcia PiS od władzy. a mogliście sami już dawno to spowodować.

Można było postawić liderów PiS przed Trybunałem Stanu już w 2011 r. Można było pójść do wyborów w 2019 r. we wspólnym antypisowskim bloku. Niestety liderzy PO i PSL nie chcieli razem z Lewicą. Można było wspólnie mieć o 2,5 mln głosów więcej od PiS.

Pokrzykujecie o "solidarności koalicyjnej". Pokazaliście ją niedawno nie popierając kandydata Lewicy na funkcję Rzecznika Praw Obywatelskich, choć Lewica Waszego paparła. Chcieliście teraz poparcia Lewicy w
negocjacjach z PiS - trzeba było z nią rozmawiać  nie przez media. I dokonać wspólnych uzgodnień.  A niepoparcie funduszy unijnych dla Polski i tak nie odsunęłoby PiS od władzy. Zbyt dużo ich łączy, by zostawićć"konfiturki".  

A tu wypowiedź  Włodzimierza Czarzastego. Proponuję wysłuchać  , choć   nie jest krótka:  https://www.facebook.com/Wlodzim.../videos/1103471590148417/ 
PS. Nie wydaje mi się, by pan Budka wraz z KO przyznali się do błędu. Raczej nasili się antylewicowy hejt w mediach i w necie. A w głosowaniu, raczej wstrzymają się od głosu, by nie wyjść na jeszcze większych głupców.

2 komentarze:

  1. No to będzie Budka z Nowacką i Lubnauer głosował razem z Ziobrą, Kaletą, Kowalskim , Kanthkakiem i tą spółą. Ha, ha, ha! Niezły ubaw!

    OdpowiedzUsuń