niedziela, 11 listopada 2018

Hymn wszystkich Polaków. Dziś szczególny powód do śpiewania go


Brak automatycznego tekstu alternatywnego.
Obraz może zawierać: kwiat, roślina, tekst i przyroda

8 komentarzy:

 1. Wania widzisz jak jest czerwono na marszach ? To chyba dobrze
  Kalasanty

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wolę czerwonych niż brunatnych z czarnymi.
   Polka - patriotka

   Usuń
 2. Betonie nie masz oczu i slyszysz. Nie takie cuda u bolszewikow bywaly, no poka beton, dawaj tepier na bezu i vodku

  OdpowiedzUsuń
 3. Post wspaniały ~ Patriotyczny...

  Tyle tylko, że z co-niektórymi Polakami stało się coś strasznego, czego świadectwem miedzyinnymi są powyższe komentarze (z wyjątkiem jednego/Polki - patriotki) Dużo by pisać, ale czy jest sens? Skoro naród w większości stracił rozum, a miejszość nie ma nic do powiedzenia i nikt z nią się nie liczy. Masakra narodowa nastała i to bodajze o dużo gorsza, aniżeli kiedykolwiek. Strach się bać, rodzi się przerażający faszyzm... nie, Patryjotyzm. A co do tego niby pseudo-święta, to powiem tylko tyle, że nie ma żadnej niepodległości i to od bardzo dawna. A zatem nie swiętuje niczego, co się wiąże z prawdziwą "Niepodległością" To tyle i aż tyle, przykro mi, ale od dawna nie czuję, że mieszkam w Polsce - tylko w jakimś chorym obozie, w którym prędzej czy później dojdzie do przelewu Bratobójczej krwi... :( Opamietajcie się Polacy, nikt za Was tego nie uczyni!

  Moc serdeczności Henryku :)
  Miłego dnia życzę...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj Halino! Ci dwaj, zapewne kiedyś pisali w szaletach. Teraz mają dostęp do internetu i dalej piszą to na co ich stać. Kiedyś S. Lem wypowiedział się o takich. Dzięki za komentarz! Serdecznie pozdrawiam!

   Usuń
  2. Towarzyszu Probus.
   Czarzasty wdział wczoraj biało -czerwony sweterek i bardzo ladnie,
   tylko dlaczego biało?
   Drabant

   Usuń
  3. To prawda, widać tylko na to ich stać.

   Dziękuje i wzajemnie Henryku
   Spokojnej nocy życzę, dobranoc...

   Do anonimowego!
   Jeśli nie stać Cię, by pokazać swoją twarz, to lepiej byłoby gdybyś w ogóle się nie wypowiadał. Pisząc w ten sposób, pokazujesz... że nie masz twarzy ani osobowości, a tym bardziej rozumu. Wstyd!

   Usuń
 4. Wstyd że nie ma twarzy, czy rozumu?
  A w jakim to celu chcesz widzieć czy wiedzieć więcej,a anonimowość to mój wybór, a Ty milcz, skoro nie masz nic ważnego do przekazania
  Ciągle jedynie dzielicie i sklocacie, a Probus zapomniał krytykować za działania i zaczął biadolic. Być obiektywnym to nie lada sztuka...I czasem warto spojrzeć w lustro. POZDRAWIAM

  OdpowiedzUsuń