sobota, 22 września 2018

Wolne sądy - trzeba szybko działać!

Dzień dobry,
jesteś jedną z ponad 20 tysięcy osób, które apelują do Komisji Europejskiej, by ta broniła Sądu Najwyższego! Dzięki!
Znaleźliśmy się w momencie, kiedy trzeba szybko działać. Komisja Europejska jest coraz bliżej podjęcia decyzji o skierowaniu łamiącej Konstytucję ustawy do Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości.Spodziewaliśmy się jej w ostatnią środę. Niestety szef Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker przesunął termin podjęcia decyzji na poniedziałek. Dlatego tak ważne jest, byśmyj jak najszybciej pokazali, że sprawa jest dla nas nadal ważna.
Proszę Cię o pilne wysłanie wiadomości do szefa Komisji Europejskiej w sprawie Sądu Najwyższego. Wystarczy kilka prostych słów, formularz do wysyłania wiadomości, udostępniony przez Akcję Demokrację znajdziesz tutaj.
Jeszcze dwa miesiące temu podjęcie takiej decyzji przez Komisję wydawało się mało możliwe, ale nasze wspólne działania dają efekt. Wyrok Trybunału nadal może zatrzymać proces podporządkowywania sądów politykom jednej partii. Pod groźbą działania Komisji, w tym tygodniu premier Morawiecki odwiedził Pierwszą Prezes Małgorzatę Gersdorf w jej gabinecie. Władza ewidentnie obawia się europejskich reperkusji. Presja ma znaczenie!
Proszę napisz jak najszybciej wiadomość do szefa Komisji Europejskiej. Możesz pisać po polsku. Formularz i wskazówki do wysyłania wiadomości znajdziesz tutaj.
Z nadzieją,
Ignacy, Front Europejski

Jeśli masz sprawę, która jest dla Ciebie równie ważna i chcesz rozpocząć własne działania, kliknij tutaj, aby rozpocząć kampanię. Doradzimy Ci na każdym kroku!


You are receiving this message because you signed the petition "Europo! Broń Sądu Najwyższego!". Jeśli nie chcesz otrzymywać maili z kampanii "Europo! Broń Sądu Najwyższego!", proszę wypisz się.

4 komentarze:

 1. Jajogłowy towarzyszu. Wasze bzdury już niebawem idą do śmietnika. Zmieńcie kołchoz...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Łamanie Konstytucji to bzdury? Tak się składa, że autorytety prawnicze w Polsce i poza Polską oraz Komisja Europejska tak nie uważają. "Towarzyszy" radzę szukać w PiS. Jest ich tam niemało.

   Usuń
 2. szybko to sobie możesz.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zrobione i poleciało.

  OdpowiedzUsuń