środa, 19 września 2018

Sukces?

     To już nie wystarczą WOT, w które władowano miliardy złotych? Bezsensownie, zresztą!  Czy nie lepiej było te pieniądze przeznaczyć na uzbrojenie i wyposażenie Wojska Polskiego i Marynarki Wojennej? Kompletnie zaniedbanych przez obecnie rządzących! Trzeba wynajmować"ochroniarzy"?       
Widzicie tu gdzieś polską flagę?
     Wygląda na to, że pan Prezydent i jego Kancelaria, chcieli przykryć blamaż w Australii, gdzie ponad dwudziestoosobowa "wycieczka" udała się po zakup używanych fregat, nie korzystając przy tym z linii LOT, a ponad dwukrotne droższej linii innego państwa.  Fregat nie kupiono. Prezydent RP nie spotkał się tam z nikim ważnym z władz Australii. Miejscowa Polonia protestowała przeciw łamaniu Konstytucji w Polsce. Korwet też polska marynarka nie ma, bo rządzący już dawno uwalili ten projekt. Miała być budowana ich seria, za czym optował jeszcze premier Miller. Nie będzie korwet. Co najwyżej kuwety. 
     Jak wyszło w USA? Sukces? Przepraszam, że wątpię! Tu o tym: "Dr Janusz Sibora: byliśmy świadkami sytuacji upokarzającej dla narodu polskiego" -  https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/spotkanie-trump-duda-i-zdjecie-na-twitterze/3pkdqmp 
Było mi przykro - Michał Kamiński o podpisaniu przez Andrzeja Dudę umowy z USA na stojąco
http://wyborcza.pl/10,82983,23940226,bylo-mi-przykro-michal-kaminski-o-podpisaniu-przez-andrzeja.html 

PS. Na Fort Trump nie ma co liczyć. Raczej na Wały Morawieckiego. 

4 komentarze:

  1. W pełni racja:). Ta zmiana,czego nie dotknie, to zapaskudzi. Pozdrawiam:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Jakoś o wizach, które ja mam notabene w (_|_), już się nie mówi. Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń