niedziela, 11 marca 2018

Znaleźli się sędziowie żywych i umarłych!

    "Komuna" padła ponad ćwierć wieku temu, ale spóźnieni rewolucjoniści wciąż z nią walczą.  Zwłaszcza ci o których wówczas nie słyszano i nikt nie zamierzał ich internować.
     Nie postawili gen. Jaruzelskiego przed sądem za wprowadzenie stanu wojennego, choć wielokrotnie generał stwierdzał, że jest za przeprowadzeniem rozprawy.  Dlaczego nie postawili go przed sądem? Bo ich zarzuty mogły okazać się nieuzasadnione i śmieszne. Trzeba byłoby przyznać mu, że uratował Polskę przed interwencją z zewnątrz. Do tej pory, mimo upływu czasu i ogłupiania młodzieży, większość Polaków uważa wprowadzenie stanu wojennego za słuszne. 
     Proszę o dokładne przeczytanie, oczywiście ze zrozumieniem, wypowiedzi polityków  zachodnich, a także radzieckich, dotyczące stanu wojennego: 
http://probus.blogspot.com/2011/10/stan-wojenny-po-30-latach.html oraz ciąg dalszy: wywiad z generałem: http://probus.blogspot.com/2011/12/stan-wojenny-po-30-latach-cd.html
     Większość Polaków, codziennie wypowiada: - I odpuść nam nasze winy, jako i my odpuszczamy ... Oby wszyscy postępowali tak jak mówią. Niestety: znaleźli się sędziowie żywych i umarłych. Zabrakło odwagi, by walczyć z żywymi, walczą z umarłymi, bo już nie mogą się bronić. Nawet pogrzeb generała potrafili splugawić, postępowaniem niegodnym człowieka, Polaka i katolika. Katolicy? Raczej kaczolicy! Gorsi od komuchów, bo ci przynajmniej, po śmierci, nikogo nie degradowali. 

9 komentarzy:

 1. Dla mnie też było tchórzostwo, a teraz mszczą się umarłym, żałosne :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale co by nie mówić, to prawda jest inna, gdyż nie było Jarosława przy okrągłym stole. Co do sadzenia, też nie jest tak dokładnie, bo wojenne czasy i holokaust .....a także szukanie winnych wam pasuje i nie mówisz że to są stare dzieje. Dobrej nocy życzę i pozdrawiam

   Usuń
  2. "Mali ludzie mają niskie instynkty". S.J. Lec. Pozdrawiam!

   Usuń
  3. Szanowny autorze komentarza z godz. 21:54! Czyżby rzeczywiście pan Jarosław wówczas tak mało znaczył, ze nie znalazł się tam? Zachowało się trochę zdjęć. Można przynajmniej domniemywać, że jednak był. A jeśli nawet był tam tylko jeden z braci (trudno ich odróżnić), to zapewne nie bez wiedzy i akceptacji drugiego. Zechciej też zauważyć, że tu nie piszę o holokauście. Przedstawiłem fakty i wypowiedzi różnych polityków, mężów stanu ówczesnej Europy (linki). Nie odniesiesz się do nich? Pozdrawiam i dobrej nocki życzę!

   Usuń
 2. Odniosłam się, ale nie dotarło. No cóż, tak bywa.
  Miłego dnia mimo wszystko, drogi Probusku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlaczego miałoby "nie dotrzeć"? Nie blokuję nikomu wypowiedzi. Pozdrawiam!

   Usuń
 3. Nic dodać nic ująć. To leczenie kompleksów i fobii małych ludzi w konfrontacji z postaciami wielkiego formatu. Pozdrawiam - Sceptyk ze Słupska

  OdpowiedzUsuń
 4. Hieny cmentarne, jaskiniowcy, troglodyci, ścierwa umysłowe. Ponure skunksy pisowskie. Jezu, przepraszam, że ich komplementuję!

  OdpowiedzUsuń