niedziela, 11 czerwca 2017

Opozycjo! Wam kury prowadzać!

    Ponad siedem lat trwają "miesięcznice" tragedii smoleńskiej. Pan prezes raczy pokrzykiwać o pokazaniu prawdy o katastrofie i pokazaniu winnych. Jakoś tej "prawdy" nie pokazuje. Ponoć jest już na horyzoncie. Szkoda, że ten horyzont wciąż oddala się. Wydano ogromne sumy na udowodnienie tezy o "zamachu". Tymczasem "kicha" i wstyd! Nie znaleziono żadnych dowodów o których tak dziarsko pokrzykiwali. 
    By przykryć swoją kompromitację, znaleźli sposób na kolejną zasłonę dymną, czyli ekshumacje. Nietrudno przewidzieć było, że znajdą się jeszcze pomieszane szczątki ofiar. Niekoniecznie ze złej woli lekarzy badających je po katastrofie. Teraz PiS ma pożywkę do krytyki i oskarżeń. Media posłuszne PiS, niejeden raz bębniły o profanowaniu ciał , itd. Fantasmagorie pana Macierewicza i jego, tym razem, podkomisji, przestają być zauważane. I o to właśnie chodzi! 
    Same miesięcznice z czasem przestałyby zwracać uwagę Polaków. Wystarczy jednak jakikolwiek incydent, by "prawomyślne" media pokazywały wielokrotnie tych z "gorszego" sortu". Oczywiście jako pozbawionych patriotyzmu, itd.
    Czy nie lepiej byłoby je po prostu zignorować? Chcą sobie robić misteria? Niech sobie robią. PiS ich jechał! Nic ich tak nie zniechęci jak niezwracanie na nich uwagi. 
    Czas najwyższy, by opozycja wreszcie wyciągnęła wnioski z tego co się dzieje i przestała się kłócić, np. o to kto jest jej liderem, zamiast wyciągać na światło dzienne wszystkie skandale, a jest ich niemało, i wspólnie "punktować" PiS. Ponoć myślenie nie boli. Z takiej jak jest obecnie, pan prezes może tylko śmiać się. Nieźle to pokazał pan Górski w "Uchu prezesa". Tu można zobaczyć, jeśli ktoś nie widział: 
                                                          

10 komentarzy:

 1. Aha, czyli 7 lat wystarczy, a teraz ci którzy wyskakują hasła mówiące O obronie demokracji, uniemożliwiają kontynuowanie tych marszu. A co z demokratycznymi zasadami i Ty chcesz narzucać jak mają się modlić I ile lat? Nie śpisz i kusisz. Zdrowia i pogody ducha, Probusku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy ja gdzieś pisałem jak ktoś ma się modlić? Nic mi do tego, mimo żenujących zachowań uczestników miesięcznic i często wyrażanej nienawiści. Poza tym napisałem, żeby im nie przeszkadzać. Wystarczy ignorować. Co do demokracji: proszę spojrzeć w mini sondaż, a pasku z prawej strony. Życzę zdrowia i pogody ducha. Także miłego dnia!

   Usuń
 2. Nie wysłałam jeszcze posta, a on zniknął :))) Dziękuję i pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdarza się. Może należało powtórzyć. Pozdrawiam!

   Usuń
  2. Dziękuję Probusku.
   Napiszę przy innej okazji i przy kolejnym temacie. Dobrej nocy.

   Usuń
 3. Gdy przeczytałem Twój post, pomyślałem, że może i masz rację. Ich nadmuchuje szum medialny, gdzie w swoich mediach mogą oskarżać, obwiniać, rzucać kalumnie. To ich pożywka, niczym g..o bakterii. Najgorsze, że oni chyba planują tak wszystko zakręcić, aby praktycznie byli nie do ruszenia. A Smoleńsk, przy zastosowaniu BRAKU zainteresowania, sam umrze.... Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak dla mnie, to jest chory kołowrotek ta cała polityka, którą można nazwać spycho-terapię czyli jedni na drugich, a tak w sumie to jedni od drugich w niczym się nie różnią. Paranoja, która bardzo negatywnie odbija się na całym Narodzie. Tragizm!

  Moc serdeczności dla Ciebie Probusie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. SLD wykończyli wspólnie PO i PiS, a PSL im pomógł. SO też. Chociaż afery za SLD to mały pikuś w porównaniu z tym co było wcześniej i nastąpiło później.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie zwracać uwagi na szaleńców. Olać ich to sami w końcu przestaną jak zobaczą, że nikt nie zwraca na nich uwagi.

  OdpowiedzUsuń