środa, 30 listopada 2016

Expose pani premier Beaty Szydło - dla przypomnienia

                         
Jak rzeczywistość ma się do obietnic? 
Podwyższenie kwoty wolnej do 8 tys. zł było jedną z najważniejszych obietnic PiS i Andrzeja Dudy w kampanii wyborczej. Podwyższyli po roku do 6.6 tys. zł i nie wszystkim. Rzetelne spełnienie obietnic, czy szyd(ł)erstwo z Polaków? 

Ciąg dalszy nastąpił: 

                    
                                                     

16 komentarzy:

 1. Już jakiś czas temu przestała mnie "tapani" interesować, wysłuchuje i czytam w mediach jej szefa namaściciela.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O tego chodzi?
   http://odbudowarp.pl/soros-przyznaje-popieram-i-finansuje-kod/

   Usuń
 2. Rząd nawet nie zamierzał dotykać kwoty wolnej tylko ocknęli się, że po wyroku TK od nowego roku będzie można zwracać się do międzynarodowych trubunałów i domagać się wyższej kwoty wolnej- jedna ze stacji telewizyjnych to podpowiedziała; widać któryś z prominentów to oglądał i przypomnieli sobie a co zrobili niech każdy w dniu wyborów sobie przypomni tak samo jak darmowe leki 75+, szukam seniora 75+ który poszedł do apteki i nic nie zapłacił....a do JKK "tapani"- jest tak beznamiętna, bezemocjonalna wręcz bezbarwna że trudno się interesować- pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak przypadkiem usłyszę Panią z górnego zdjęcia, to od razu wyłączam głos, dlatego i tutaj jej nie słuchałam. Nie mogę słuchać bzdur. Kwota wolna od podatku była mniej ważna dla rządu, ważniejsze było + 500. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten Twój blog to nie na czasie. Opluwałeś prokuratorów za ekshumacje i co dzisiaj powiesz - w grobie ś.p. Piotra Nurowskiego leżał ktoś inny. Jak byś się czuł, gdyby podmieniono ciała kogoś Ci bliskiego? Te wszelkie żale i pretensje do Tuska, Arabskiego i spółki.
  Przemyśl to sobie i jeśli jesteś Człowiekiem, to zaprzestaniesz tych bluzgów na forum.

  PS Tylko dzisiaj w trzech miejscach w Polsce aresztowano złodziei i
  mafiosów (Wrocław - biznesmen z pierwszej setki najbogatszych, Dolna Odra, Kutno).

  PS Dzisiaj dzięki PiS już nikt nie odbiera rodzicom dzieci z powodu biedy. osobiście tego pilnuje p. Ziobro. A za PO było to nagminne.
  Dla mnie tylko z tego powodu ten rząd jest wart poparcia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gościu! Nie pieprz. Rodziny rozpoznawały ciała swoich zmarłych w tym tragicznym wypadku. Mój sąsiad po prawie 30 latach dowiedział się, że dziecko nie jest jego. Wtedy i DNA nie pasuje.

   Usuń
  2. Nikogo nie opluwałem i na nikogo nie bluzgam, choć niejeden na to zasłużył. Przedstawiam fakty wraz ze źródłami informacji. Sprawa ciała śp. Nurowskiego dopiero wyjaśnia się. Rodziny rozpoznawały swoich zmarłych. Nie wykluczam pomyłki w przypadkach rozkawałkowanych zwłok. Nie widzę powodu, by rozkopywać mogiły zmarłych których rodziny nie życzą sobie tego. Co do ubogich dzieci i dorosłych: 460 zł na dziecko mniej czyli szkoła wg PiS: http://polska.newsweek.pl/szesciolatki-gimnazja-erasmus-homeschooling-szkola-wg-pis,artykuly,376387,1.html
   Darmowe leki (dla seniorów). PiS okłamał Polaków. Przyznają się:
   http://www.fakt.pl/politycy/obietnice-pis-darmowe-leki-nie-dla-wszystkich-seniorow,artykuly,597794.html (artykuły o zbliżonej treści, w kilku innych gazetach).
   Szydło w marcu narzekała, że PO za mało dopłaca do barów mlecznych. Dlatego teraz zabrała im pieniądze: http://natemat.pl/165579,szydlo-w-marcu-narzekala-ze-po-za-malo-doplaca-do-barow-mlecznych-dlatego-teraz-zabrala-im-pieniadze
   PiS zawiesza program pomocy dla studentów:
   http://www.fakt.pl/prawo/program-studiow-za-granica-zawieszony,artykuly,600433.html
   Od 1 stycznia 2017 znikają bilety ulgowe na pociągi i autobusy dalekobieżne dla niepełnosprawnych: http://www.nie-pelnosprawni.pl/index.php/prawo/5144-od-1-stycznia-2017-znikaja-bilety-ulgowe-na-pociagi-i-autobusy-dalekobiezne-dla-niepelnosprawnych
   Wystarczy?

   Usuń
  3. Mowiles tez, ze złoty poleci na łeb i szyję, mowiles ze naszą gospodarką sie oslabi i to spowoduje ze banki będą wystawiać nam złą .....nie wiem jak to sie nazywa, ale chodzi o ten sztuczny szum, zaraz gdy PiS wygrało wybory. I mowiles tez ze rok nawet nie utrzyma się ten rząd u władzy, a reszty nawet nie wymieniam. Teraz piszesz ze PiS nie wywiązała się z jakieś obietnicy, powiedz mi w takim razie z jakiej obietnicy wywiązał się ten poprzedni któremu tak bardzo kibicujesz. I nie mów ze jestes apolityczny, bo wystarczy ze tej partii nie popierasz i ja atakujesz, to w najlepszym razie jestes w opozycji, tej totalnej. Na sam juz koniec przypominam ci, ze nie minęły jeszcze
   2 lata rządów, a większość obietnic jest dotrzymana. Takiego rządu jeszcze nie było i Na pewno nie będzie nigdy więcej. Ludzie, szczególnie młodzi, są szczęśliwi. A leki, jeśli będzie miał najbiedniejszy emeryt podniesione do 1000, tak jak obecnie, to te leki będzie mógł sobie kupić sam. Przy tych refundacjach bywa różnie, i sporo leków jest marnowanych, a jak kupimy sami to nie w nadmiarze i bez marnowania. W dodatku dzięki PiS przyszła piękna wiosna, wiec pozdrawiam wiosennie i szczerze.

   Usuń
  4. Przecież ceny wzrastają. Wystarczy zajrzeć do sklepów. Nie twierdziłem, że po roku rząd z PiS upadnie, choć byłoby to zbawienne dla Polski. Co do obietnic: wiele nie zostało dotrzymanych. Poza tym, coraz częściej słychać kłamstwa z ust rządzących oraz prominentnych polityków PiS. Co do emerytur: PiS nie po raz pierwszy uczynił sobie z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS) skarbonkę do podbierania pieniędzy na cele niezwiązane z jego działalnością. Służę przykładami oraz źródłami informacji. Dziękuję za komentarz i pozdrawiam!

   Usuń
 5. Jak czytam o tym podmienieniu ciał, o tym że muszą leżeć w tym grobie tu i teraz to mam ochotę wreszcie nie być delikatnym.. jakie ciała???przestańcie wreszcie pieprzyć!!!liczy się pamięć a nie mogiła i miejsce pochówku- bo jeśli nie to dlaczego miesięcznice smoleńskie obchodzicie pod Pałacem Prezydeckim na Krakowskim Przedmieściu?- czy tam spoczywa choć jedna kostka Lecha Kaczyńskiego? 80 razy brat bliźniak się mylił????- skoro tak ważne co w grobie i w którym; bo ciało Prezydenta Lecha Kaczyńskiego na Wawelu leży- a nie na Krakowskim Przedmieściu- tam powinniście się modlić

  OdpowiedzUsuń
 6. jak by ci ktoś spadł z samolotem i został pochowany w 4 trumnach nie wiadomo gdzie i z kim inaczej bys spiewał !!!!!.Co cie obchodzi kto sie i gdzie modli lub mie modli ?? wiesz co to wolnosć,demokracja ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeden mąciciel wylewa swoje gorzkie żale co miesiąc na cały kraj (na pokaz).

   Usuń
  2. DLA LUDZI TAK NA PRAWDĘ WIERZĄCYCH ZA JAKICH SIĘ PODAJĄ - NIE CIAŁA ALE DUSZE SIĘ LICZĄ A MODLIĆ SIĘ MOŻNA GDZIEKOLWIEK -OGROMNA TRAGEDIA SIĘ STAŁA ALE CZY WYWALANIE TAKICH MILIONÓW NA MIESIĘCZNICE I EKSHUMACJE , BADANIA DNA I INNE TOWARZYSZĄCE KOSZTY PRZYWRÓCĄ SPOKÓJ TYM DUSZOM W CHWILI GDY PAŃSWTWO NIE MA NA LECZENIE OSÓB ŻYWYCH ???? I RODZICE DZIECI CHORYCH SAMI MUSZĄ ŻEBRAĆ I ZBIERAĆ ŚRODKI NA LEKARSTWA?????

   Usuń
 7. Ty Anonimowy jesteś dokładnie jak ten cały PiS ze starcem zgorzkniałym x krwią na trksch synem ubeka z brożką kłamczucha co służbę pełniła za nagrody bo pensja to za mało bo sie należy hipokryzja

  OdpowiedzUsuń
 8. A ja kochani mysle ze te zapowiedzi byly szczere i uczciwe.
  Sytuacja gospodarcza pod Rzadami PO i PSL byly taka ze takie obietnice mozna bylo stawiac.
  Sytuacja diametralnie sie odwrocila gdy rzady przejal PiS:

  OdpowiedzUsuń