sobota, 1 października 2016

Pomnik dla PiS. Od wdzięcznych gwałcicieli!

     Swego czasu pan prezes Kaczyński, twierdził, że w demokratycznym państwie, nie można zmusić zgwałconej kobiety do urodzenia dziecka. Wygląda na to, że jednak zmienił zdanie. Nawet skasowany został film na YT z jego wypowiedzią. Nie przeszkadzał filmik nikomu od 2007 r. Skasowany 06 lub 07.04.br. Po pojawienie się tego "genialnego" projektu. A tutaj, wypowiedź śp. Prezydenta RP, Lecha Kaczyńskiego w sprawie aborcji: https://www.fronda.pl/forum/lech-kaczynski-o-aborcji,73948.html
     Według projektu nowej ustawy, zabronione zostanie usuwanie ciąży bez względu na jakąkolwiek okoliczność. Czy nikt z PiS nie słyszał o ciąży pozamacicznej? Jak ją donosić i urodzić zdrowe dziecko? Czy zdrowie i życie kobiety nie jest przy tym narażone? No cóż, oni "wiedzą lepiej". 
     Nie koniec na tym. Jak ma postąpić zgwałcona kobieta, zwłaszcza w czasie gdy może zajść w ciążę? Powiadomić organa ścigania o gwałcie, czy milczeć? Bo jeśli powiadomi i chciałaby usunąć ciążę, choćby za granicą, ktoś może ją spytać: co się stało z płodem? I wyląduje w więzieniu. Więc co może zrobić, by pozbyć się niechcianej ciąży z gwałcicielem i uniknąć więzienia? Niejedna może usunąć ciążę, nikomu nic nie mówiąc. A zboczek pozostanie bezkarny! Liczba zgwałceń zapewne nie zmaleje. A może by tak referendum w sprawie aborcji oraz in vitro? "VOX POPULI VOX DEI"!
 PS. 
1. Ponoć głupota nie boli, ale przecież nie zwalnia od myślenia! A pomnik należy się. Najlepiej zimą, gdy będzie więcej "budulca". Potrzeba go niemało. A może by tak wprowadzić podatek od głupoty? Nie byłoby problemów z budżetem. 
2. Jakimś dziwnym trafem ta sprawa odwraca uwagę od CETA. Przypadek?  http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/980577,co-to-jest-ceta-10-rzeczy-ktorych-nie-wiecie-o-umowie-ue-kanada.html?gclid=Cj0KEQjw7Ne_BRDRmP2ojKfzv98BEiQAPuqPySO-HwW69MBUPW0KoViYPOVkjHw6HGVUE6BlBLypKc8aAv6Z8P8HAQA

4 komentarze:

 1. Oj, dużo śniegu będzie trzeba.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zakładam że rodzę dziecko z gwałtu, facet idzie siedzieć za gwałt bo zgłosiłam; mam to dziecko sama utrzymać czy szarpać się w sądzie i spotykać z gwałcicielem przez 18 lat w walce o alimeny?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sądzić się ze zbokiem i wychowywać mu dziecko. Straszne.

   Usuń
 3. Proponuję dwa pomniki. Jeden dla Episkopatu, drugi dla Zbawiciela Jarosława.

  OdpowiedzUsuń