Wieszaki, transparenty, okrzyki. Protest przeciwko całkowitemu zakazowi aborcji [ZDJĘCIA]
 | Aktualizacja:  
Przed Sejmem odbyła się manifestacja przeciwko całkowitemu zakazowi aborcji. Protestujący przynieśli ze sobą wieszaki. To po nie sięgały kiedyś zdesperowane i pozbawione praw kobiety, aby próbować przerwać ciążę. 
******************************************************** 
PS. Nie skopiowałem komentarzy internautów. Nie były przychylne dla pana posła i jego ugrupowania, krótko i delikatnie określając. 
I jeszcze jedno: na miejscu pana posła, zastanowiłbym się nad swoimi słowami. Zwłaszcza, że pan prezes, swego czasu,  twierdził, iż w demokratycznym państwie nie można zmusić zgwałconej kobiety do rodzenia dziecka. Czy może odmieniło mu się? A tutaj: Śp. Lech Kaczyński o aborcji: https://www.fronda.pl/forum/lech-kaczynski-o-aborcji,73948.html

PS. 2. Niestety, film z wypowiedzią pana prezesa Jarosława Kaczyńskiego już jest  zablokowany. Jakoś nie przeszkadzał nikomu od 2007 r. Teraz przeszkadza? Nie utrzymał się tu jednego dnia. Wypowiedź śp. Prezydenta też już usunęli. Ponoć nie ma cenzury w wolnej Polsce! No cóż, zdjęcia nie usuną, zbyt leniwi intelektualnie. Jeszcze jeden "geniusz".