wtorek, 19 kwietnia 2016

Kto na kogo donosił, czyli: Kali się kłania!

     Chyba każdy słyszał i czytał o istnieniu Komitetu Obrony Demokracji. Od czasu zaistnienia w mediach jest bezpardonowo atakowany przez polityków PiS oraz fanów tej partii. Na forach internetowych padają obelgi i pomówienia pod adresem KOD i jego działaczy. Głównym zarzutem jest "donoszenie na Polskę". Tak jakby PiS i ten rząd byli Polską i nikt więcej. 
     "Targowica", to jedna z delikatniejszych inwektyw. Chyba niektórzy nie uważali na lekcjach historii, lub rzucali w szkołę kamieniami. Powtarzają to słowo jak mantrę, nie mając pojęcia jak było z tamtą zdradziecką konfederacją a jak jest obecnie. W końcu jesteśmy członkami UE, a sami prosiliśmy, jako państwo, o przyjęcie do niej, zobowiązując się przy tym do przestrzegania zasad w UE obowiązujących. W referendum, Polacy wyrazili swoją wolę. Ok. 13.5 miliona Polaków było ZA, czyli ponad połowa uprawnionych do głosowania. 
     Dziwne, że nikt z atakujących KOD nie zastanowił się nad powodem jego powstania. A jest ich niemało, nie licząc spraw z naruszaniem Konstytucji RP. Jeszcze nikt na forach internetowych nie zaprzeczył faktom, zawartym w:"Prawi i sprawiedliwi? Kompetentni?" - http://probus.blogspot.com/2015/12/prawi-i-sprawiedliwi-kompetentni.html  
     Raczą nie wspominać, kto sam zwrócił się do Komisji Weneckiej w sprawie zamętu z Trybunałem Konstytucyjnym. Poklasku nie doczekali się. Raczą nie wspominać kto po tragedii smoleńskiej, za oceanem, podważał wiarygodność i autorytet państwa polskiego. Nie wspominają o innych przypadkach. Amnezja, czy co? W takim razie, trzeba przypomnieć: https://www.facebook.com/sokzburaka/videos/vb.1452015088365848/1720376721529682/?type=2&theater
     A tu niedawny przykład, jeden z wielu. Morawiecki szkaluje polskie sądy w „Le Figaro”. Pokazujemy dwa duże kłamstwa premiera: https://oko.press/morawiecki-szkaluje-polskie-sady-w-le-figaro-pokazujemy-dwa-duze-klamstwa-premiera/?fbclid=IwAR077V8kTOAYrAxzmDou0JqPdHMR-5Lra9qt5nYqwoi_avtrSHBiQTMLKyM

PiS zdradził Polaków?! Zagłosowali w UE przeciwko naszym interesom. Publikujemy nazwiska zdrajców [PEŁNA LISTA] -  https://dziennik-polityczny.com/2019/03/06/pis-zdradzil-polakow-zaglosowali-w-ue-przeciwko-naszym-interesom-publikujemy-nazwiska-zdrajcow-pelna-lista/?fbclid=IwAR0dEOh1FdLnGhi-vC7nAbTxzlCRoWojMHZnvJrbNEMVDo-Hs_UFDUm8jnc
                         

19 komentarzy:

 1. Ja myślę, że oni pamiętają, ale ich elektorat nie koniecznie i dlatego trzeba mu "kit" do głowy wciskać, jak to teraz się donosi na Polskę. Cały czas kłamią i oszukują ludzi z lepszego sortu. Ten gorszy, wie dobrze co się dzieje. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Konfident, konfidenta pogania. Ot polityka, która rujnuje Polski naród. I słusznie, trzeba im przypomnieć (ilustracja i nagranie) kto tym konfidentem był i nadal jest. Przerażające mamy czasy. Oby KOD zdołał ich powstrzymać, od dalszej dewastacji kraju. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. U tych ludzi syndrom Kalego jest oczywisty, nie od dziś. Czy, nie ma w tym kraju nikogo, kto by włączył im hamulce? Przecież Polska, to kraj nas wszystkich, a nie ich prywatny folwark. Szaleńcza hipokryzja i maniactwo jakiego się dopuszczają, zakrawa o paranoiczną tragedię Polskiego narodu. Pozdrawiam Probusie

  OdpowiedzUsuń
 4. Probusie, jeżeli byś mógł, to proszę napisz mi ten kawał...
  Z góry, bardzo dziękuję i dobrego dnia życzę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O psa chodzi? Rosjanin z Amerykaninem założyli się kto ma lepszego psa:
   Pies pobiegł do sklepu po gazetę dla pana. W domu podał ją panu razem z kapciami i fajką.
   - Pokaż Wania swojego pieska - mówi Johnny.
   Wania rozgląda się, ale nie widzi swojego pupila. W końcu zniecierpliwiony zaczyna gwizdać za psem.
   Pies pojawia się w końcu, z "przyczepioną" suczką. Za nią biegnie pani.
   - Nu smotri Johnny, kakaja sobaka! Sam "skorzystał" i dla mnie prowadzi.
   Pozdrawiam i miłego dzionka życzę!

   Usuń
  2. ty masz dobrego dobrego psa,wyślij go do sklepu po rozum dla ciebie,boś tępy jak obuch siekiery.

   Usuń
  3. Widzę ,że do Pana zaglądają fachowcy Anonimowi z Torunia czy z Żoliborza

   Usuń
 5. Otóż to, nic dodać nic ująć.
  Wszystko wiadome i to, nie od dziś.
  Wiele już zrujnowali, budą w ludziach zgrozę...
  Myślę, że bardzo źle, to się skończy.
  Chciałbym się mylić, ale jestem za stary na pomyłki.
  Dlatego, to wszystko co obecnie się toczy, mnie zastanawia...
  Szacun Probusie!

  OdpowiedzUsuń
 6. Przykre jest to, co się dzieje na świecie, a zwłaszcza w naszym kraju. Oto obraz, pełnej hipokryzji, która niebawem legnie w gruzy i oby jak najszybciej. Dopóki, nie wszyscy są nią zdeprawowani. Szacun Probusie!

  OdpowiedzUsuń
 7. pisiory zakłady polski dążą do totalitarnego ustroju zwanym KACZYSZYZM

  OdpowiedzUsuń
 8. Z sieci: Kochani, na początek proszę o zapoznanie się z drukami Sejmu V kadencji o nr 2030 i 2030-001.
  Dla ułatwienia podam, że pierwszy z nich pochodzi z 29 czerwca 2007 r. i zawiera poselski (piSSowski) projekt ustawy o TK wraz z różnymi opiniami w stosunku do tego projektu.
  Dodam również, że projekt ten łudząco przypomina ustawę z dnia 9 grudnia 2015 r. o TK przyjętą przez Sejm głosami piSSu.
  Druk 2030-001 datowany 27 sierpnia 2007 r. zawiera aprobującą opinię MInisterstwa Sprawiedliwości co do tego poselskiego projektu ustawy o TK.
  Opinię ta podpisał podsekretarz stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości Andrzej Duda.
  I teraz dwie refleksje; po pierwsze jak na dłoni widać, że zamach na TK w 2015 r. był przygotowany już dawno, a wybór dwóch "nadprogramowych" sędziów przez Sejm poprzedniej kadencji był tylko pretekstem, a nie przyczyną ataku na TK.
  Po drugie: nie życzę sobie, żeby dawny podsekretarz stanu w MS, a obecny prezydent brał się za naprawianie czegoś, do czego rozwalenia sam się przyczynił, opiniując w/w projekt ustawy, i już jako prezydent lamiąc Konstytucję, której przyrzekał strzec.
  P.S. z nieoficjalnych wiadomości wynika, że autorem poselskiego projektu piSSowskiej ustawy z 2007 r. był dr nauk prawnych Andrzej Duda - zbieżność imion i nazwisk nieprzypadkowa.
  zwiń

  OdpowiedzUsuń
 9. Plujcie na siebie dalej.....KTO PIERWSZY RZUCI KAMIENIEM!!!!!I dlatego ten kraj musi zginac....dlatego juz was 3 razy podzielili....I podziela nastepny raz...wy niemieckie dupolizy....A ROTE KTOS JESZCZE PAMIETA????

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z pretensjami do PiS!

   Usuń
  2. Super. To jest dobra riposta.

   Usuń
  3. Ten bełkot i inwektywy to riposta? Pisze że " juz was 3 razy podzielili". Polak tak by nie pisał.
   Polak z krwi i kości

   Usuń
 10. ale polak 2 sortu to chyba może?

  OdpowiedzUsuń