wtorek, 3 marca 2015

Obywatelska Rzeczpospolita Polska zaprasza

Zaproszenie do współpracy

Stowarzyszenie „Obywatelska RP” posiada już ogólnopolską strukturę organizacyjną i skupia obywateli reprezentujących różne organizacje pozarządowe. Działa na zasadach partnerstwa i pełnej demokracji wewnętrznej. Stowarzyszenie powoła Komitet Wyborczy i wystawi w najbliższych wyborach parlamentarnych listy wyborcze do Sejmu i Senatu, z bardzo merytorycznym programem, pozbawionym jakichkolwiek elementów partyjnych, ideologicznych i światopoglądowych.
Nie będziemy narzucali żadnych kandydatów na listy wyborcze, chcemy stworzyć ramy organizacyjne dla uruchomienia inicjatyw oddolnych. Dlatego zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy akceptują nasz program. Osoby chętne do pracy w zarządach okręgów wyborczych oraz zainteresowane kandydowaniem z naszych list do Sejmu i Senatu, prosimy o przesłanie swojego CV na adres mailowy: biuro@obywatelskarp.pl
art24Na naszych listach wyborczych mogą znaleźć się wszystkie osoby akceptujące nasz program, bez względu na światopogląd, przekonania polityczne, przynależność partyjną, wyznanie, kolor skóry, orientację seksualną, stosunek do gender, in vitro, Okrągłego Stołu, grubej kreski i katastrofy smoleńskiej, poza politykami, którzy już w polityce uczestniczyli, będąc w Parlamencie lub rządzie w okresie ostatnich kadencji.
PS.
Program Obywatelskiej RP: http://obywatelskarp.pl/program-obywatelskiej-rp/  

Manifest Wyborczy Obywatelskiej RP: http://obywatelskarp.pl/manifest-wyborczy-obywatelskiej-rp/ 

5 komentarzy:

 1. Nie widzieć w sejmie Kaczora i POpapranych - bezcenne!

  OdpowiedzUsuń
 2. PROBUSIE, czy ORP to stowarzyszenie pani dr Magdaleny Ogórek? To co przeczytałem jest w dużej mierze jej programem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. To nie jest jej stowarzyszenie. Ale mądrego zawsze warto poprzeć. Pozdrawiam!

   Usuń
 3. Tylko nie mylić z Platformą Obywatelską.
  antyzłodziej

  OdpowiedzUsuń
 4. Przychodzi wiosna a wraz z nią zmiany. Oby dobre.

  OdpowiedzUsuń