sobota, 20 grudnia 2014

Kanapka pani poseł Pawłowicz a emerytury. Czyli: EMERYCI I RENCIŚCI, POPIERAJCIE PO - PSL CZYNEM! CD.

     Stacje telewizyjne ochoczo pokazywały panią prof. Pawłowicz skupioną na konsumpcji.  http://www.fakt.pl/polityka/krystyna-pawlowicz-zrobila-z-sejmu-stolowke,artykuly,511602.html Pokazały też reakcje posłów na jej zachowanie i wzajemne obrażanie się. Nie pokazały najważniejszego!
     Nie pokazały odrzucenia głosami PO i PSL, projektu SLD na rzecz polepszenia bytu najsłabszych
ekonomicznie seniorów: możliwości dziedziczenia części emerytury/renty po zmarłym współmałżonku,bezpłatne leki dla najuboższych seniorów, podniesienie zasiłku pielęgnacyjnego.

     Trochę więcej o tym, w: http://anna-bankowska.pl/wiadomosci/sld-nie-zapomina-o-seniorach

     Znowu "urawniłowka"! To już było: http://probus.blogspot.com/2011/12/urawniowka-emerytur-i-rent.html  Tym razem rządząca koalicja PO - PSL, zamierza  "podwyższyć" o 36 zł brutto, świadczenia  z ZUS dla emerytów i rencistów od pierwszego marca 2015 roku. Ludzkie paniska!
     W 2001 r. Trybunał Konstytucyjny uznał takie działanie za niezgodne z z Konstytucją RP, gdy rząd z AWS - UW próbował to uczynić. Teraz już można!

7 komentarzy:

 1. KRUSu nie ruszą bo PSL woli pasożytować na innych niż zmienić ustawę a PO ma emerytów tam gdzie słońce nie dochodzi.

  OdpowiedzUsuń
 2. precz z POmatołkami i ich lizusami z PSL-u

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy Ci ślepcy nie widzą, iż prowadzą narody Europy do rewolucji. Wycinanie drzew w Polsce nie zapobiegnie w przyszłości wieszaniu złodziei i szubrawców, którzy tak ochoczo wyciągają swoje trędowate łapy po społeczne dobro.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dlaczego SLD nie nagłaśnia tego co chce zrobić !! Przecież nawet na forum w komentarzach można przemycać , dlaczego jest taki słaby przepływ informacji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Częściową odpowiedzią na to jest ten post. Inicjatywy SLD trafiają do zamrażarki sejmowej lub są przemilczane. Bywało też, że pomysły SLD były podkradane i ogłaszane jako własne pomysły. Dzięki za komentarz! Pozdrawiam!

   Usuń
  2. Bo SLD na wszelkich konferencjach nie krzyczy z oburzeniem, że właśnie ich projekt ustawy o... został schowany głęboko do szuflady. A w rozmaitych wywiadach z członkami SLD też o tym nie słychać. To ludzie myślą, że SLD nie robi nic. Częściej konferencje prasowy, mini wywiady, więcej oburzenia i ognia świadczącego o walce a nie grzeczne trwożliwe wypowiedzi ludzi SLD. A Miller powinien zmienić minę zbitego psa na uśmiech , bo błędy może popełniać każdy. Ale należy robić to, co trzeba bez poczucia winy malującego się na twarzy.

   Usuń