sobota, 8 marca 2014

8 MARCA - DZIEŃ KOBIET! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO MIŁE PANIE!

Panowie!
W Dniu Kobiet      Tylko raz w roku jest Dzień Kobiet, a przecież są takie milutkie i fajne, że im  należy się to codziennie. To one ciężko nieraz pracują i dbają o nas i nasze dzieci. Powinniśmy im za to codziennie wykazywać naszą wdzięczność i czułość, szczególnie w Tym Dniu! 
    Nie jest to "komunistyczne święto" jak wydawało się pani premier Suchockiej i jej rządowi, gdy w 1993 roku znieśli uroczyste obchody Dnia Kobiet. Obchodzono takie dni już w starożytności i później: http://probus.blogspot.com/2011/03/dzien-kobiet-komunistyczne-swieto.html
 Życzmy więc Wszystkim Paniom wszystkiego co najlepsze, w Dniu Kobiet i we wszystkie pozostałe! Codziennie zasługują na szacunek i kwiaty!                         


 Wszystkiego Najlepszego Miłe Panie! Duuuuużooooo, .....duuuużooo zdrówka i niech spełniają się wszystkie Wasze marzenia!      

6 komentarzy:

 1. Dzięki za miłe życzenia! Buziaczki!

  Ira

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Znasz się na Służbie Zdrowia? czy na Służbach Specjalnych?- domyślam się że ani na jednych ani na dugich- ale się wypowiadasz- nie ważne że zasłyszane ważne że wiesz...-guzik wiesz! nie wiesz co to zlecenie na środki ortpedyczne, nie wiesz co to zaopatrzenie comiesieczne, nie wiesz jakie procedury pominął Miller w związku z Kuklinskim- jak się dowiesz krytykuj

   Usuń
  2. Dzięki! Pozdrawiam!

   Usuń
  3. Jakie procedury Miller pominął? Nie dał Kuklińskiemu zlecenia na środki ortopedyczne?:) Gadanie takie, wiem lepiej ale nie powiem, bo pewnie nie wiem:))))

   Usuń
 2. Wszystko spsiało-Forum Onetu chwali Putina, inne zresztą też, Probus wrzuca jak co roku życzenia na Dzień Kobiet a na co dzień kpinki z damsko- męskich relacji- a gdzie refleksja na temat że Putin jest takim mądralą bo ma wiedzę od Snowdena- gdzie analiza i szukanie sprawiedliwości- aspirowałeś do wybranych- że się nie udało kiedyś? może nie tak ważne? może ważniejsze co mówiłeś/ pisałeś

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pisałem, ze forum, że Rosjanie grają w Putina. Także tutaj,niżej dwa posty, jest zamieszczona wypowiedź Maxa Kolonko: "Ukraiński gambit Putina", i jeszcze "Dokąd zmierzasz Ukraino:!" Cóż więcej mogę zrobić? Złorzeczyć jednym lub drugim? Nie jestem "wielepem". A życzenia dla pań będę umieszczał zawsze. I nie będę zważał, czy komuś to podoba się, czy nie.

   Usuń