czwartek, 14 czerwca 2012

Czy lepszy od kiboli?IVONA Webreader. Wciśnij Enter by rozpocząć odtwarzanie
Radny PiS Maciej Maciejowski: honoru Polski musieli bronić kibole
wczoraj, 17:30
"Żałuję, że Policja nie zabroniła marszu Rosjan i honoru Polski musieli bronić kibole. Brawo dla nich! Nie dajmy sobie pluć w twarz" - napisał na swoim Twitterze radny miasta Warszawy z ramienia PiS Maciej Maciejowski.
źródło: Twitter
źródło: Twitter

W ten sposób radny skomentował wczorajsze zamieszki, które miały miejsce w Warszawie w dniu meczu Polska-Rosja. Podczas nich zatrzymano 184 osoby. Wśród zatrzymanych było ponad 150 Polaków, ponad 20 obywateli Rosji, a także jeden Hiszpan i Węgier.
      To nie pierwszy kontrowersyjny wpis radnego. W listopadzie Maciej Maciejowski po informacji o awaryjnym lądowaniu Boeinga 767 na lotnisku Okęcie napisał na Twitterze: "Cywilny boeing jest przygotowany do lądowania na brzuchu a bombowiec TU154 nie wytrzymuje zderzenia z brzozą tak?!!!!!!". Po chwili dodał: "a teraz te szuje z PO będą piały jaki to wielki sukces ryżego". Ciąg dalszy nastąpił, gdy zapowiedziano konferencję prasową prezydenta Bronisława Komorowskiego, który pogratulował pilotowi kpt. Tadeuszowi Wronie mistrzowskiego lądowania na Okęciu z awarią podwozia. "Miała być konf LOT, ale to bydle musi sie podlansować, podziękuj swoim panom z Kremla pajacu" - napisał radny PiS. Po chwili uzupełnił wpis: "Opóźnienie merytorycznej konferencji LOT aby mógł się lansować Komorowski to skandal".
PS, Skopiowane z YT.

3 komentarze:

 1. Sam by tego nie wymyślił. Jaki prezes tacy poddani. Nikt normalny do PiS nie wstąpi ani nie poprze w wyborach. Cały czas wstyd Polsce przynoszą. Nie chodziłem na wybory ale widzę że trzeba iść i głosować na normalnych ludzi a nie szajbusów.

  apolityczny

  OdpowiedzUsuń
 2. Cały styropianowy miot (PIS i PO) to zbieranina dewiantów, wichrzycieli i prymitywu umysłowego. Takimi "geniuszami" łatwo jest sterować.

  OdpowiedzUsuń
 3. Witaj! Wcale nie zdziwię się jeśli w następnych wyborach PiS (jeśli jeszcze będzie istnieć) wstawi p. radnego na swoją listę, mimo że dziś udają że są wstrząśnięci- przecież to retoryka choćby p. Brudzińskiego a pojęcie honoru iście PiS-owskie! co ma wspólnego z honorem atakowanie gości?, gdzie nasza przysłowiowa polska gościnność? dlaczego J. Kaczyński może maszerować każdego 10-go od 2 lat mimo, że większości już bokami wychodzi ta żałoba po pałacu- vide władzy- piszę celowo o żałobie po pałacu bo żałobę po bracie naturalnym byłoby okazywać/ manifestować na Wawelu skoro brat tam spoczywa "przez nieporozumienie" - pominę wątek jakim był prezydentem, jak daleko mu do tych którzy tam spoczywają i katastrofę smoleńską- żeby matka/ brat/ córka mogli odwiedzić mogiłę- trzeba się zapowiedzieć, jechać w kordonie, nastawić się na tłum dziennikarzy i zamknąć ruch turystyczny- no cóż albo Wawel i flesze albo czas na zadumę przy grobie.....

  OdpowiedzUsuń