czwartek, 21 czerwca 2012

Podatek katastralny?

     Wygląda na to, że  rządzący z braku pomysłów na rozwój kraju i pozyskanie przez to wpływów do budżetu znów zastosują starą metodę: drenowanie kieszeni społeczeństwa poprzez podnoszenie podatków. Jawne i ukryte np. w akcyzach. "Urawniłowkę" emerytur i rent: http://tiny.pl/hjgmr  . Podwyższanie wieku emerytalnego bez pytania Polaków o zgodę (ponad 80%  jest przeciw temu):  http://tiny.pl/hpqkr
Czy czeka nas nowy podatek? Tym razem katastralny: http://tiny.pl/hlq53  (skopiowane z
"Interii") Oby okazało się to nieprawdą ale wygląda na to, że ten koszmar spełni się: http://www.pch24.pl/podatek-katastralny-wprowadzony-kuchennymi-drzwiami-,3641,i.htmlhttp://www.pch24.pl/kataster---wydziedziczenie-milionow-polakow,3384,i.html
      Ileż to coraz biedniejsze polskie społeczeństwo może jeszcze znieść? Z powodu o wiele mniejszych podwyżek cen niż obecnie dochodziło do tragedii i lała się polska krew. Oby już nigdy do tego nie doszło ale w końcu umęczony i ciągle okłamywany naród może nie wytrzymać.  
Uważajcie "tuski", bo pogubicie rajtuzki!  

Do zobaczenia przy urnie wyborczej! 
6 komentarzy:

 1. Chciało się "wolności i demokracji", no to jest. Pejsaci bogacą się, a naród biednieje. Polskie dwie plagi (kler katolicki i Żydzi) są gorsze od siedmiu plag egipskich.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szanuję demokrację i z pokorą przyjmuję wyniki demokratycznych wyborów. Ponoć demokracja jest najlepszym z ustrojów. Ale myślę też że konsekwencje wyborów w postaci podwyższanych podatków i wprowadzanych nowych powinni ponosić wyborcy tej koalicji. Ja na nich nie głosowałem i nie zamierzam. Tym bardziej że nie spełniają obietnic wyborczych.

   Usuń
 2. Zwyczajne złodziejstwo i sk syństwo. Jeszcze nie spłaciłem kredytu aby to mieszkanie kupić. Spłacam z odsetkami a ci złodzieje jeszcze chcą.

  OdpowiedzUsuń
 3. I pomyśleć, że rozruchy w 1970 spowodowała podwyżka ceny mięsa !! To brzmi jak okrutny żart !!

  OdpowiedzUsuń
 4. NIE MA NIC GORSZEGO OD WREDNEJ MATKI LUB JEJ UDAWANIE

  OdpowiedzUsuń
 5. Sprawa nie wygląda kolorowo...

  OdpowiedzUsuń