piątek, 11 maja 2012

Zaproszenie dla Al Kaidy? Ciąg dalszy

     O rzekomym tajnym więzieniu dla Al - Kaidy w Polsce tym razem dała głos "Gazeta Wyborcza". Według niej dowodem maja być ściśle tajne notatki polskiego wywiadu: http://wiadomosci.onet.pl/wiezienia-cia-w-polsce,5127752,temat.html

     Czy w tej redakcji pracują ludzie którzy nie dostrzegają, że takie "sensacje" szkodzą opinii Polski na całym świecie? Czy nie przyjdzie im do główek, że mogą wywołać zagrożenie np. dla Polaków przebywających za granicą, np. turystów?  Te "sensacje" mogą także przyczynić się do zagrożeń w Polsce, podczas EURO - 2012 i nie tylko.

     Pisałem o tym ponad miesiąc temu:  http://tiny.pl/hpwx4  Wątpliwym jest żeby takie więzienie istniało i torturowano tam ludzi a przede wszystkim żeby polskie władze to akceptowały. W ramach współpracy służb specjalnych udostępniono amerykańskim sojusznikom willę (na zasadzie eksterytorialności). To ich "GW" i niektórzy politycy powinni pytać co tam się działo. Podobnie jak o to co np. dzieje się w ich ambasadzie.

      Zastanawiające jest, że "GW" powołuje się na ściśle tajne notatki polskiego wywiadu. Jeśliby rzeczywiście posiadali ściśle tajne dokumenty polskich służb specjalnych lub mieli dostęp do nich to ktoś powinien ponieść za to odpowiedzialność karną. Nawet abstrahując od faktu co one zawierają, ta sprawa powinna być dokładnie wyjaśniona. Albo ktoś popełnił przestępstwo ujawnienia ściśle tajnych dokumentów albo "GW" łże i stacza się coraz niżej. Obstawiam to drugie.

9 komentarzy:

 1. Jest jeszcze trzecia możliwość (tą obstawiam); Ten koszerny szmatławiec, pod wodzą oberrabina Szechtera, świadomie i z premedytacją działa na szkodę narodu polskiego, podobnie jak TVN i Radio Zet. Nie wykluczam porozumienia w tej sprawie z aktualnie rządzącą ekipą, pełzającą na krótkiej smyczy semickiego kapitału.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zawsze byłem daleki od jakichkolwiek teorii spiskowych. Ale faktem jest że wczorajsze podwyższenie wieku emerytalnego zwiększy i tak już duże bezrobocie wśród młodych ludzi. Wyjadą za granicę szukać pracy a wielu już nie wróci. Czyżby o to chodziło rządzącym "geniuszom"? A to nie jest ich jedyne nieprzyjazne działanie wobec społeczeństwa. Pozdrawiam!

   Usuń
  2. Zechciej łaskawie zainteresować się żydowskimi planami stworzenia z Polski tzw. Judeopolonii (coś na wzór Żydoyorku). Guru polskich Żydów "drogi Bronek" - Berle Levartow mówił wręcz otwarcie o tym planie, podobnie jak o swojej nienawiści do Polaków. "Wczesny" Donek też kiedyś chlapnął na ten temat. Zwróć uwagę, jak wiele osób żydowskiego pochodzenia zajmuje eksponowane stanowiska w ferajnie niezbyt polskiego Donka. Nie przypadkiem Stolzman wspólnie z Bermanem zdołowali SLD. Teraz Stolzman usiłuje wepchnąć SLD w objęcia Żyda Palikota (agenda PO). Ale nie z Millerem takie numery.

   Usuń
 2. A i tego nie można wykluczyć.

  OdpowiedzUsuń
 3. Probusie p. Rywin jakoś nie brzydził się żydami i Wyborczą; jakoś nie dziwi mnie Twoja niechęć do tego środowiska ale zaryzykuję stwierdzenie że zamiast ataku Al Kaiddy Euro zniszczy bojówka PiS nieuzasadnienie nosząca nazwę Solidarności- co do więzień- gdyby ich nie było posypały by się pozwy o zniesławienie- słyszałeś o takim? ja póki co nie...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma we mnie niechęci czy nienawiści do jakiejkolwiek mniejszości. Szanuje wszystkich dopóki są lojalni wobec państwa polskiego i wobec Polaków. Bywało że broniłem na forach internetowych. Co do PiS: mam nadzieję że powstrzymają się z czynieniem swojej comiesięcznej hucpy przynajmniej na czas "Euro". Sądzę też że osoby pomawiane w sprawie "więzień i tortur" nie chcą zniżać się do poziomu kundelków którzy ich oszczekują, przynajmniej na razie. Ale i ich cierpliwość może wyczerpać się. Kiedyś "Wprost" i "Życie" dostały nauczkę w sądzie. Może i "GW" powinna dostać ale póki co ośmiesza się a ilość czytelników może spaść. Ja przestałem "to" czytać" choć i wcześniej nie czytałem systematycznie.

   Usuń
 4. Myślisz, że Al-kaida jest na tyle mocna, żeby coś tu zrobić, według mnie wszyscy ich przeceniają.... pozdrawiam angela..net

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zrobili zamachy w Hiszpanii i Anglii. Są różne sposoby nawet bez materiałów wybuchowych. Nie musi to być Al-Kaida ale nawet zwykły fanatyk może doprowadzić do tragedii. Mogą być przez takich ludzi atakowani Polacy w różnych częściach świata.
   Serdecznie pozdrawiam!

   Usuń
 5. No Probusie!!!nie wymagaj aż takiego myślowego wysiłku od dziennikarzy i to prawie wszystkich,w myśl zasady "po nas choćby potop"pozdro koszmarek

  OdpowiedzUsuń