czwartek, 21 kwietnia 2011

Wesołych Świąt!

Zbliżają się Święta Wielkanocne. Życzmy sobie, żeby były miłe, zdrowe i spędzone w rodzinnej serdecznej atmosferze. Żeby na żadnym polskim stole niczego nie zabrakło i żeby żaden Polak nigdy nie był głodny. Także, żebyśmy szanowali się wzajemnie, nie tylko w Święta ale zawsze. Żeby nie było niezgody między Polakami. Żeby Polacy pomagali sobie wzajemnie i uśmiechali się do siebie. Tego wszystkim życzę! Wesołych Świąt!

8 komentarzy:

 1. Bardzo dziękuję - niech się stanie :)) Wszystkiego najlepszego. Pozdrawiam.
  Ewa_lain

  OdpowiedzUsuń
 2. ogolnie dziekujemy! nie rozumiem jedynie z jakiego powodu osoba popierajaca SLD ktore jest ateisyczne z zalozenia! moze skladac zyczenia z okazji chrzescijanskich swiat i je celebrowac!? niekonsekwencja?, populizm? niekonsekwencja? brak partyjnego kregoslupa? czy czarowanie jacy to fajni jestescie? Milych Świat chrzescijanskich!

  OdpowiedzUsuń
 3. Bzdury Pan(i) pisze. Wesołych Świąt!

  OdpowiedzUsuń
 4. Bzdury??? SLD na pewno chrzescijanskie nie jest! chocby najblizszy przyklad na beatyfikacje wielkiego polaka nikt sie nie wybiera o czym jasno powiedział wasz w-ce marszalek i jasno okerslił ze 1-go maja beda obchodzic 1- maja- świeto pracy! to potwarz bo Polacy albo jej nie maja albo ci zaradniejsi ja maja ale po niej podaja na twarz i nie maja sily byc maluzonkami, rodicami-to a jak wlacza tekewizje- zeby dowiedzic sie jak beda zyc widza Jarka z pochodniami!- bzdury?

  OdpowiedzUsuń
 5. tak najpierw opisz czytającym jak jest miło na Twojej działce i owadach ktore dopajasz a potem wyślij życzenia ludziom glodującym- to dopiero bzdury!

  OdpowiedzUsuń
 6. Leci samolot samolot z delegacją sejmową (wiadomość z "Wirtualnej Polski", 08. 03.11) z przedstawicielami wszystkich klubów poselskich oprócz PiS, które organizuje to osobno. Święto Pracy jest obchodzone od ponad wieku, co warto wiedzieć. Zatem nie ja piszę bzdury. Wesołych Świąt!

  OdpowiedzUsuń
 7. Witaj Probusie! jak widzę po wpisach częściej zaglądają przeciwnicy. Trochę późno, ale również życzę Wesołych Świąt!

  OdpowiedzUsuń