sobota, 22 stycznia 2011

Nasi wybrańcy

8 komentarzy:

 1. Czasem chciałoby się widzieć ten obraz. Przynajmniej nie robią głupstw...

  Brunetka;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Trudno się z Panią nie zgodzić. Zwłaszcza po tym co ostatnio wyprawiają. Nieraz myślę że ilość kadencji w paPlamencie powinna być ograniczona jak w przypadku Prezydenta RP. Dziękuję za komentarz i pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Dyskusja z ludźmi "głęboko wierzącymi w swoją prawdę" nie ma sensu.Pogódźmy się z tym jak najprędzej, to przynajmniej oszczędzimy sobie nerwów.Pozdrawiam
  hilding

  OdpowiedzUsuń
 4. Pan "Hilding" ma dużo racji. Myślę jednak że nie możemy nie reagować na to co wyczyniają niektórzy nawiedzeni. Gotowi uznać że się z nimi zgadzamy. Dzięki za komentarz! Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Moherowa Beretnica26 stycznia 2011 17:39

  Zdrowy rozsądek jest tym co nas łączy.
  Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.

  Moherowa Beretnica - jedna z wielu
  postaci tej samej osoby.

  OdpowiedzUsuń
 6. Dzięki Moherowa Beretnico! Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 7. Pusta sala bo jak widac na obrazku nie toczą się obrady. Lepsze byłoby zdjęcie wypełnionej w 10% sali, podczas jakiegoś czytania. Darmozjady, za co oni dostają Naszą kasę.

  OdpowiedzUsuń
 8. To zdjęcie to oczywiście żart. Ale niedawno przemawiał jeden poseł z PiS do pustej sali. Jedyną osobą obecną poza nim był wicemarszałek sejmu pan Wenderlich, który nie przerywał mu wystąpienia. Rzadko oglądam Szkło Kontaktowe, ale chyba tam widziałem tę scenę z naszego życia politycznego. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń