niedziela, 23 czerwca 2019

USA wypłacą emerytury oficerom polskiego wywiadu za operację 'Samum'


PS. Oto przykład zmarnowania sukcesu polskiego wywiadu (WSI) przez tych którzy WSI zniszczyli:http://probus.blogspot.com/2011/04/polskie-rakiety-grom-w-gruzji.html Ktoś inny odpowiadałby za to.

5 komentarzy:

 1. A to Polska właśnie...
  Ja mam jeszcze inny przykład!
  W Gdańsku do niedawna była ulica "Dąbrowszczaków". W związku z ustawą "dekomunizacyjną" wojewoda zmienił nazwę ulicy na "Lecha kaczyńskiego".
  Bo ochotnicy Brygad Międzynarodowych im. J. Dąbrowskiego (Dąbrowszczacy) to wg IPN "komuniści byli"
  Z kolei parlament Hiszpanii (który trudno posądzać o sympatie dla komunizmu) nadał kilka lat temu honorowe obywatelstwo Hiszpanii wszystkim żyjącym "Dąbrowszczakom" jako obrońcom ojczyzny...
  Rozumie ktoś ten paradoks?
  Krzysztof z Gdańska

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Radny PiS i pracownik IPN w jednej osobie żąda dekomunizacji ul. Dworcowej. Radny Adam Kalita, chce zdekomunizować ulicę Dworcową. Jego zdaniem nazwa ulicy nie jest związana z dworcem, ale Dworcowem. Nikołaj Dworcow był radzieckim pisarzem i żołnierzem Armii Czerwonej. Trochę więcej w:
   http://probus.blogspot.com/2016/09/zdekomunizowac-ul-dworcowa.html To tylko przykład. Sa inne wykwity umysłowe tych "geniuszy".
   Pozdrawiam!

   Usuń
  2. Są też ulice: Kolejowa (kim był Kolejow?) Twarogowa (Twarogow?), Popielcowa (kto to był Popielcow)? I tak dalej. W moim mieście była Ul. 23 Lutego (dzień wkroczenia Armii Czerwonej do miasta)- zmienili na Malczewskiego (z całym szacunkiem dla tego malarza), od kilku lat 23 lutego była organizowana rekonstrukcja wyzwolenia miasta, teraz dzięki PiSowskim głupkom, już jej nie ma. Pozdrawiam z Choszczna (do 1945 roku Arnswalde).

   Usuń
  3. Tak się składa, że trochę znam to piękne miasto Choszczno. Dawno tam nie byłem. Pozdrawiam!

   Usuń
  4. Zapraszam do odwiedzenia, wiele się zmienia. Miłego dnia.

   Usuń