poniedziałek, 18 marca 2019

Seksum dyrdum! Także trochę o związkach partnerskich

     Niedawno pan prezes raczył zarzucić opozycji seksualizację dzieci, poczynając od lat 0 do 4.  Dowodów na to raczył nie przedstawić. "Przedszkolaki zmuszane do masturbacji? Zobacz, co jest faktem, a co fantazją o Deklaracji LGBT" - https://oko.press/przedszkolaki-zmuszane-do-masturbacji-zobacz-co-jest-faktem-a-co-fantazja-w-deklaracji-lgbt/?fbclid=IwAR3ftZVB6HegbPrmDE5-RML1DXaPzwtBUljFvTfVmuLlIVJeIIviVSUbefQ  Politycy PiS oraz fani PiS powtarzają to za nim jak mantrę, pokrzykując przy tym: - Wara od dzieci! Byłoby dobrze, gdyby zaczęli od własnego podwórka. Przykładów nie brak, np. współdziałanie z tymi którzy dopuszczali się molestowania dzieci oraz ukrywanie takich przypadków. No właśnie: - PiS i akolici! Wara od polskich dzieci!
     Wykorzystał też, niemądre moim zdaniem, wypowiedzi polityków koalicji na temat LGBT oraz związków partnerskich. Co prawda, nie o to chodziło co im zarzuca. Znalazł teraz PiS wspaniałą zasłonę dymną przed skandalami i aferami których mnóstwo wydarzyło się właśnie u nich. Lud o którym kiedyś, z pogardą, wyraził się pan Kurski, "to kupi"!
     Co do projektu ustawy o związkach partnerskich: nie chodzi przecież wyłącznie o związki jednopłciowe. Żyją w Polsce tysiące par dwupłciowych, bez ślubu, "na kartę rowerową" i jest ich o wiele wiecej niż par jednopłciowych. Niestety,  nie mają takich praw jak związki formalne. Np. sprawa dziedziczenia.

    Dla przypomnienia, proszę obejrzeć ten filmik: "TVSLD : SLD przedstawił projekt ustawy o związkach partnerskich". Myślę, że byłby dobrym rozwiązaniem.

                          

PS. Cudzym życiem zajmuje się ten kto własne ma nudne! 

10 komentarzy:

 1. Pitolą pisiaki i sutannowi o prezerwatywach dla dzieci. Całkiem im rozum odebrało.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może nie byłoby teraz problemu, gdyby ich rodzice ich używali.

   Usuń
 2. Jak nie lustracja to aborcja albo in vitro, emgranci, a teraz LGBT. A o swoich aferach ani słówka. ten od dwóch wież nawet nie zostal przesłuchany, a tego Austriaka męczą przesłuchaniami, choć z taśm wszystko jasne. Pozdro z Podlasia!

  OdpowiedzUsuń
 3. Podobno jakąś "szyszkę" z PiSu nagrano z nieletnią prostytutką- dziś w tv słyszałem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czytałem o polityku z PiS, który wysłał swoją żonę "pod latarnię". Był też alfem dla innych pań.

   Usuń
  2. Kuchciński z Ukrainką 15 - letnią. Może o to chodzi?

   Usuń
 4. Widzicie kłamstwo?
  Irlandia - 4 mln ludzi - 35000 zgwałconych dzieci
  Polska - 38 mln ludzi - 625 zgwałconych dzieci
  przez 30 lat!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja ich rozumiem. Jeżeli mają w swoich szeregach takich "miłośników" dzieci jak np. niesławnej pamięci ksiądz Jankowski, to nie dziwię się, że nie chcą się z nami dzielić tymi dziećmi.

  OdpowiedzUsuń