środa, 11 stycznia 2017

Panie Ministrze! Kończ Waść! Wstydu Polsce oszczędź!

Skopiowane z "wyborcza.pl". Bez zdjęć. 

San Escobar jest już wszędzie. O "nowym sojuszniku Polski" mówią od Rosji po Wielką Brytanię


Łukasz Woźnicki
W ciągu niespełna doby San Escobar stał się internetowym fenomenem. Od wtorkowego popołudnia tylko na Twitterze powstały tysiące tweetów oznaczonych nazwą tego „państwa”. Według danych serwisu Hashtracking do środy rano zobaczyło je ponad 2 mln ludzi, a cały czas przybywało kolejnych. W środę po południu hashtag #SanEscobar był najpopularniejszym na polskim Twitterze.
Tak San Escobar stał się komentarzem pasującym niemalże do wszystkiego. Podobno „rząd tego państwa dba o czyste powietrze i nie ma tam smogu”. Podobno „Bartłomiej Misiewicz został nowym attache? wojskowym w San Escobar i prowadzi rozmowy w sprawie zakupu tamtejszych śmigłowców”. Podobno nawet „SKOK-i wyprowadzały zyski do San Escobar”. 

...................................................................................................................................................................
Co jest powodem kpin z pana ministra? To, że znów zaliczył ogromną wpadkę. Tym razem stwierdził, że szukają poparcia dla Polski o niestałe miejsce w Radzie bezpieczeństwa ONZ. spotykając się przy tym z przedstawicielami różnych krajów. Wymienił wśród nich San Escobar. Taki kraj nie istnieje. Trochę więcej w: http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/waszczykowski-o-spotkaniu-z-ministrem-nieistniejacego-kraju/63b60rv Byłoby to nawet śmieszne, gdyby takich andronów nie wygadywał polski minister i nie ośmieszał Polski! Komentarzy internautów nie skopiowałem. Nie były miłe dla pana ministra. Nie brak memów w internecie: http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/internauci-smieja-sie-z-waszczykowskiego-i-san-escobar/jdj8c2b

8 komentarzy:

 1. towarzysz Kjszczak11 stycznia 2017 23:55

  ty w d..... je.... k......e sowiecki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jadem strzykać potrafisz. Ale na argumenty to cię nie stać, chamie.

   Usuń
  2. Jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia, to lepiej będzie gdy zamilkniesz! Ubliżając-pokazujesz kim tak naprawdę jesteś... Wstyd-towarzyszu Kjszczak!

   Co do postu: to bardzo celny przekaz. Szkoda naszego narodu i kraju, który jest wciąż wystawiany na międzynarodowe pośmiewisko-Hańba!

   Pozdrawiam Probuise!

   Usuń
 2. Żałosne i wstyd dla naszego kraju :(((

  OdpowiedzUsuń
 3. Kochany Probusie, tegopana nic nie potrafi zwolnić ze stanowiska, nawet największe błędy jego wpadki... chyba tylko prezes jest mocen w tym względzie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uważam, że powinien być zwolniony właśnie z tego stanowiska i zostać ambasadorem w San Escobar.

   Usuń
 4. Kończ Waszcz, wstydu oszczędź!

  OdpowiedzUsuń