sobota, 17 grudnia 2016

Policja osłania polityków PiS przed "suwerenem"

                             


Policja z długą bronią w Sejmie
   Komentarz chyba zbędny, choć film pokazuje tylko część wydarzeń. Zatem, krótko: niedawno dzielili się opłatkiem. Najlepiej byłoby, gdyby pan prezes (wszak to on rządzi) zarządził ponowne wybory, żeby osiągnąć większość parlamentarną uprawnioną do zmiany Konstytucji. Przecież od dawna,  on i jego poddani powołują się na "suwerena". Niech "suweren" decyduje! A może już tak ma być? Aż w końcu pojawi się namiotowe miasteczko, albo i polski "majdan"? 

PS. Skopiowane z POLITYCZEK.PL:
DANIEL FLIS

Kuchciński wielokrotnie łamał wczoraj Regulamin Sejmu. Za 16 grudnia grożą mu trzy lata więzienia: 

https://oko.press/kuchcinski-wielokrotnie-lamal-wczoraj-regulamin-sejmu-16-grudnia-groza-mu-lata-wiezienia/

19 komentarzy:

 1. Od skrajności do skrajności, tak się pislamiści zgalopowali w swojej nieokiełzanej paranoi, że popadli w niepohamowany obłęd wszelkiego absurdu i to znacznie gorszego aniżeli Ukraiński "majdan"! Brak na to wszystko słów! Jedyne co, to pozostaje nadzieja dla mądrze myślących Polaków, że niebawem ten haniebny i wielce szkodliwy dla naszej Ojczyzny fortel zakończy się dla nich zasłużoną klęską i oby jak najszybciej. Pozdrawiam Probusie i łącze się, ze wszystkimi mądrze myślącymi Polakami.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pomimo tego iż samodzielnie myślących jest więcej, pomimo tego, że PiS ma tak naprawdę ok 28% popierających, to brak NAM zespolenia, brak nam zorganizowania. Tym samym przegrywamy MY i Polska. Oby ta władza naczelnika, jak najszybciej się zakończyła, raz na zawsze.Pozdrawiam

   Usuń
  2. Nawet zaborcy tak nie skłócili Polaków. Pozdrawiam!

   Usuń
  3. jacdom1 < To fakt, a zatem nadeszła pora by mądrze myślący Polacy się zjednoczyli i zorganizowali ku zwycięstwu - nad obecnie panującym podziałem i niszczącym nasz Naród złem. A więc, do dzieła mądrze myślący Polacy!

   Probusie < To prawda, nigdy przedtem Polacy nie byli tak podzieleni, jak podzielili Nas pislamiści. Hańba i wstyd! A więc nastał czas na jedność!

   Pozdrawiam Wszystkich Mądrze Myślących...

   Usuń
 2. Ja prawie do 3 rano oglądałam relacje telewizyjną i bałam się, że się bardziej złego stanie niż się stało. Nasza obecna władza pokazuje, że się nie liczy z nikim. Wódz ma wizję i kosztem łamania konstytucji dąży do swojego celu. Oby mu się nie udało i szybko się zakończyło.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Żeby mógł być ,,wódz", który ma wizję, musi być niewolnik, który będzie wykonywał jego pomysły. Niestety, od dawna zastanawiam się, czy oni się przyciągają, czy odnajdują w jakimś schemacie? Nie byłoby naczelnika, gdyby nie tacy, jak Duda, Szydło, Ziobro i kolejni przewodniczący S, którzy po kadencji, lądują w ławach poselskich w ramach podziękowania. Pozdrawiam serdecznie:)

   Usuń
  2. Witaj Gigo! Zgoda buduje. Oby doszło do niej jak najszybciej. Pozdrawiam!

   Usuń
  3. Dlaczego nie można odpowiedzieć do postu autorstwa jacdam?

   Usuń
  4. Panie Stanisławie Olczak! Proszę zwrócić uwagę, że jego komentarz jest już odpowiedzią. Można jednak dopisać się do odpowiedzi wyżej. W tym przypadku do "Gigi". To nie ode mnie zależy, a wynika z szablonu bloga. Pozdrawiam!

   Usuń
 3. Gdy oglądałem przekaz sprzed Sejmu, stawały mi obrazy z 13 grudnia 1981 roku. Pomyśl, co działoby się, gdyby wtedy rządził naczelnik i jego zmiana?! I ta roześmiana, bezzębna gęba Kaczyńskiego..... Zero troski,zadumy... Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 4. Probus! Odn. sondy zagrożenia demokracji to dobrze było by jeszce dopytać co lub kto zagraża. Ja uważam że jest bardzo zagrożona przez takich jak Petru, Schetyna, Soros, KOD. Zaznaczyłem więc opcje tak (jest zagrożona) i w tym komentarzu doprecyzowałem owo zagrozenie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Cieszę się, że w końcu znalazłem blog który poza tymi wszystkimi innymi stronami miodowymi bądź poradami pisze o ważnych rzeczach :)

  Zazul.blog.pl

  OdpowiedzUsuń
 6. Kaczka Orła nie pokona!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. PO_nowne "pierdu-pietru", towarzystwo wzajemnej adoracji nawija coś o 30-tu procentach, suwerenach itp. Trzeba było w dniu 25 października 2015 roku zabrać dupy z kibla lub fotela i raz na zawsze przegonić "kaczystów" z polityki. Przez OSIEM lat nie dobraliście się "Zioberkowi" do dupy i teraz skomlecie iż wasze dupska "zioberek" gryzie.
  Frajerzy zostaną na zawsze frajerami.
  Macie przykład z "pana Rysia", macie przykład z "pana Mateusza" - rolują was jak PO_padnie.
  Niech p. "Probus" wymyśli usprawiedliwienie dla "bankstera" i dla "pana pracującego u swej żony".
  Według mnie "pan Rysio" pojechał z żyrantem (ką) do europejskiego raju podatkowego rozliczyć się z kasy od Sorosa - przerżnął przez swą "banksterską" głupotę 20-cia "dużych baniek".
  A "pan z kitką" to "kryminał tango".
  Reasume; frajer zostaje frajerem mawet w "demoktacji liberalnaj".
  I tego wam towarzysze PO_wołujący się na "rząd sam się wyżywi" życzeę w 2017 roku.
  Mnie nie musicie przekonywać iż "kaczyści" są be - ja pamiętam co działo się przed tygodnie, rokiem, dzisięcioma laty, wy nie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To powiedz mi co się takiego działo .... chyba wiesz ale nie powiesz

   Usuń
 8. Wygląda na to, ze nie powie. Mamy widać kłopot, gdy chodzi o konkret

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A film już cenzura zablokowała.

   Usuń