poniedziałek, 2 maja 2016

Big Cyc - Antoni Wzywa Do Broni (Lyric Video)

                            

27 komentarzy:

 1. Sami sobie Polacy ten cyrk zafundowali.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakby nie było, to polak potrafi polakowi zgotować piekło na ziemi. Przykre, ale prawdziwe. Szacun Probusie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziwię się wyborcom tych ludzi. Pozdrawiam!

   Usuń
 3. Potwierdzam komentarze Anonimowego i Emanuela. Apogeum obłędu! Szacun!

  OdpowiedzUsuń
 4. Również, dziwię się wyborcom.
  Szacun Probusie!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja już niczemu w tym kraju się nie dziwię, tylko bardzo się boję, że to wszystko może się źle skończyć. Oby nie. Serdeczności.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nagranie trafia w 10-kę, ekstra! Reszta, jest wiadoma co i jak oraz kto ku czemu zmierza. Oby, te fobie się nie zrealizowały! Szacun Probusie!

  OdpowiedzUsuń
 7. Probusie, samą prawdę opublikowałeś tak w klipie jak i na ilustracji. Tylko nie wiadomo, co jeszcze na ten temat można by myśleć? Brak słów i strach się bać. Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Cóż mogę powiedzieć, jedynie to, że mam nadzieję iż jedni jak drudzy w porę się opamiętają i przestaną niszczyć naród i naszą wspólną ojczyznę. I oby tak było, bo inaczej to znów na wiele lat zginiemy z mapy świata, "bo gdzie się dwóch bije to trzeci korzysta", tak mówi stare porzekadło. A zatem czas, by wyciągnąć z historii lekcję, póki nie jest za późno. Serdeczności Probusie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Serdecznie dziękuję wszystkim za komentarze i serdecznie pozdrawiam!

   Usuń
 9. Probusie grono pochlebców Ci wzrosło! a ja jako już wieloletni czytacz Twojego bloga znający Twoje sympatie polityczne chociaż cieszy mnie że wykazałeś jakąś sympatię dla KOD zapytam niewygodnie o nieobecność w tym proteście reprezentacji SLD?- wiem że to trudne- ale Ty też wytaczałeś ciężkie działa;

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wydaje mi się, że zbyt wielu polityków chce pokazywać swoje buzie podczas przemarszów KOD, by ich wyborcy zapamiętali. Przypomina się "parcie na szkło" , które często zauważamy. Uważam KOD za ruch społeczny i popieram go. Także uważam, ze politycy nie powinni psuć jego wizerunku swoją obecnością. Nieraz, zbyt nachalną, dla wielu widzów. To już dało adwersarzom KOD, pretekst do pokrzykiwania, że "odsunięci od koryta", itp. O to przecież im chodzi, by swoim bełkotem odwrócić uwagę od powodu dla którego powstał KOD, czyli złych rządów PiS, w tym zagrożenia dla demokracji w Polsce. Dziękuję za komentarz i pozdrawiam!

   Usuń
  2. Anonimowy! Nie pochlebcy, tylko jednomyślnie myślący. A to jest różnica, nieprawdaż? Wyrażaj się do ludzi, o ludziach z szacunkiem!

   Pozdrawiam Cię Probusie :)

   Usuń
  3. "jednomyślnie myślący" są w PiS i to już nam wystarczy i "Wyrażaj się do ludzi, o ludziach z szacunkiem'!napisz j.w.

   Usuń
  4. Zaryzykuję stwierdzenie że to nawet nie jest parcie na szkło- to raczej łapanie okazji żeby zaistnieć- opozycja ma problem bo przez te 500 zł ciężko się przebić!- a co do tego że "odsunięci od koryta"- a p.Kijowski też jest niewiarygodny bo nie płaci alimentów, a na marszach są "komuniści i złodzieje" a "resortowe dzieci" a "gorszy sort" a "Targowica"...a dalej dwa pomniki przed pałacem poległym, audyt, suwerenna Polska i P. Brudziński prezentujący hasła z marszu KOD jako przykład mowy nienwiści itd itp....mogę tak dalej...."kto ma uszy.....

   Usuń
 10. Niestety, nastały czasy że człowiek boi się nie tylko żyć, ale i cokolwiek mówić. Bo zawsze znajdą się jacyś ludzie, którzy z igły widły zrobią i potem człowiek ma z nimi kłopoty. Wiem coś o tym z autopsji, bo miałam nie tak dawno z takimi do czynienia. Niewiele brakowało a do śmierci by mnie przyprawili, gdyby nie syn. Dlatego tylko powiem że strach się bać, bo prawda nie jest wśród ludzi w poważaniu. I jeszcze to, że za prawdę są w stanie niewinnego człowieka zabić. Uważaj na siebie Probusie, bo Judaszów nie brakuje. Istna zgroza panuje i nie można nikomu ufać, taka jest też prawda. Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie i życzę Ci miłego dnia...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Znam takie typy ludzkie.To są tchórze, ale są też i fanatyczni szaleńcy. Dostałem już wiele pogróżek, nieraz ktoś próbuje podesłać mi wirusa. Toteż ostrożniejszy jestem przy odbieraniu przesyłek, choć zabezpieczenia mam dobre. Dzięki za odwiedziny! Pięknie pozdrawiam!

   Usuń
 11. Nie wiem, czy się śmiać czy płakać. Ciężkie czasy nastały i strach się bać. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przeżyliśmy potop szwedzki, przeżyjemy "pisowiecki"! Pozdrawiam!

   Usuń
 12. Kiedy narodowi przewodzi nierozumność, pojawiają się tragiczne konsekwencje. Wtedy jest to, o czym mówi nagranie i ilustracja. Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 13. Po obejrzeniu wczorajszego "Audytu", analogie do lat 30-tych w Niemczech, należy traktować śmiertelnie poważnie. Bo jeżeli spędzimy czas na biernym przyglądaniu się rozwojowi "dobrej zmiany", będzie wkrótce za późno na wyjmowanie ręki z nocnika.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 14. Pozdrawiam wszystkich na forum Blogostanu… i naturalnie Probusa. LOL.Pozwole sobie zauwazyc, ze zawsze moze byc gorzej. Jest to dopiero poczatek kadencji. Przezylam zamordyzm PRL-u i nic (!!!) mnie nie zdziwi.
  http://notatnik-emigranta.blog.onet.pl/

  OdpowiedzUsuń
 15. a co tam z Ogórek Probusie?jak się pojawił tak zniknął a zachwalałeś..., w internecie nic nie znika

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No cóż. Uważam, ze była to najlepsza kandydatura z tamtych wyborów. Nie bez powodu, zaciekle atakowana.

   Usuń
 16. To jest trucie narodu za zgodą jego przywódców ! Poczytajcie o smugach chemtrails (tzw. smugach chemicznych na You Tube).W USA naród już to przerabiał!http://wolnemedia.net/byly-wojskowy-meteorolog-o-smugach-chemicznych/

  OdpowiedzUsuń