niedziela, 12 kwietnia 2015

Zamacholicy wiedzą lepiej!

     Minęło pięć lat od tragedii. Wnikliwe śledztwo prowadzone przez polskich prokuratorów wojskowych wykluczyło zamach. Przeprowadzone badania nie wykazały śladów wybuchu w samolocie.  Nie znaleziono żadnego dowodu ani poszlaki na zaistnienie zamachu.        
     Niestety, pan prezes wraz z poddanymi, nie przyjmuje żadnych racjonalnych argumentów. Dla nich nie jest ważne, że nie potwierdziły się "rewelacje" pana Macierewicza i jego "ekspertów", o sztucznej mgle, helu (cięższym od powietrza?) , wybuchowych parówkach, itd. itp. etc. Nie ma też dla nich znaczenia fakt, że Rosjanie sami ostrzegali przed lądowaniem.
     Słudzy Temidy jakoś milczą, choć rzucanie pomówień jest przestępstwem, zwłaszcza oszczerstwa pod adresem najwyższych władz Rzeczypospolitej. Może to jednak wygodne dla rządzącej koalicji? Przecież to odwraca uwagę od złych rządów PO i PSL i zniechęca do głosowania na PiS.
     Udało się ostatnio dokonać kolejnego odczytu treści zawartych w "czarnych skrzynkach". Z zapisu wynika, że na pilotów wywarto naciski, by lądowali we mgle. Wszystkich sceptyków  może to przekonać, oprócz zamacholików z PiS.
     Gdyby udało się wskrzesić wszystkich zmarłych w tej katastrofie i gdyby wszyscy oświadczyli, że nie było zamachu, fani PiS i tak im nie uwierzyliby. Oni "wiedzą swoje"!

6 komentarzy:

 1. Zamacholicy ...hehehe..dobre!

  OdpowiedzUsuń
 2. Probusie, podawane ostatnio rewelacje o nowych odczytach są zawarte w raporcie Anodiny.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeszcze przez przynajmniej 100 lat bedziemy sie kisic w smolenskim sosie. Swiat juz dawno zapomnial o katastrofie, nieliczni wiedza, ze 5 lat temu zginal prezydent Polski. Smolensk stal sie atutem wyborczym PiSu.Pozdrowienia! Uma.
  http://notatnik-emigranta.blog.onet.pl/

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie wiem, czy dzialalnosc Awiatora Antka pasuje rzadzacej koalicji. Wiem natomiast, ze debaty z oszolomami i pajacami nie maja sensu. Byc moze dlatego rzad reaguje umiarkowanie. Jjak sam napisales, nawet gdyby wszyscy przezyli i stwierdzili, ze wybuchow nie bylo nasz Antoni wyciagnalby z amerykanskiego kapelusza kolejnego eksperta, aby potwierdzic teorie zamachu.
  http://notatnik-emigranta.blog.onet.pl/

  OdpowiedzUsuń
 5. Zdjecie jest bezcenne.... LOL

  OdpowiedzUsuń