wtorek, 7 kwietnia 2015

Rozmowa z panią Magdaleną Ogórek

      Wywiady z panią Ogórek zadają kłam twierdzeniom niektórych "geniuszy", że nie ma poglądów, programu, itd. Mylą się. Zapewne świadomie. Jeszcze innym przeszkadza, że jest za młoda, itd. Jakie intencje mają? Nietrudno zrozumieć. Zwłaszcza, że niektórzy bywają wręcz chamscy i posługują się kłamstwem. Przykładów na to nie brak. 
PS. Podobne filmy z jej udziałem są w YT. Np. https://www.youtube.com/watch?v=byY72j693qc

14 komentarzy:

 1. Po obejrzeniu tego programu, widzę, że trzeba na nią głosować. Przecież ona mądrzejsza niż jej konkurenci razem wzięci. Nie pitoli głupot i nie szuka guza dla Polski.

  OdpowiedzUsuń
 2. OK. Ogorek jest niezla, przytomna, mowi z sensem, odpowiada na pytania. Progam polityczny SLD pod znakiem zapytania. Coz, Ogorek nigdy nie dostanie sie do 2 tury. Komorowski wygra wybory. Pozdrowienia i serdecznosci! Uma

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wygra i znów będzie właził na fotel w obcym parlamencie? Nauczył się już ortografii, czy dalej pisze z "bykami"? A za "67", Polacy mu nie zapomną.

   Usuń
  2. Wygra. Moge sie zalozyc o butelke szampana. Nigdzie nie wlazil. Poczytaj sobie cokolwiek nt Japonii i wizyty Komorowskiego. Pozdrowienia, Uma.

   Usuń
  3. Brawo! JSW ma nowego prezesa, a akcje JSW osiagnely dzis ... dno. Uma

   Usuń
 3. A jaki to wlasciwie program ma Ogorek? Chyba mi to umknelo, albo Pani Ogorek nie ma pojecia czym jest funkcja prezydenta. Pisanie prawa od nowa nalezy wlozyc miedzy bajki dla sldowskich dzieciakow i emerytow. Godna emerytura....no, no, a z czego Ogorek zamierza ja finansowac.Pozdrowienia! Uma

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prezydent ma prawo do inicjatyw ustawodawczych. Pani Ogórek nigdy nie powiedziała, że zamierza zmienić całe prawo. Z jej słów wynika, że należy poprawić tam gdzie jest to potrzebne. Uważam, ze ma rację. Zwłaszcza tam gdzie trzeba ułatwić przedsiębiorcom działalność gospodarcza, bo to oni są motorem polskiej gospodarki. Co do emerytur: proponuję przypomnieć sobie, czyimi głosami obniżono składki i kto przestrzegał przed skutkami tej populistycznej decyzji. Koniecznością są działania sprzyjające tworzeniu nowych miejsc pracy. Podwyższenie wieku emerytalnego potęguje problem bezrobocia wśród młodszych Polaków i nie tylko młodszych, czego rządzący "geniusze" chyba nie zauważają. Nie było wojny ani pandemii a Polaków w Polsce ubyło. Kto ma płacić składki gdy brakuje miejsc pracy? Może wreszcie czas o tym pomyśleć? A przynajmniej "uzusowić" umowy śmieciowe". Od umowy "o dzieło" nie jest odprowadzana składka na ZUS. Także nie ma opieki zdrowotnej, wbrew Konstytucji RP! Mają następne miliony młodych Polaków szukać chleba na obczyźnie? To źle, że pani Ogórek zwraca uwagę na problem? Dzięki za komentarze! Pozdrawiam!

   Usuń
  2. Naturalnie, ze prezydent ma prawo do inicjatyw ustawodawczych. I co z tego, .....jak nie ma wiekszosci w parlamencie??? Pozdrowienia, Uma.

   Usuń
 4. Biorąc pod uwagę ostatnie wyczyny Pana Prezydenta na Ukrainie postanowiłem zmienić opcję i oddać głos na Panią Ogórek. Zdaję sobie sprawę, że ten głos będzie nieefektywny jednak z tym co robi Pan Prezydent obecnie absolutnie się nie zgadzam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na Ukrainie jak na Ukrainie, ale to co w Japonii to już przechodzi ludzkie pojęcie. Wstyd dla Polski! Kwach nawet po kielichu taki głupi nie był.

   Usuń
  2. Komiczne... zmienilas zdanie z powodu Ukrainy. A moze wartoloby sie zastanowic nad opcja polska. Uma.

   Usuń
 5. Z sieci: ~dooda nigdy do ~Inna: Dlaczego nie zagłosuję na Dudę i na PIS . Bo nie jestem
  wariatem i nie chcę powtórki z takiego państwa:
  Gdzie partia rządząca umarza własne długi, a na pokojowo
  protestujące przeciwko głodowym pensjom pielęgniarki
  nasyła się szturmowy oddział policji!
  Gdzie wstrzymuje się podwyżkę emerytur, a 40 mln z
  kasy ZUSu przeznacza się na budowę świątyńi!
  Gdzie można bezkarnie prezydentową nazwać "czarownicą"
  co ma poddać się eutanazji, a opluwacz w nagrodę otrzymuje
  27 mln na jakiś poroniony pomysł z odwiertami!
  Gdzie najważniejsza osoba w państwie zwraca się do
  bezdomnego SPIEPRZAJ DZIADU! , a do dziennikarki
  JEST PANI NA MOJEJ KRÓTKIEJ LIŚCIE, WYKOŃCZĘ PANIĄ!!!
  Gdzie jedną z uczestniczek oficjalnego spotkania
  nazywa się MAŁPA W CZERWONYM !
  Gdzie pierwsza osoba w państwie wydaje lekką ręką
  na alkohol setki tyś zł, a zakup pół tysiąca "MAŁPEK"
  tłumaczy się koniecznością wyposażenia barku
  prezydenckiego samolotu!
  Gdzie obywatele palą się ze wstydu gdy zagraniczna
  prasa pisze o nieudacznych kartoflach co dorwali się
  do rządzenia !
  Gdzie kiboli zaangażowanych w rozboje, demolowanie
  stadionów i handel narkotykami kreuje się na bohaterów
  narodowych!
  Gdzie świadków w procesie lekarza podejrzanego o
  drobne łapówki jak cygaro czy wieczne pióro traktuje
  się metodami wydobywania zeznań (konwejer) znanymi
  z mrocznego okresu stalinizmu!
  Gdzie posłów z innych partii przekupuje się obiecując
  spłatę weksli z kasy sejmu !
  Gdzie o 6 rano ośmiu uzbrojonych funkcjonariuszy
  wdziera się do mieszkania niewinnej kobiety co
  kończy się jej śmiercią!
  Gdzie na podstawie sfabrykowanych dowodów zamyka się do
  więzienia niewinnych ludzi , a żygolak co się tego
  dopuścił zostaje posłem!
  Gdzie partia rządzaca na sztandarach wypisuje hasła
  odnowy moralnej, a ministrowie po rozwodach nie płacą
  alimentów na swoje dzieci! zwiń

  OdpowiedzUsuń
 6. Szału nie ma, z drugiej strony nie ma kogo wybierac Komorowski to dno i wodorosty, Duda to z kolei Pis i oszołomstwo koscielne sie bedzie pchało do władzy, Polacy chyba jeszcze nie dorośli zeby wybrac kogos spoza układu PO_Pis.

  OdpowiedzUsuń
 7. Drażni mnie pustosłowie jakie prezentuje Duda.Drażnią mnie brednie głoszone przez Komorowskiego pontyfikalnym tonem. Do prezydentów generalnie szczęścia nie mamy, ale cóż, jaki urząd tacy kandydaci. Zresztą to nie ma żadnego znaczenia kto zostanie prezydentem, bo władzę ma Sejm, a wykonuje ją rząd. Prezydent bez poparcia wiekszości sejmowej to figurant, z poparciem wykonawca poleceń. Liczy się tylko godna reprezentacja Polski na międzynarodowej arenie, a do tego potrzebny jest ktoś z klasą. Osobiście popieram p. Ogórek, bo trzeba przewietrzyć ten zabetonowany dwupartyjny układ, i dać prztyczka w nos "wodzom"

  OdpowiedzUsuń