środa, 7 listopada 2012

Trotyl? Nitrogliceryna? Kabareciarze zagrożeni!     Było już: "dobijanie rannych", "sztuczna mgła", "hel"(cięższy od powietrza!!!), twierdzenia że samolot powinien ściąć brzozę jak kosiarka, itd. itp. etc. Chyba nie koniec na tym. Zamacholicy nie złożą broni tak szybko. 
     Ponoć hakerzy zaatakowali stronę "zespołu Macierewicza". Ciekawe czy znajdą się winni. Myślę, że śledztwo powinno być skierowane przede wszystkim w kabareciarzy.  Mają powody do zazdrości o "widownię" i obawy o utratę pracy. Gdzie znajdą nową? To może być ich sprawka!

                                                                                                                                            

20 komentarzy:

 1. Byłoby to śmieszne, gdyby nie było prawdziwe i groźne. Jak prymitywni muszą być ludzie, którzy te bzdury "łykają" ?

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja nie mogę zrozumieć jednego- dlaczego media zamawiające badania opinii publicznej i te ośrodki badające- jeśli mamy ich traktować poważnie dlaczego tak powierzchownie traktują temat badań- zadają pytanie czy Polacy chcieliby międzymarodowej komisji- tak chce więcej! nikt nie zapytał dlaczego?- ano dlatego że Polacy chcą żeby to się skończyło! Polacy chcą żeby rząd, opozycja i media zajęli się codziennością: gospodarką, bezrobociem itd, itp..............a nie ciągle smleńskimi wdowami, "testamentem"- 40-to milionowy kraj nie może latami żyć empatią smoleńską- mamy swoje życie!

  OdpowiedzUsuń
 3. Gdzieś,dobrą "chwilę" temu czytałem na Twoim blogu chyba bodajże jakiś przedruk o tym że Tupolewem za rządów Lecha Kaczyńskiego przewozili rakiety Grom czy jakieś tam do Gruzji- nie pamiętam szczegółów- kiedy i jakie ale coś było...pytanie brzmi czy były sterylne i skoro to rakiety zawierające materiały wybuchowe nie mogły pozostać po tym ślady w postaci tych cząsteczek wysokoenergetycznych?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rzeczywiście pisali o tym w Angorze ( http://tiny.pl/hjhl4 - przepraszam że link nie jest aktywny ale w komentarzach inaczej nie da się, oczywiście bez problemu można go wziąć, uaktywnić i przeczytać). Albo po prostu znaleźć w tym blogu: "Polskie rakiety GROM w Gruzji - przeczytane w "Angorze" 26.04.2011 r.
   Pozdrawiam!

   Usuń
  2. PS. Trudno mi odpowiedzieć na Twoje pytanie. To raczej zagadka dla specjalistów. Może pozostały jakieś mikrocząsteczki, choćby z opakowań, np. skrzyń. Faktem jest że w "Angorze" pisano o tym już dawno. Nikt z liderów PiS nie zażądał sprostowania i przeprosin.

   Usuń
 4. Witaj.Cieszę się,że wszedłem na link.Będę bywał,aby uświadamiać sobie,że nie jestem odosobniony w swej ocenie prezesiny i innych:) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Pisali w GWnie wybiorczym ,rzeczywiście wiarygodne źródło hahahahahah,ile Ci pajacu płacą za piszanie tych bzdur?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widzisz tu GW? Białe myszki też? I jeszcze jedno: inwektywy to argumenty hołoty!

   Usuń
 6. http://newsweb.pl/2016/02/04/katastrofa-jak-w-smolensku-tylko-wszyscy-przezyli-maszyna-skosila-100-metrow-brzozowego-lasu/

  OdpowiedzUsuń
 7. http://newsweb.pl/2016/02/04/katastrofa-jak-w-smolensku-tylko-wszyscy-przezyli-maszyna-skosila-100-metrow-brzozowego-lasu/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Katastrofa katastrofie nie jest równa. Tam były cieńsze drzewa i samolot nie był odwrócony. Wszystkich było 8 osób, z tego kilka rannych. Przy większej ilości osób, mogłyby też być ofiary śmiertelne. Lasek Kabacki też został ścięty. Przeżył ktoś?

   Usuń
 8. idz w p......u ty I twoje glupawe linki na omlecie..zwolennik tiny-gowna

  OdpowiedzUsuń
 9. idz w p....u razem z twoimi glupawypi linkami na omlecie...zwolenniku tiny-gowna

  OdpowiedzUsuń
 10. S>P I E R D A L A J ty tiny.G>O>W N>O!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Inwektywy to argumenty hołoty. Spróbuj kiedyś bez chamstwa. Warto!

   Usuń
  2. Probus, wytłumacz temu głąbowi co to jest tiny.

   Usuń
  3. Tiny.pl to bardzo skuteczny program do skracania linków, ale ten "geniusz" i tak "wie lepiej". Szkoda pereł.

   Usuń