piątek, 22 listopada 2019

Pomóżmy cierpiącej Nadii!

❌ DRAMAT❗️Nadia żyje w piekle bólu❗️Walczymy z czasem i błagamy o ratunek!

PILNE!
Nadia Szarek
ZBIÓRKA NA CEL
Kontynuacja leczenia operacyjnego w USA, ratującego życie Nadii

Nadia Szarek, 9 lat

Komorniki, wielkopolskie

skolioza układowa, zespół Silvera - Russella

Rozpoczęcie: 6 Listopada 2019
Zakończenie: 6 Lutego 2020
Żadne dziecko nie powinno znać piekła bólu! Tym właśnie jest życie małej Nadii – cierpieniem! Krzywy kręgosłup uciskał narządy, miażdżył… Zabijał! Nadia przestała chodzić, nie opuszczała łóżka… Płakała z bólu i z trudem walczyła o oddech!
Być może pamiętasz Nadię… Być może widzisz ją po raz pierwszy. W każdym przypadku, prosimy – zatrzymaj się, przeczytaj i pomóż, bo ta zbiórka to walka o życie. Życie małej dziewczynki, które jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie! Bardzo, bardzo Cię potrzebujemy! Tylko Ty jesteś szansą Nadii na życie bez bólu…
Nadia Szarek
Mama Nadii, Patrycja: Jesteśmy w szpitalu w USA, w którym lekarze walczą o życie i zdrowie mojej córeczki. Kiedy tu przyjechaliśmy, byłam pewna, że koszmar Nadii wkrótce się skończy. Niestety, jest inaczej. Wygraliśmy bitwę, ale nie wojnę… Tego, co się stało, nie spodziewał się nikt… Znów muszę prosić o Twoją pomoc!
Więcej o tym:
https://www.siepomaga.pl/nadiafbclid=IwAR3FS0XE9bv45H5XNYweseoh2vFhWzKwtuGJ_xCzQY4P89YU0PaZs2zwVyU  
Także aktywny link, dla chcących pomóc cierpiącej dziewczynce. 
PS. Zasmuca fakt, że podobnych przypadków coraz więcej. Jeśli my nie pomożemy, to kto? Władze? Jakoś nie widać, by spędzało im to sen z oczu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz